Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Aluminiumsó-, alkohol- és parabénmentes.

MissKenedy

2016. augusztus 29.

Nem rossz, nem rossz. Illata tetszik, hatása is jó. Van egy nagyon jól bevált rexonám, de mostanában mintha kevésbé tenné a dolgát. Nem értem, hogy működnek ezek a deok, hogy minél tovább használod annál kevésbé van hatásuk.

Néha picit viszketek tőle, ezért jár csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Néha picit viszketek tőle, ezért jár csak 4 csillag.

ALettah

2016. február 26.

Szeretem a kellemes, diszkrét illatát, ami jól megfér bármilyen parfümmel. Csak 1 hónapja használom, tehát meleget még nem próbáltunk együtt, és sportoláshoz sem ezt szoktam vinni, de ezek mellett a körülmények mellett eddig jól teljesített. Picit nehezen szárad meg, talán ennyi a hibája. Ruhán nem hagy foltot. Hogy nyáron, vagy erős fizikai aktivitás mellett mennyire válik be, azt nem tudom, nekem az átlagos téli napokon nincs kifogásom ellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

M7ido

2015. november 3.

A tusfürdőjét imádom, az illata tökéletes, a hatása rendben, viszont... Nekem így dezodorra még nem reagált a bőröm... Piros lett, hámlott és kisebesedett. Nagyon fájt, kókuszolaj rendbehozta egy éjszaka alatt. Aztán megint bepróbálkoztam, hátha más okozta, de nem... 😞 Szeretem az yves rocher termékeket, de ez kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

buzsickylidia

2015. augusztus 9.

Nálam egyáltalán nem működik, sőt jobban izzadok tőle. Nem tudom miért. Kidobni nem akarom, de használhatatlan a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

magyaredina

2015. február 8.

Nagyon tetszik az illata, sokáig érezni. Nem végzek túl nagy fizikai munkát, így nem tudom mennyire hatásos izzadásgátló, nekem megfelelő fizikailag könnyed munka mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 8.

Elen

2015. január 18.

Jelenleg fizikai munkát végzek, és simán bírja. Másodikat használom belőle, és lassan az is kifgyo. Ilyen még nem volt nálam, hogy ne veszítse el a hatását egy idő után egy dezodor. Abszolút imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 18.

oorsy

2015. január 7.

Első nap után bepirosodott a hónaljam a használatától. Utána viszketett és lehámlott.
Mióta megújult az összetétele nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Mióta megújult az összetétele nem éri meg megvenni.

LaurenC.

2014. július 28.

alumentesek kozul a legjobb eddig nekem. Telen eleg, nyaron keves, de nem lesz tole az a rettenetes izzadsag szagom legalabb. telen ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

ancsibancsi

2014. május 1.

Nagyon nehéz, idegeskedős napokon egyáltalán nem véd semmit, dezodorral kombinálva már egy kicsit jobb. Fura, hogy ennyire folyékony, kell neki idő bőven, míg megszárad. Télre talán jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

angelcare

2014. március 15.

Sokkal jobban bevált mint a gyapotvirágos!Nem tartós az illata de egyébként rendben van! Igaz nem vagyok izzadós így nincs szükségem alus deóra. Örülök hogy rátaláltam,már kezdtem elkeseredni a gyapotos kudarc után mert az YR az egyik kedvenc márkám! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid