Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Aluminiumsó-, alkohol- és parabénmentes.

jakobs

2014. február 26.

Amikor az erös illata és az izzadság vegyül nagyon büdös,jobb ha be se kenem magam az elviselhetöbb sajnos nem jött be.A jokat sajnos vonják ki forgalombol ,nekem citromos volt az annyira jo volt hogy ha izzadtam meg finomabb illatom volt.De ez eny nagy 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 26.

OOKakadu

2014. február 23.

Az illata mennyei, de a hatása silány. Egész nap érzem magamon az erős illatot, ami tetszene is, de nap végére ez az illat keveredik az izzadságszaggal, pedig nem vagyok izzadós :( egyszerűen nem semlegesíti a szagokat, csak próbálja elnyomni - kevés sikerrel. Az állapota nagyon folyós, de ez sem számítana, ha védene valamit. Nagy kár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

boglarka88849

2013. december 24.

Nekem tökéletsen bevált izzadás ellen, még a 3 órás táncpróbákat is szagmentesen végigbírja. Nyilván nem fogja megakadályozni az izzadást, sztem az nem lenne természetes. Az illata is szuper friss! Újra fogom venni, főleg hogy az összetevői is szépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

bizsuka

2013. november 13.

Én sem vagyok megelégedve a hatásával, de az illata finom (még ezen kívül gyapotvirágosom van, az is fincsi) A fő amiért megvettem hogy aluminium, parabén és alkoholmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

mstindigo

2013. augusztus 12.

Nagyon kellemes virágillatú, így elcsábultam. Sajnos izzadás ellen semmit sem ér, de illatos lett az óriási izzadságfolt a polómon... Majd télen újrapróbálom, ha már nem izzadok amúgy sem, illatosításra jó, de másra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid