Yves Rocher

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Bőrtípusa normál vagy kevert, ha a következőket tapasztalja:

• Az esetek többségében bőre komfortérzete megfelelő.
  • A T-vonalban (homlok, orr, áll) bőre hajlamos a fokozott faggyútermelés által okozott kifényesedésre, orcái viszont szárazabbak, igénylik az intenzívebb hidratálást.

A Fiatalság serkentő nappali arcápoló normál és kevert bőrre tervezett formuláját kifejezetten az Ön igényeit szem előtt tartva fejlesztették ki az Yves Rocher kutatói."

DrZsCs

2016. február 15.

Azon krémek egyike mely tényleg "működik". Félve vásároltam meg miután kifogyott a nappali krémem, ami szintén Yves Rocher-es volt, de az üzletben épp akkor kifogytak belőle. A száraz bőrre való mellett döntöttem és nem bántam meg. Látványos a hatása, és ezt már más is megjegyezte. A ráncokat tényleg kisimítja, a bőr üdébb és élettelibb lesz, könnyen beszívódik és az illata pedig kifejezetten kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Reni2388

2016. február 8.

Sokadik Yves Rocher krémem, eddig ez vált be a legjobban. Az illata kellemes, nem zavaró. Az állaga vizes, nagyon könnyű krém, a kombinált bőröm nem fénylik tőle. Nagyon gyorsan beszívódik. Sminkelni is lehet rá, jól megfér a BB krémmel és az alapozóval is.
Anti-aging hatása nem tudom van-e valójában, én hidratálásnál többet nem várok tőle, arra viszont tökéletes. Összetevői szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Kacija

2016. január 27.

Sajnos nekem nem jött be ez a krém, még szerencse, hogy rendelés mellé kaptam, így nem fáj a szívem az esetlegesen kidobott nem kevés pénz után. Az állaga olyan, mint egy testápoló, illata növényes. Ezek nem is lennének problémák, de nekem egyáltalán nem hidratált, nemhogy intenzíven. Egy olcsó, nevenincs krém is tud annyit, mint ez! Úgyhogy maradok a jól bevált kókuszolajam mellett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 27.

birdie

2016. január 3.

Nem olvastam véleményt a krémről amikor ajándékként hozzám került. El is kezdtem használni és meglepődtem a hatásán. Én a legtöbb hidratáló krémet csak kenem szorgosan, de vagy semmi látható jele nincs, hogy használom, vagy rosszabb esetben tele leszek tőlük pattanásokkal, mitesszerekkel. Ettől a krémtől az arcom már egy hét használat után észrevehetően ragyogóbb, üdébb lett. Valamint sima és hidratált, és ugyan ez alap egy hidratálótól, én valahogy eddig nem sok krémtől kaptam ezt meg. Valamint nem jött ki semmi oda nem való az arcomra. Talán kicsit fénylik beszívódás után, de sminkelek rá többnyire, így ez a probléma megszűnik. Remek sminkalap is szerintem és az illata is tetszik. Maximumot csak azért nem adok, mert valahogy úgy érzem mégsem ez az igazi krém. De ha addig nem találok jobbat, lehet mégis megveszem, ha elfogy ez a tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

MI75

2015. szeptember 23.

Nekem nem volt olyan borzasztó, mint sokan említik. A növényes illata is kellemes volt számomra. Az elért eredménytől többet vártam, ha már elixírnek hívják. Egy átlagos, jól beszívódó, kellemes hidratáló krém volt nekem. Újra venni nem fogom, drágállom, pláne, hogy a tégely kívűlről nagyobbat mutat, mint ami belül van. Gyakorlatilag egy félgömb tégely egy külső szögletesben...szerintem nem volt 50ml..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Ella@34

2015. július 10.

Ajándékba kaptam,rendelés mellé.Van amit szeretek az YR-től,hát ez nem az a krém..Egyébként is kissé túlárazottnak tartom a termékeiket,ár-érték arányban nagyon nincsenek rendben.Kezdeném azzal,hogy kibontáskor a tégelyen nem volt fólia,amitől én frászt tudok kapni.Az impozáns,méregdrágának tűnő csomagolás itt a hitelességét nálam már el is vesztette.Az illata nekem nem tetszik,növényes,de nem a jobbik fajtából.Állaga hajbalzsamszerű,kb. úgy is viselkedik az arcon..Ragacsos,füllesztő,zsírosít.Ennyi pénzért már elvárható lenne valami aktív hatóanyag az aloe lötyin kívül is,ami egy 500 ft-os krémben is megtalálható.Használhatatlan cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

N0emi

2015. január 1.

Kaptam egy mintát belőle, nagyon megtetszett és nem sokkal később meg is vettem akciósan. Kicsit zsíros krém, de nekem bejött, bár nyárra valószínűleg sok lenne..Jól hidratált, de nem csodaszer, különösebben nem javított a bőröm állapotán, de nem is rontott. A szememet viszont rettenetesen csípte, ha véletlenül belekerült egy kicsi, ömlöttek a könnyeim. Nem hiszem, hogy a közeljövőben újra veszem, pláne nem teljes áron, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

zsizska

2013. december 29.

Én leszek az első aki jókat is ír erről a termékről. Könnyű, hidratál és megszünteti a húzódó érzést. Ajándékba kaptam egy dobozzal, most dobtam egy hátast az árától. Amióta használom nem lett több pattanásom sem. Csodaszernek nemkiáltom ki, de pocséknak sem tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Natalka

2013. december 1.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: sajnos nem vált be. (még szerencse, h csak pár alkalomra elég mintáim voltak belőle) Bár ártani se ártott nagyon, de lehet, h több hétig tartó használatnál előfordult volna még olyan hatás, amit most nem vettem észre.
Gyorsan beszívódott, ha a megfelelő mennyiséget vittem fel, viszont ha többet, akkor morzsálódott, kukacosodott. Jól hidratált. Semmi különös nem történt a bőrömmel, viszont most elég pattanásos időszakban vagyok (nem tudom mi okozza :(), ezen semmi nem változtatott. Igazából annyira zavart az émelyítően erős parfümillat, h akkor sem vettem volna meg ezt a krémet, ha beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

_ca_

2013. október 27.

Én ugyan az illatát kellemesnek tartom, de ezzel az előnyök felsorolását be is fejezném. A bőröm szárazabb részein is pattanásokat okozott, a homlokom pedig annyira kifényesedett, hogy alig győztem törölgetni. Ezt most nagyon nem sikerült eltalálnia az Yves Rocher-nak, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.