Yves Rocher

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Bőrtípusa normál vagy kevert, ha a következőket tapasztalja:

• Az esetek többségében bőre komfortérzete megfelelő.
  • A T-vonalban (homlok, orr, áll) bőre hajlamos a fokozott faggyútermelés által okozott kifényesedésre, orcái viszont szárazabbak, igénylik az intenzívebb hidratálást.

A Fiatalság serkentő nappali arcápoló normál és kevert bőrre tervezett formuláját kifejezetten az Ön igényeit szem előtt tartva fejlesztették ki az Yves Rocher kutatói."

Ivett0502

2013. október 24.

Én is kaptam mintát ebből és van neki az érzékeny bőrre való változata, abból is kaptam.
Az előttem szólóhoz csatlakoznék, miszerint ahoz képest hogy ezt a krémet vegyes bőrtípusra találták ki, elég zsíros. Csinált nekem is pattanást, de csak egyet-egyet. Szerintem nem ér 8100 Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Szaszmancs

2013. október 19.

Egyik vásárlásomhoz kaptam ajándékba ebből egy 15 milis kiszerelésűt, kb 2 hétig bírtam használni, ennyi idő alatt csak ártott a bőrömnek, tovább meg már nem akartam szenvedni vele, pedig még van a tubusban. Alapjáraton nem hajlamos a bőröm pattanásodásra, szerencsére csak nagyon ritkán bukkan fel 1-1, de ettől a krémtől bizony rendesen kirügyeztem. Biztos vagyok benne, hogy ő a hibás, mert az első használat utáni nap kezdődött a baj és most, hogy 1 hete abbahagytam, újra szép a bőröm. A krém egyébként könnyű állagú, kevés is elég belőle, de szerintem borzalmasan erős az illata, nem kéne bele ez a sok parfüm. Jó, hogy pénzt nem költöttem rá és ajándékba kaptam, mert ahhoz elég drága, hogy ennyire katasztrofális legyen. Azért bízom benne, hogy csak az én bőrömmel nem volt konvertibilis és másoknak beválik. Yves Rocher rajongó vagyok amúgy, de sorry, ez most nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.