Yves Rocher

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kettős Anti Age hatás: regenerálás + védelem

A légszennyezés, az UV sugárzás, a fáradtság és a stessz mind olyan káros külső hatások, melyek meggyorsítják a bőröregedés folyamatát.

Az ultra koncentrált Aphloia kivonat természetesen asszimilálódik a bőrrel és KETTŐS HATÁSÁVAL felveszi a  harcot az öregedést meggyorsító tényezőkkel szemben.  Regenerál és véd a külső káros hatások ellen.

Elkofen

2018. július 24.

Féláras akcióban vettem, de még szerintem így sem éri meg az árát. Ez az első szérumom, ami nem vált be. Nem ártott ugyan, de nem is használt. Borsos árú termék ilyen csekély hatáshoz. Nem igazán érzem, hogy hidratálna, vagy egy picit is táplálná a bőrt. Cserébe viszont ragacsos érzetet hagy maga után. Nekem nem érte meg pénzt kiadnom rá. Fabatkát sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Ivett0502

2018. július 5.

Imádom.Már a második üveggel használom reggel és este.Friss,hidratált lesz tőle az arcom.Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

vadmacs81

2018. június 29.

Akció keretében vettem meg szerencsére, mivel nagyon bánnám, ha teljes árat adtam volna érte. Hatalmas csalódás, pedig nekem eddig nagyon beváltak a márka termékei. Egyáltalán nem érzem a feszesítő hatását, a homlokom és az orrom jobban zsírosodott tőle, sőt még több pattanás is előjött a használata közben. A fele még meg van, a párom használja, neki alkalomadtán megfelel, csak hogy 'tegyen valamit a bőréért' tudatként, de semmi több. Miatta adok két csillagot, egyébként semmiképpen nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

1cukor

2018. június 26.

Kicsit többet vártam tőle, sajnos nekem nem vált be. Nem érzem szinte semennyire a hatását.
Pedig eddig sose csalódtam ebbe a márkában :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Pedig eddig sose csalódtam ebbe a márkában :(

Moni86

2018. június 18.

1 hónapja használom. Éjszakaijával és a nappalijával együtt. Jó kritikák miatt vettem meg... illata előszörre túl férfias és sok nekem. De megszoktam.
Állaga jó.
De a beszívódása csak 1 csiilagot érdemel sajnos. Ha rendesen bekenem, olyan ragacsos marad a bőröm hogy hihetetlen.
Sminkalapnak nem jó.
Legalábbis yves rocher alapozóval, mert a ragadóssága miatt kukacosodik vagy ez vagy az alapozó.

Viszont ránctalanításra ez szerintem kevés. Elhasználom.
Ennek az ára ha szettbe veszem teljesen jó. Szinte baráti.
Ha most 25 lennék szerintem tökéletes lenne a ragadósságon kívül. Viszont 30 felett szerintem már inkább ránctalanító kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Állaga jó.
Sminkalapnak nem jó.

Viszont ránctalanításra ez szerintem kevés. Elhasználom.
Ennek az ára ha szettbe veszem teljesen jó. Szinte baráti.

sarria

2018. június 12.

Nekem nem vált be ez a szérum, hatását alig lehetett észrevenni, ha volt is valami, pedig elhasználtam az összeset. Bár kellemes érzés a bőrön, és az illatával sincs gond, hamar beszívódik, de nem hiszem, hogy bármit is hozzá tett volna az arcápolási rutinomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

muzli

2018. március 20.

Kaptam az arckrém mellé. Este használom, azonnal érzem a feszesítő hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 20.

Kaptam az arckrém mellé. Este használom, azonnal érzem a feszesítő hatását.

Pocok96

2018. február 26.

Egy ideig csak önmagában használtam este a megtisztított arcomon. Problémás a bőröm és igazából nem tudom, hogy ettől vagy saját maguktól, de elég sok pattanás lett az arcomon.
Az tény, hogy amíg használtam a bőröm állaga nagyon friss és üde volt. Azonnal beszívta a bőröm a szérumot, sose tudtam annyit rákenni amit már ne ivott volna be azonnal!
Most kicsit leálltam vele, figyelem az arcomat, hogy hogy viselkedik nélküle, illetve ettől a hidegtől most egyébként is igényli a bőröm a hidratálást, így most a kuzinját a sensitive hidratálót használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Timitami

2018. január 19.

Kenés közben szinte beszippantja a bőröm ezt a kis folyadékot, rögtön tudok utána krémezni. Én a Elixir Jeunesse éjszakai krémjével együtt használom, és másfél-két hét után azt kell mondjam, sokat javítottak a bőrömön annak ellenére, hogy az nem volt lestrapált. Reggelre nagyon szép, kisimult, matt, táplált a bőröm ezektől a szerektől. Olyan fiatalos, tapintásra meg olyan, mint a baba popsi, nem viccelek. Arról nincs tapasztalatom, hogy ez a szérum önmagában mit okoz, de nekem a krémjével együtt nagyon bevált, és az is biztos, hogy nem szárít, rajtam semmiféle csúnyságot, kelemetlenséget nem okoz. Két hét után a homlokomon a hajtőhöz közel eső vízszintes ránc sokat halványult, szinte ránckezdeménnyé javult. Ez az első páros, ami ilyen nagyon eredményesen segíti a bőröm regenerálódását. Nekem tetszik a szérum kissé zöldes, de áttetsző színe, az állaga, a zöldnövényes illata, ennek az illatnak mintha gyógyereje lenne. Eredetileg a fiatalság serkentő szérumot és krémet akartam megvenni, a 7.9-et, mert az a krém rengeteget javított a tavalyi tél után a bőrömön, de adtak a boltban mintát a Jeunesse krémből, és annak elhasználása után nem volt kérdés, hogy a szérumjával együtt megveszem. Persze csak reméltem, hogy a szérum is beválik, de most azt kell mondjam, nagyon jól tettem, hogy megvettem ezt a párost. Egyedül a pipettával van a bajom, mert annak ellenére, hogy annyit tudok használni a szérumból a segítségével, amennyi szükséges, mindig félek, hogy miközben húzom ki vagy rakom vissza a pipettát, felborítom az üveget. A pumpásakat prakitikusabbnak tartom, de azért ezzel is elvagyok egész jól.2017. okt. 10.

Update: újravettem :-) az éjszakai krémjével együtt használva csodás az eredmény. Míg használtam, se mitesszer, se pattanás nem keletkezett az arcomon, reggelre mindig friss, üde, jól hidratált, kisimult volt az arcom. Mivel a krém hamarabb elfogyott, mint a szérum, a szérumot önmagában is használtam (más hidratálót kenve fölé), úgy is elégedett voltam, jó a szérum, de a saját krémjével klassz igazán szerintem. Úgyhogy mindkettőt újravettem és használom őket esténként nagyon elégedetten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

veruka

2018. január 12.

Nagyon szeretem. Több YR krémem van (4 + 1 termékminta), ez a kedvencem. Nyugtat, frissé teszi a bőröm, feltölt, és mintha feszesítene. Nem teljesen értem, mivel van ráncokra való YR-m is, de ez éri el nálam azt a hatást, mint amire azt vettem... Timitami véleményét szinte teljes egészében én is írhattam volna ami a bőrtapasztalatokat illeti. Nekem a sebo vegetal a heti párszori komfort-ápolás-szépség krémem, ez pedig a csodaszer-jutalom kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid