Yves Rocher

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kettős Anti Age hatás: regenerálás + védelem

A légszennyezés, az UV sugárzás, a fáradtság és a stessz mind olyan káros külső hatások, melyek meggyorsítják a bőröregedés folyamatát.

Az ultra koncentrált Aphloia kivonat természetesen asszimilálódik a bőrrel és KETTŐS HATÁSÁVAL felveszi a  harcot az öregedést meggyorsító tényezőkkel szemben.  Regenerál és véd a külső káros hatások ellen.

Azaleeh

2018. január 4.

A húgomnak és anyukámnak is vettem egyet, nagyon szeretik, heti 2-3 alkaolmmal használják, mindkettejüknek bevált.
Viszont nekem semmi extrát nem adott :) a többiek miatt 4 csillag, lehet csak az én bőröm a hibás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

vrgdo1991

2017. november 26.

Imádom az Yves Rocher termékeket, viszont ez az első, amely nem vált be. Hatalmas, nehezen gyógyuló, gyulladt pattanásokat okozott az államon. Nagyon sajnáltam, mert nagyon bíztam ebben a kis kencében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

natasa

2017. november 18.

Akció keretében osztogatták a krém mellé. Nem csodálom, nem is ér egy forintot sem. Mondjuk én alapból csak a szérumot akartam kipróbálni, nagy hiba volt. A bőröm egyre rosszabb állapotba került a használatával. Eleinte kisebb, majd egyre nagyobb pattanások jöttek elő, ráadásul egyre nőtt a számuk is.
Ettől függetlenül sem lett volna jó, nem is hidratált, nem is volt kellemes a bőrnek, szóval egy bazi nagy nulla ez a termék. Az éjszakai krém ugyanilyen szörnyű, az én bőröm ki nem állhatja. Nem tudom, melyik hatóanyag csinálja a fesztivált, de nem kísérletezek tovább vele. Most gondolkodhatok, hogy hozzam rendbe a tönkretett (egyébként nem problémás) arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 18.

mbarbara92

2017. szeptember 28.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg, és azt hiszem többet vártam tőle, mint amit produkált.
Estére használom, könnyen beszívódik, tetszik az állaga. Viszont reggelre pattanásaim lesznek tőle. Nagyon szeretem az Yves Rocher termékeket, de ez számomra nem volt telitalálat. Heti egyszer használom, valamikor csak elfogy. Kidobni sajnálom, mert az ára igen csak húzós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Merlotwine

2017. július 22.

Yves Rocher üzletben vettem, és kifejezetten az eladótól kértem segítséget, hogy mit ajánl a bőrömre, ami érzékeny, száraz, és mégis pattanásra hajlamos. Mindenképp szérumot szerettem volna, és olaj nélkül. Kettőt ajánlott, ez volt az első, ki is próbáltam ott mindkettőt, ez hamarabb beszívódott, és könnyebb szérum volt, így ezt választottam.
Nyáron zsírosabb a bőröm, így én nem érzem most szárító hatását, de szerintem télre nekem is kell majd egy erősebben hidratáló szérum.
A régi pattanások hegei halványulnak, a pattanások nem jöttek azóta elő, és az arcom szép, sima. Viszont nekem sajnos gyorsan fogy a többi szérumhoz képest, amiket eddig használtam. Lehet túl sokat szippantok a pipettába. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

0bikbik0

2017. június 5.

Úgy érzem, ebben a szérumban nem sikerült eltalálni a szárító összetevők arányát, valahogy túl sok került bele (glycerin, kamilla, alkohol), és nincs benne elég emolliens, ami ezt ellensúlyozza nekem. Sajnos ez már sok, így nem kompatibilis a bőrömmel. (Nem vagyok nagy INCI guru, ez csak a saját tapasztalatom: ha vannak is szárító összetevők valamiben, lehetséges, hogy engem mégsem szárít, mert megvan az ellenoldala is a krémben.)
Ajándék volt, és kezdetben jól is teljesített, de a rendszeres használata nekem nem jött be, pergősre szárított (általban egy új terméket vezetek be mindig, hogy lássam a hatását, ezért csak ez lehetett).
Csökkentve a használat intenzitását elmúltak a tünetek, de így meg egyéb áldásos hatása sem volt. Lehet, hogy véd a külső hatások ellen, de az számomra nem látványos, nem észrevehető :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 5.

BKinga

2017. február 12.

Heti 2-3 alkalommal használom, ahogy igényli a bőröm. Este szoktam az arctisztítási rutin után felvinni az arcomra, a pipettába felszívott mennyiségből még bőven szokott jutni a nyakamra is. Gyorsan beszívódik, kellemes, frissítő érzést hagy maga után. Akciósan véve pedig főleg megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

pzmndudo

2017. január 30.

Ajándék volt rendelésem mellé. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 30.

Ajándék volt rendelésem mellé. Teljesen elégedett vagyok vele.

eviviktoria

2017. január 29.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, így aztán örömmel fogadtam. Nagyon szuper, bár elég heti 3x használni szerintem,mert hosszabb távon szárít, de nagyon jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Asianlover

2016. október 21.

Pár napja használom, eddig nagyon meg vagyok elégedve. Láthatóan halványította a ránckezdeményeket :) a vízhiányos bőröm csak úgy beszippantja. Nagyon kellemes az illata. Pipettás adagolója van, de alig egy pár csepp kell az egész arcra, szerintem sokáig ki fog tartani. Ha az elkövetkező hetekben is így marad, biztos újra fogom venni.

update: kb másfél hét után jól kiszárította a bőrömet. Lelkesen kentem reggel és este, a leírás szerint. A kozmetikusom szerint ez annak köszönhető, hogy túl magas a glicerin tartalma. Ezentúl óvatos leszek, és csak 2-3 naponta használom, akkor is egyszer. Így aztán pláne sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid