Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló tej extra száraz bőrre.

A karitévajjal gazdagított testápoló táplálja, rugalmassá, puhává és üdévé varázsolja még a nagyon száraz, igénybevett bőrt is.

poppy

2014. május 1.

Én nyáron is képes vagyok ennyire krémes és gazdag testápolókat használni, mert hipp-hopp beszívja a bőröm és nagyon kellemes érzés. Borotvált lábra pedig igazi megváltás. Tubusból szaglászva nem tetszett annyira a boltban, de felkenve nagyon kellemes, vajas, kicsit talán túrókrémhez hasonló illata van. :) De az ára....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

judit.petes

2014. április 6.

Jó masszív kis krém ez, de a száraz bőröm csak úgy issza magába, hamar felszívódik.
Az illata alig érezhető, ez engem nem zavar, és nem hagy filmréteget a bőrön. Télre tökéletes... lenne, ha kicsit nagyobb kiszerelés lenne ezért az árért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Floraline

2014. február 14.

Csak az előttem szólót tudom ismételni. Nálam egy hétre volt elegendő, ami azért nem túl gazdaságos. Oké, ezen túl is tenném magam, ha bevált volna, de az én száraz bőrömnek szinte semmit sem ért. Illat, állag amúgy pont kedvencem lenne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

lumiukko

2014. február 4.

A viszonylag szép összetevői miatt esett rá a választásom, na meg mert télen nagyon száraz tud lenni a bőröm, ezért gondoltam orvosolja ezt a problémát. Aki nagyon nem bírja a zsíros érzést testápolózás után, az ne vegye meg, mert nem szívódik be maradéktalanul, de ez nem zavar engem, mert csak kicsit marad zsíros. Az illata nagyon fini, sűrű az állaga, ezért kicsit nehezebb elkenni, de testmelegre már könnyebben kezelhetővé válik. A hidratálóképessége is elég jó, de én azért jobbra számítottam, sajna csak mindennapi használattal fejti ki a hatását, és itt jön a bökkenő: konkrétan 6!!!!!!! használat alatt elfogyott az egész tubus! Pedig nagyon nem vagyok egy nagy darab, hogy sokat kellene belőle egyszerre használnom emiatt. Ez a sűrű állagából adódik inkább, hogy többet kell felkenni ahhoz, hogy mindenhova jusson. Amúgy újravettem volna, de így nem fogom, mert egy 2000 Ft körüli testápolót drágállok ahhoz, hogy hetente újravegyem. Ilyen árban már találkoztam jobbal is, ami ráadásul sokáig ki is tartott, úgyhogy ez így csak egy 3-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Ivett0502

2014. január 12.

Itteni vélemények miatt vettem meg, és nagyon nem bántam meg. Isteni és tényleg nagyon hamar beszívódik, jó az illata és valami eszméletlen selymes tőle a bőröm.Én biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Makkancs

2014. január 2.

A legjobb testápolóm eddig! Egy ideje illatmentes babáknak való krémeket használtam, de azok télen nekem nem hidratálnak eléggé. Csúnyán ki is száradt a kezemen, karomon, lábszáramon a bőr, vörös érdes foltok jelentek meg... Aztán megvettem ezt, és csodás :) A száraz könyökömet még egyetlen krém sem volt képes megpuhítani, ez már első használat után is! Az illata édes, de nem tolakodó, kellemesen feldobja a téli estéket. Ahhoz képest, hogy egy testesebb termék, egészen gyorsan beszívódik, és valami isteni bársonyos bőrt hagy maga után. Lehet, hogy drága, de nem is kell belőle sok, az összetevői pedig sokkal szebbek, mint egy átlagos drogériás krémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

turbolya

2013. szeptember 29.

Az arckrémeikért egyáltalán nem vagyok oda maradéktalanul, de ez páratlanul jó. Szó szerint páratlanul -- már minden kézenfekvő dolgot kipróbáltam a végtelenül száraz lábszáramra, de jóformán semmi eredménnyel. Ezt csak a képeslapos kedvezményt kihasználandó emeltem le a polcról, mert már rutinosan nem várok semmit az "extra száraz bőrnek" címzett cuccoktól. Pedig ő megoldás, el sem hiszem. Érzetre, látványra, tapintásra is emberi bőröm lett, eddig gyakorlatilag mintha valami kiszáradt iszappakolás borította volna hajszálvékonyan, amit aztán még liszttel is megszórtak... (csak egy picit túloztam, nem nagyon). És nem ám valami vastag, súlyos-zsíros massza, befagyva egy tégelybe -- valamiért ez képes azzzzonnnnal felszívódni, istenien jól kenhető, tökéletes az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

ramnaat

2013. március 23.

Sheavaj-mániás barátnőmet leptem meg Karácsonykor egy ilyen testápolóval. Az ő nevében értékelek. Talán elég annyi, hogy most, hogy elfogyasztotta, rohant az Yves Rocher-ba, pedig korábban sosem járt ott. Nagyon elégedett volt, bár az ára láttán meghökkent. Igaz, rögtön törzsvásárlóvá avanzsált, így megnyugtattam, hogy majd akciósan megveheti. :-) Ezért nem is jár csillagmegvonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

rekag

2013. március 6.

Kedvenc! Nagyon száraz a bőröm, főképp a lábam és a karom. Ez a testápoló azonnal hidratált, és a következő tusolásig nem hagyta kiszáradni a bőröm, az illata isteni. Nem olcsó, de nagyon gazdag így sokkal kevesebbet kell kenni belőle, szóval gazdaságos. Nekem megéri az árát, biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

indingo

2013. február 14.

Jó illatú és állagú krém! 1et fizet 2t kap akcióban vettem! Amúgy drága

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Jó illatú és állagú krém! 1et fizet 2t kap akcióban vettem! Amúgy drága

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3