Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló tej extra száraz bőrre.

A karitévajjal gazdagított testápoló táplálja, rugalmassá, puhává és üdévé varázsolja még a nagyon száraz, igénybevett bőrt is.

HLili

2013. január 8.

Az egyik kedvenc testápolóm: gazdagon hidratál, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy nyomot a bőrön, az illata nagyon finom, diszkrét! Vízhiányos bőrűeknek kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 8.

Keesia

2012. december 17.

Nem igazán érzem, hogy hidratálna, és az illatától is többet vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Nem igazán érzem, hogy hidratálna, és az illatától is többet vártam!

trianka

2012. november 8.

Nagyon jól hidratál, szép selymes tőle a bőröm, de ezt más testápolókról is el tudnám mondani, amitől igazán bevált nekem az az, hogy ez szüntette meg eddig legjobban a szárazság és a borotválás miatti viszketést a lábamon, először fel se fogtam, de egyszercsak leesett, hogy azóta nem vakarom pirosra egy-egy rosszabb pillanatomban, mióta elkezdtem használni :) Bármikor könnyen beszívódik, és az illata is finom, olyan kellemesen szolid, nem tolakodóan erős, bár én abban sem szoktam kivetnivalót találni, amíg tetszik maga az illat... Annyi megjegyzésem lenne csak, hogy árulhatnák valamivel nagyobb kiszerelésben is, mert úgy sejtem, mindennapi használat mellett sajnos elég hamar el fog fogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

timilla

2012. október 23.

Gazdag krém testápoló, az én bőrömbe mégis könnyen beszívódik, és azonnal megszünteti a húzódást-viszketést-szárazságot. Finom, púderes illata van, olyan kellemes tisztaságszag, ápoltságérzés lengi körül az embert tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 23.

vivy

2012. október 18.

Zseniális termék, szuper illat, könnyen kenhető, remekül hidratálja az extra száraz bőröm, egész nap puha és selymes tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

barniki

2012. október 5.

Szuper termék! Imádom az illatát, nagyon jól táplálja a száraz bőrt, nagyon-nagyon szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Anni

2012. október 1.

Finom az illata, számomra mégis zavaró lenne, ha hosszú ideig maradna olyan intenzitású, mint amilyen a felkenéskor. Annyira nem érzem a hidratáló hatását, ezért csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

Cremorne

2012. május 9.

Szerintem nagyon jó, gazdag testápoló. Én este használom zuhi után. Szerintem a reggeli rohanásban azért annyira nem szívódna be gyorsan. Finom az illata, és én külön díjazom, hogy nem erős, maradandó, nem leng körül egész nap - csak a hatása marad. Parabén-mentes. Megérdemel egy ötöst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 9.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. április 9.

Nagyon jó illata van és a télen véresre repedt bőrömet is néhány nap alatt helyrehozta, szerintem fantasztikus termék! Ja, és gyorsan be is szívódik, főleg ahhoz képest hogy mennyire tömény krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

ljudith78

2012. március 4.

Fantasztikus illata van, a hidratáló hatása valóban nem a legjobb, de a legnagyobb negatívumként mégis azt tudnám felhozni, hogy a csodás illat hamar elillan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3