Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Barbuska90, az összetevőket feltöltötte: Rendoca, Módosítva: 2018. március 20.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

• akár 12 órán át tartós

kgyrk

2016. június 3.

Tényleg tartós, számomra a filces tusokat a legkönnyebb használni és hamar le is lehet mosni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

lighthousearth

2015. december 1.

Nagyon örültem neki, mert akciósan 1990.-ért tudtam megvenni, és odavagyok az YR termékekért. Elsőre nagyon lelkes voltam, mert előtte csak klasszikus szemhéjtust használtam. Könnyebb és gyorsabb vele dolgozni azokhoz képest. Viszont sajnos nem elég fekete, és már a használat kezdete óta olyan csíkokat húz, mint egy kifogyni készülő filc. Gondoltam ez lehet, hogy normális, hiszen ennél többet nem tudnak prezentálni a gyártók egy szemhéjfilchez, de kipróbáltam a húgom Essence márkájú hasonló termékét, és annak sokkal feketébb volt a színe, jobban fogott.
Tehát nem rossz, de van még hová fejlődni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Tehát nem rossz, de van még hová fejlődni :)

petra.kovari

2015. november 3.

Egyszer próbáltam ki, és akkor nagyon tetszett. Az egyetlen problémám az volt, hogy irracionálisan hamar kifogyott és annyira azért nem is olcsó. A L'oreal egyik tusa már-már meglepő, hogy meddig bírja ehhez képest. Összességében úgy gondolom, hogy kipróbálni mindenképp megéri, egy abszolút egy rendes minőségű sminkeszköz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

szelle

2015. október 16.

5*!!! Könnyen kezelhető, nem csípi a szemet, tartós és nem kenődik el végre!!! A legszuperebb, remélem mindig lesz! A megadott ár nem stimmel, mert 2990 Ft!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

Barbuska90

2015. április 20.

A világ legjobb tusa szerintem. Könnyen lehet vele vékony, szinte láthatatlan vonalat húzni, de akár drámai hatást is elérhetünk. Akinek nincs túl jó kézügyessége, az is szépen tud vele dolgozni. Nem vízálló, így könnyen lejön, de nem kenődik, nem mosódik el. Nekem simán kibírja a napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!