Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: realet, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Kifogástalan fedés maszkos hatás nélkül. Hibátlan bőr akár 14 órán át is.

p.cseresznye

2014. október 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Mivel száraz a bőröm, a legtöbb alapozó meglátszik rajta, nem is tudom használni őket, hiába radírozok előtte. Ez nagyon szépen eldolgozható, tényleg nem látszik a bőrömön, hogy rajta van. Könnyed állagú, nagyon finom illata van, könnyen le lehet szedni a bőrről. A fedése nem túl erős, olyan kis finom, de arra pont jó, hogy az ember bőre szebb és egyenletesebb legyen tőle. Egyetlen bajom az volt vele, hogy néhány napi használat után pattanásos lett a bőröm alatta, de ez lehet, hogy az én bőröm "hibája".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 28.

Melda

2014. október 9.

Jó kis alapozó ez. Örülök neki, hogy végül nem hallgattam az újdonság varázsát duruzsoló kisördögre, és ezt vettem meg, nem a legújabb alpozójukat. Ennek a fedése közepes, jól építhető, szépen eldolgozható, a finise pedig matt, miután megszárad. Az illata erős, de semmivel sem rosszabb, vagy áthatóbb, mint például a Bourjois alapozóké.

Fél napos hibátlan fedést nyilván nem várok tőle, ez csak a marketing-szöveg, de 6-8 órát kibír, pláne, ha púderrel fixálja az ember lánya. Én csak a T-vonalon szoktam átmenni egy kis púderrel, ecsettel, vékonyan, de így is szépen tartja magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 9.

Cseriné S. Bernadett

2014. augusztus 12.

Az én kombinált bőrömet nagyon fénylővé (meg zsírosabbá) tette :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Az én kombinált bőrömet nagyon fénylővé (meg zsírosabbá) tette :(

seasnail

2014. július 28.

Már elég régóta csak ezt az alapozót használom. Nagyon szeretem, mert a rózsás árnyalat (Rosé 200) jól illik az arcbőrömhöz, így csak 1 puffot kell használnom, és szép lesz a végeredmény, nincs maszk hatása sem. Én kézzel szoktam elkenni, nagyon jó az állaga. Hozzá a még látszódó bőrhibákra mindig használok korrektort, majd végül púdert, egyik sem YR termék, de így is jó a végeredmény. A nap végéig kibírja frissítés nélkül, max a púdert szoktam egyszer frissíteni. Szerintem az egyetlen negatívum az, hogy üveges kiszerelésű, ami nagyon elegáns ugyan, de nekem már sikerült összetörni, úgyhogy vigyázni kell rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

jeva72

2014. május 7.

Én is az eladó véleménye szerint vásároltam meg, de ez jobb, mint a feszesítő alapozó.
Tekintettel arra, hogy gyengébb a fedése 2-3 puff is kell belőle, de nincs maszk hatás, nem zsírosít.
Gyengébben fed, mindenképpen elbírja a fedőpúdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 7.

Gyengébben fed, mindenképpen elbírja a fedőpúdert.

_zsulu_

2014. május 4.

Alapvetően problémás bőröm van (kombinált, zsíros, mitesszeres...stb.), hajlamos vagyok pattanásokat begyűjteni, de alapozótól még nem volt ilyen problémám. Viszont ez a termék 2 heti használat után olyan állapotokat teremtett, amit 14 éves önmagam is "megirigyelhetett volna". 2 nap nem használat után csökkentek a pattanások, szóval tuti ez volt a ludas... :( Sajnálom, de emiatt le kell pontozzam.

Egyébként kicsit nehéz nekem, pedig kifejezetten ezt ajánlotta az eladó. A fedése erős közepes, színe szépen illeszkedett, könnyű eldolgozni, építhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

kiwi80

2014. április 16.

Jó kis alapozó, könnyű, de nem túl jó a fedő hatása, kell alá korrektor. Közepesen tartós kb.4 óra elteltével már korrigálni kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

lumiukko

2014. április 6.

Mintaként próbáltam, nem volt rossz, de .nem is kiemelkedő. Az illata tényleg nagyon erős, engem nem zavar, de mást lehet. A fedése elég jó, erős közepes. A tartóssága is jó, de a 14 óra azért túlzás. 5-6 óra alatt még rajtam is kifényesedik, pedig alapvetően szárazabb a bőröm. Nem bánom, hogy kipróbáltam, de megvenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

skorpió

2014. április 4.

Sajnos én is negatív tapasztalatot szereztem. Teljesen egyet értek Erbo véleményével!
Számomra kifejezetten nehéz, sűrű állaga van, felkenni is kellemetlen (kézzel és ecsettel is próbáltam), nagyon nehezen tudtam szépen, egyenletesen eloszlatni. Beleült a kis apró ráncokba, a száraz részeket kiemelte, és kellemetlen érzés volt viselni.
Rajtam nagyon mű, maszkos hatása volt!
Tartósnak valóban tartós, lemosni is sokkal nehezebb, mint az eddigi alapozómat, egyedül emiatt a tartósság miatt kap 2 csillagot.
Még küzdök vele kicsit, de attól félek nem leszünk barátok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Rajtam nagyon mű, maszkos hatása volt!
Még küzdök vele kicsit, de attól félek nem leszünk barátok!

Erbo

2014. február 16.

Mintha nem ugyanarról az alapozóról beszélnénk. Nekem hihetetlenül erőss szaga van, ami már már kellemetlen, sűrű nagyon az állaga, nem sikerül szépen eldolgoznom, kiemel minden kis száraz részt, egyszóval egy csőd nekem. Nem értem mi a baj, de szerintem nagyon rossz alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.