Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: realet, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Kifogástalan fedés maszkos hatás nélkül. Hibátlan bőr akár 14 órán át is.

sephora

2014. február 15.

Mintám volt belőle, de bevallom nem fűztem hozzá nagy reményeket, hogy egy YR termékben megtalálom álmaim alapozóját, ami színben tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. Nem vagyok egy YR rajongó, a tusfürdőjüket és a hamameliszes samponjukat szoktam csak használni.
Kombinált bőröm van, a púdert nem hagyhatom el, mert bármilyen hiper-szuper mattitó termék használata után is 2-3 óra múlva átfényesedik a bőröm. Úgyhogy ilyen termékeket már nem keresek.
Próbáltam a BB, CC krémeket is (Helia D), de a színük nem passzolt a bőröm színéhez, ill. az állaguk sem tetszett.
Ez az alapozó híg állagú, a Beige 200 - Teint Clair árnyalat nagyon picit sárgásnak tűnik, de a bőrömmel hihetetlenül szépen egybeolvad, egységes színt adva.
A tartóssága egész jó, 9-10 órát simán kibír, de napközben 2x picit mattítanom kell az összhangot egy kis púderrel.
Az illata érdekes, enyhén érezhető, de bőrre kenve elillan.
Számomra tökéletes, nincs maszk hatása, nem okoz pattanásokat, egységes bőrszínt ad, nem szárít és szuper jól felvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Az illata érdekes, enyhén érezhető, de bőrre kenve elillan.

bea0926

2014. február 13.

Nagyon jó kis alapozó. Előtte mattító arckrémet használok (szintén Yves Rocher) és így egész nap matt az arcom, de mégsem szárít. Nagyon könnyű eldolgozni az alapozót. A fedése közepesnek mondható, nekem teljesen megfelelő. Tetszik az illata és az üvege is praktikus. Ár érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

bankozsofi

2014. január 4.

Ha nem kenek előtte hidratálót az arcomra, akkor annyira kiszárítja, hogy darabokban jön le a bőr :S Továbbá nem is marad fent olyan sokáig, mint reméltem, pedig szintén Yves Rocher púderrel mattítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Aaaudrey

2013. november 15.

Az itt leírtak alapján elmentem megvenni, de az eladó engem is rábeszélt a matt-os alapozóra. :( Kombinált és kifényesedős a homlokom, de van ahol meg így télen száraz az arcom. A matt nagyon durván kiszárította, nem volt szép az arcom tőle.
Nem adtam fel, elmentem egy másik üzletbe és megvettem ezt.:) Tetszik nagyon, az állaga, kézzel és ecsettel i s szépen, könnyen el lehet dolgozni, a színe is passzol. Szép amikor felviszem, közepes a fedése, de sajnos nem bizonyul tartósnak, délutánra már szinte teljesen lemászik az arcomról és kifényesedik a bőröm. Tervezem, hogy veszek púdert és kipróbálom azzal, mert ennyiért nagyon megéri szerintem. Ami még előnye, hogy nem pattogzik ki tőle a bőröm, úgy vettem észre nem lesz több patim amikor használom.

Update: Bár most másik alapozót használok de még van ebből is. Egyik nap ezt kentem fel és meg kell modnjam így a hidegekben nagyon tartósnak bizonyult. :) Megadom neki az 5. csillagot is, de nyáron nem ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

szilvamagw

2013. november 12.

A 3. üvegcsénél járok, és imádom! Amikor nem rossz bőröm, akkor önmagában is tökéletes: kiegyenlíti a bőröm tónusát, ragyogó, élettel teli lesz tőle az arcom és hihetetlenül természetesen hat!
jelenleg a beige100-as árnyalatot használom, imádom a sárgás tónusát, egyetlen egy alapozóm sem passzolt ennyire hozzám.
Tipp: próbáljátok "tapogató" mozdulatokkal felvinni, úgy picit építhető a fedése, és szerintem sokkal szebb lesz a végeredmény, mint a "krém-felvivős" módszerrel! :)
Nekem nagyon tartós, 10 óra után is "kulturált" az arcom. Ruhán tényleg nem hagy foltot, még hófehéren sem!!
Amikor nagyobb fedésre van szükségem egy ici-pici borsónyi l'oreal True Match alapozóval összekeverem, és azt viszem fel.
Nagyon szemezgetek a rimmel wake me up lapozójával (hasonlókat ígér), de félek, hogy nem válik be.. Plusz ő annyira jó hozzám!
Szóval: bátran ajánlom mindenkinek, akinek normál, kombinált, száraz, nem túl problémás és óriási fedést nem igénylő bőre van.
A törzsvásárlói borítékban mindig láttam mintát (barátnőkében), így ha még nem vagytok TV-k , akkor váljatok azzá..:D
Tényleg imádom.. Tudom, hogy magabiztosan járhatok-kelhetek egy rohanós napon, ha Ő van az arcomon!
10 pont a Griffendélnek! ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

10 pont a Griffendélnek! ^^

Ivett0502

2013. október 24.

Én is itteni vélemények alapján vettem + a boltban az eladó csaj is ezt ajánlotta nekem. Nekem bevált. Semmi problémám vele. Az illata is jó, nekem a fedése is. Szerintem újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

m.adri

2013. október 21.

Nagy csalódás, azért vettem meg mert itt sokan jókat írtatok róla, de gyakorlatilag nulla a fedése, egy garnier bb krém szebb összképet produkál mint ez. Foltokat, karikákat akármiket szépen szabadon hagyja, igazából nehezen nevezhető alapozónak. Csak azért kap 1 csillagot, mert az yves rocher vevőkhöz való hozzáállása csillagos 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

huncutka

2013. október 14.

Azért vettem ezt mert egy picit sárgásabb, de nem májbeteg sárga tónusa van az arcomon hanem szép egészséges színe van. Gyönyörűen elterül fedése nem tűl erős, de jobb mint egy bb krém. Egy pumpálásnyit tettem az arcom után a dekoltázsomra, mert nagyon kivágott felső volt rajtam, és abszolult nagyon nagyon szép volt az összkép. Megvártam hogy megszáradjon, és a ruhám nem lett foltos. Sokan nem szeretik a szilikonos dolgokat, eltömítik a bört és hasonló kifogás, viszont az én arcom pont ettől ragyog és élettel teli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

rekag

2013. szeptember 6.

Nekem alapvetően száraz a bőröm, de amint alapozó kerül rá átfényesedik a t-vonalam, de így nyáron még fokozottabban. Sajnos ettől az alapozótól is, de azért elhasználom, mert gyönyörűvé varázsolja a bőröm. Abszolút nem látszik, hogy rajtam van, egységesít, fed ahol kell. A rose200 árnyalat tökéletesen illik az arcomhoz. Az illata nagyon finom, ecsettel nagyon szépen eldolgozható, igényes a csomagolása. Alapvetően 5 csillagot érdemelne, de mivel nálam sajnos gyorsan átfényesedett csak 4-et tudok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

ottika22

2013. augusztus 4.

Szia CatLynn!
Szerintem ez attól is függ hogy milyen az arcod amellett hogy zsíros/kombinált.
Ha pld. pattanásos, vagy van mit takargatni, akkor egyértelműen ezt ajánlanám.
Ha kicsit ki is fényesedik, azt orvosolni lehet egy kis púderrel. Viszont ha valakinek tényleg csak a zsírosság a baja, akkor a Matte Fluid-ot.
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de valakinek csak segítettem :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Szia CatLynn!
Szerintem ez attól is függ hogy milyen az arcod amellett hogy zsíros/kombinált.
Ha pld. pattanásos, vagy van mit takargatni, akkor egyértelműen ezt ajánlanám.
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de valakinek csak segítettem :D

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.