Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: realet, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Kifogástalan fedés maszkos hatás nélkül. Hibátlan bőr akár 14 órán át is.

evva1

2013. július 20.

Kedvenc. 2 hete használom és nagyon tetszik. Az állaga elég "folyós" a társaihoz képest, de elég matt finish-t ad, hosszan tartó, nem nehezíti el a bőrt, nem maszk szerű, mégis jó fedést biztosít. Biztosan van olyan árnyalat a boltban , ami megfelelő számodra és az eladók szívesen segítenek neked. Plusz most éppen leárazás van, szóval jó áron is juthatsz hozzá.

Tényleg mindenkinek ajánlani tudom. Annyiba került (most éppen :D ) mintha a dm-ben vennél egy olyan alapozót aminek meg van az esélye, hogy nem passzol az arcszínedhez (a csodálatos neon fények miatt...vagy mert túl világos bőröd van és abban a színben nincs)
ééééés egy mogorva biztonsági őr sem "stíröl" miközben válogatsz, hanem tényleg hozzáértő kezekben vagy.
Örülök hogy betévedtem az Yves Rocher-be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Örülök hogy betévedtem az Yves Rocher-be

Edina92

2013. június 6.

Imádom!:) Akciósan vásároltam, már sok féle-fajta alapozót kipróbáltam, de egyik sem volt annyira jó mint ez, kivéve talán az oriflame Ever Lasting alapozója. Nagyon száraz a bőröm és eddig ez az alapozó ami nem húzza össze magát az arcomon a nap folyamán, kellemes az illata, állragra is tökéletes mert nem annyira folyós ezáltal hamarabb megszárad és ami még fontos számomra, hogy egész nap érzem, hogy kellően hidratál. Nagyon jól és sokáig fed, és végre a színt is eltaláltam vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Xéni

2013. június 2.

Az itteni vélemények általi indíttatás alapján vásároltam meg. A nem túl buzgó és kedves lányok segítsége nélkül jó színt választottam ki magamnak, és remek árat fizettem (-40%). Az első pár hétben nagyon boldogan használtam, és minden jó tulajdonságot tapasztaltam, amit korábban leírtak. Ám utána vmi megváltozott: sminkelés után pár órával úgy néztem ki, mintha kidobta volna a bőröm az alapozót, vagy hogy is fogalmazzak. Áll a krém a bőrömön. Pedig "istibizti", hogy kellően beledolgozom a felvitelnél.Így kellően távol áll a természetes hatástól, amit elérek, valamint a legkisebb tapintásra is elkezd foszladozni. Nagyon sajnálom, mert igazán lelkesen vetettem bele magam. Azóta kedvem sincs hozzányúlni, miután már sok ízben így néztem ki, de hátha még vmire jó lesz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

eszter.gergely

2013. május 30.

Én nagyon szeretem, régóta használom, sokáig tart, teljesen fed, egyenletes, csodálatos az illata. Mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 30.

Adnilem

2013. május 21.

Rose 100 árnyalat van meg nekem is, én nem találtam sötétnek a színét, pedig eléggé hófehérke vagyok. Nem fed túlságosan, ezért nem ad maszk hatást az arcon. Nem mondanám, hogy hipiszupi, de meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

tkaukal

2013. május 15.

Mintám volt belőle, nagyon tetszett, tényleg jól fed, sőt nekem még a pattanásom is leszárította, és tényleg tartós. Szerintem finom az illata, könnyű eldolgozni, és ehhez képest elég olcsón be lehet szerezni, be is újítottam egyet, és nem csalódtam.
Viszont egyáltalán nem tart sokáig, néhány óra után lemászik az arcomról..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Viszont egyáltalán nem tart sokáig, néhány óra után lemászik az arcomról..

katalinmyy

2013. május 8.

A legvilágosabb 100 Roset rendeltem meg, de még az is túl sötét. :( Ha nagyon lebarnulok nyárra talán jó lesz, de nem értem miért nem gyártanak még világosabb színekben is ilyen alapozót. Ahogy olvasom másoknál is előfordult már ilyen :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

_ca_

2013. május 4.

14 órán át ugyan nem tart, de elég egyenletes bőrfelszínt képez, nem hagy foltot a ruhákon, és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

alvingirl

2013. május 2.

Én leárazva vettem egy közeli lejáratú darabot, kb. 2 hónappal a lejárata után fogyott el, de semmi baj nem volt vele, se az illatán, se az állagán nem vettem észre semmit. Amúgy nagyon jó illata van, és szépen fed, de sajnos nekem hamar átfényesedett, nem az én bőrömre való szerintem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

brizsitke

2013. április 10.

Plumlipstick tesztje alapján kerestem rá krémmánián, az itteni vélemények után pedig nem volt visszaút, meg kellett vennem:) Korábban pontosan úgy, mint ahogy a blogon is írták, mivel kívülről olyan drágának tűnt a bolt sosem mentem be, de most, hogy törzsvásárlói kártyára is szert tettem, vagy 4-5 terméket kinéztem amit szívesen kipróbálnék és szerintem be fogok rájuk ruházni..(oh KM tiszta anyagi csőd)
De magáról az alapozóról, szerintem nagyon-nagyon jó, viszonylag tartós és a szín is passzol:) A rosé100 nevű árnyalat veszettül boldog tulajdonosa vagyok. Mikor először felkentem másnapra begyulladt két mitteszerem, és megijedtem, hogy ő a bűnös de az elmúlt egy hét használata során kiderült, hogy nem:)
Nagyon jó érzés viselni, és szép és nah szerelem van:)
Nem javította a bőröm állapotát, de tulajdonképpen az EL BB sem, mind a kettőt jó viselni, de ez tartósabb no meg világosabb, és ha jól emlékszem nincs benne Titanium dioxid.:)

2990Ft-ért vettem a Duna Plázában, és az eladólányok nagyon készségesek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Nagyon jó érzés viselni, és szép és nah szerelem van:)

2990Ft-ért vettem a Duna Plázában, és az eladólányok nagyon készségesek!:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.