Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: realet, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Kifogástalan fedés maszkos hatás nélkül. Hibátlan bőr akár 14 órán át is.

zsofi.brasch

2013. március 24.

Az itteniek hatására vettem meg én is és nekem nagyon-nagyon tetszik. Szépen fed, elfedi a piros foltokat az arcomon, nem fényesedik át, jó viselni és isteni az illata. Semmilyen irritációt nem okozott nekem, teljesen el vagyok ájulva tőle, bár szerintem kicsit sötétet kaptam a lányoktól, legközelebb a legvilágosabbat fogom szerintem venni, de most úgyis közeleg a napsütés, majd kicsit hozzábarnulok. Nagyon elégedett vagyok vele, pici púderrel a homlokomon pedig még elégedettebb. Még mielőtt minden napra elkezdem ezt használni, elfogyasztom azért a Baleámat, vele is egész jól megvagyunk, de ez...! És még akciós is volt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

redberry.247

2013. március 21.

A vélemények hatására vettem meg, és tulajdonkéépen nem is nagyon bánom. Bár az én problémás bőrömre a fedése nem elég, ha éppen olyan kedvében van (a fejem), egy kis korrektor segítségével nagyon-nagyon tudom szeretni! A legvilágosabb szín nekem még így is picit sötét, mégis, ha szépen el van dolgozva, olyan mintha nem visenék alapozót. Tetszik a pici fénylése, hogy nem matt a finishe, így még természetesebb a hatás. Már nagyon várom a pillanatot, hogy kitisztuljon a fejem, akkor biztos örök lesz a szerelem, addig fenntartásos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

eagleszem

2013. március 4.

Egyszerűen imádom! Szuper könnyű, a hétköznapokra mégis elegendő a fedése (közepes), pedig vannak bőrhibáim. Isteni az illata is! Kedvenc lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

darkbeforestorm

2013. február 26.

eddig akármivel próbálkoztam egyszerűen mindentől előjöttek a pattanásaim. azt hittem már sose használhatok alapozót emiatt, de akkor úgy gondoltam ez a termék még árban is bőven belefér a keretembe (ha nem tudom használni legalább nem sajnálom annyira), és sok jó véleményt olvastam. már hetek óta használom és sehol egy pattanás! el se hiszem hogy végre rátaláltam a tökéletes alapozóra! a fedése közepes, de nekem pont jó, egyáltalán nem tűnik maszknak, olyan mintha a második bőröm lenne. tartós, olcsó, nagyon lassan fogy szóval gazdaságos is. számomra ez a tökéletes csoda-alapozó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Almudena

2013. február 3.

merre lehet kapni ezt az alapozót?:)
már nagy szükségem lenne rá. még tavaly ajándékba kaptam és nekem nagyon bevált. tényleg nem pattog ki tőle a bőr és nem ront a helyzeten. bár hozzá teszem, hogy ez személy függő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 3.

merre lehet kapni ezt az alapozót?:)

Judiit

2013. január 12.

2012.12.09
Azt hiszem szemellenzővel kell már mennem vásárolni. :) Megláttam ezt az a alapozót 2350 Ft-os áron , eszembe jutott a sok jó vélemény és már fizettem is. Elfér ez a többi 10 mellett :)
Rose 100 árnyalatban lett az enyém . Az üvegben elég sötétnek tűnik, de felkenve pont jó hófehér bőrre. A szokásos ecsettel vittem fel és meg kell mondanom nagyon tetszett amit láttam. Egy természetes bőrképet adott , olyan kipihent lett az arcom hirtelen :)
A fedése közepes, a pirosságot eltünteti, de a nagyobb hibákra korrektor kell.
Tartóssága nekem megfelelő, bár nem 14 óra.
Összességében jó kis alapozó ez .

2013.01.12.
Töretlen a szerelmünk :) . Annyira jól eltalált a szín, hogy mostanában csak az orcára és az esetleges kicsit problémásabb területekre használom, de fel sem tűnik, hogy alapozó lenne rajtam. Nincs full borítás, "vakolat" , tényleg csak ahova kell. A pirosságot lefedi nálam, persze a pirosabb erekre kell a korrektor, de összességében lényegesen kevesebbet használok.
Amit nem írtam, hogy púder nélkül a legszebb rajtam. Van egy pici természetes fénye, mint az egészséges bőrnek. Mi jót írjak még róla ? :)
jaaaa....igen...
Egyik nap egy márkaszalonban kértem egy alapozó felvitelt kipróbálásra. Az eladó egy tonikkal állt volna neki, hogy aztán hidratáljon és jöhet alapozó. Teljesen meglepődött, hogy "színt" talált. Nem hitte el, hogy mi van rajtam, csak a szép bőrt látta.
Nem csodaszer, de nagyban hozzájárul, hogy jobban érezzem magam a bőrömben és a bőröm is jobban érzi magát mióta használom . Nálam ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 12.

2012.12.09
A fedése közepes, a pirosságot eltünteti, de a nagyobb hibákra korrektor kell.
Tartóssága nekem megfelelő, bár nem 14 óra.
Összességében jó kis alapozó ez .

2013.01.12.
jaaaa....igen...

davincsike

2013. január 3.

Mintám volt belöle ami kb 3 használatra elég (nem problémás és erös fedést igénylö börön). Eldolgozás után selymes, matt és természetes finise van, de sajnos (nálam) nem volt meg a kifogástalan fedés. Se az enyhe pirosságot, se a kisebb börhibát nem fedte el tovább mint kb 2-3óra. A szine illeszkedett a bör tónusához, de korrektort nem tudja (és gondolom nem is akarja) helyettesiteni. Könnyen kenhetö, optimálisan sürü az állaga. Ajánlott börtónus-egységesitéshez és hibátlan bör alapozásához. Nincs szivem lepontozni, csupán a fedése miatt vagyok kicsit "becsapott".

Info: YR üzletekben nagy leárazások vannak a hónap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

Info: YR üzletekben nagy leárazások vannak a hónap végéig.

Miliana

2012. november 30.

Nos, majdnem egy hónapja használom, megérdemli az 5 csillagot. Leginkább azért, mert nem pattogok ki tőle, mint sok más, akár 3-4szer ennyibe kerülő high end termékektől. Lehet, hogy az Estée Lauder Double Wear szebb finisht ad, de hogy ugyannyi idő alatt fénylik át, és még a bőröm sem szereti... Egyébként meg vagyok elégedve a fedésével (nem ájulok el azért), természetes, de építhető is. A színe is remek, rosé árnyalatot vettem, mégis szinte sárgásnak látom, felvitelkor, nem malacrózsaszín, az első alapozóm, ami tényleg passzol. A 14 óra nálam persze nem jött be, bár még más alapozó sem bírta eddig. Stresszhelyzetben kicsit leolvad a fejemről, nyáron mondjuk nem használnám, de ilyenkor tökéletesen meg vagyok elégedve vele (időközben egy másik YR üzletben észrevettem, hogy kb 2300 ft, szóval kicsit mérges vagyok, h nem néztem jobban körül).

Nov. 2.: Az imént vettem meg, 3000 ft-ra volt leárazva (párszáz forinttal csak), és mivel zöld pontos termék, nem válthattam be sajnos a 30%-os kuponom :( de szerintem így is megérte, olcsóbb, mint sok drogériás termék. Termékmintát kaptam belőle, a 200 beige árnyalatot, ami nekem túl sárgás és sötét volt (bár egészen jól alkalmazkodott néhány óra elteltével), ezért a pink 100as árnyalatot választottam most - legfeljebb keverem a sötétebb tónusú BB-mel, ha túl sápadtnak ítélném, de sajnos így télen hullaszínem van, ráadásul természetes fényben minden elüt, ami kicsit is sárgásabb/sötétebb... majd updatelek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

ottika22

2012. november 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Jó kis cucc. Az első alapozóm, ami tökéletesen passzol a bőröm színéhez(Beige 200).
Megint hadat üzent a bőröm, és elkezdtem pattanásokat növeszteni... de még így is tűrhető a fejem amikor felkenem. Valami csodának köszönhetően nem üt át a sok csúnyaság... elfed mindent amit kell, de olyan mintha nem is lenne rajtam semmi. Nem tudom hogy azért más mert stippling brush-t használok a felvitelhez, vagy szimplán ilyen jó, de tény hogy a Coastal Scents ecsetem és az alapozó szeretik a bőrömet, és egymást is :D
Ennyi pénzért meg szerintem főnyeremény(3000 Ft)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Ennyi pénzért meg szerintem főnyeremény(3000 Ft)

Dorjee

2012. november 22.

én is most vettem egy beige 200 árnyalatot. tetszik, bár csak párszor volt rajtam, tartós és sima.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.