Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: realet, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Kifogástalan fedés maszkos hatás nélkül. Hibátlan bőr akár 14 órán át is.

Zizüs

2012. november 1.

Akciósan vettem 2200 Ft-ért, egyébként 3000 Ft körül van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

Akciósan vettem 2200 Ft-ért, egyébként 3000 Ft körül van.

Zizüs

2012. október 30.

Szerintem fantasztikus! Nagyon természetes és tökéletesen fedi az apróbb bőrhibákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 30.

szanaci

2012. október 18.

Imádom! Nagyon szépen illeszkedik az arcomhoz, nem kelt maszk hatást, nagyon szép lesz tőle az arcom, és nap végéig is kitart!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

klaresz

2012. október 6.

nagyon sok alapozóm van, nagyon válogatós vagyok, nehezen szeretek bele az igaziba, így nem sajnálom rájuk a pénzt. ezt kétségbeesve vettem, semmi reményt nem fûztem hozzá... és szerintem a világ legalulértékeltebb alapozója. remekül fed, maszkhatás nélkül, tökéletes szín, illat, tartósság, így az ára is jó. soha nem pattogtam ki tõle, mindenkinek ajánlom, aki kiábrándultan keresi az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

Lillith

2012. május 14.

Az első olyan alapozóm, ami illik is a bőröm színéhez, szinte láthatatlan rajta az alapozó, és még jól is fed! Nagyon jó illata van, és elég kevés is elég belőle. Még nem használtam sokat, nemrég vettem, de eddig tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

enie

2012. április 26.

Jó az árnyalat, nem is irritál, de nekem sajnos nem fed egyenletesen és így nagyon bóvli hatású a sminkem. Alapozóból már csak La Roche Posay Toleriane.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

realet

2011. november 22.

Évekig próbálkoztam a natúrhatású smink elkészítéséhez ideális alapozó vagy púder felkutatásával. Tonnaszámra vettem a különböző alapozókat, por és krémállagban, de egyikkel sem voltam igazán elégedett, valahogy a legtöbb nehéznek, maszkszerűnek vagy idegennek tűnt a bőrömön. Így a hétköznapokban többnyire csak korrektort és púdert használtam.
A Flawless Finish Fluid alapozóra egy Yves Rocher-ban dolgozó eladóhölgy beszélt rá. Nem sok reményt fűztem hozzá, de már a kézfejemen tesztelve tetszett a kellemes textúrája és a meglepően természetes árnyalata (Beige 200).
Amikor másnap reggel vékony rétegben felvittem a bőrömre, nem győztem csodálkozni. Azonnal és gyönyörűen elfedte a piros foltokat, a gyógyulófélben lévő pattanásokat és az egész arcomnak egészséges, természetes megjelenést adott. Fedése inkább matt, ami nekem egész nap kitart és közben nem maszatolódik, nem igazán kopik. Egyedül a T-zónában szoktam finoman púderezni, hogy tartósabb legyen, amit naponta max. egyszer ismétlek meg, de csak ha szükséges.
Úgy vettem észre, hogy nem szárítja a bőröm és nem is teszi zsírossá. Hosszú távú használata után elmondhatom, hogy korábban pattanásképződésre hajlamos bőröm egészségesebb és tisztább, mint valaha. Remélem, másnak is beválik, aki még keresi az igazit! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.