Yves Rocher

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zanna, Módosítva: 2019. július 24.

Kiszerelés:   7ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Tökéletes kombinációja a magasan koncentrált ápoló hatékonyságnak és a 12 órán át tartó ultra-pigmentált matt árnyalatoknak.

12 órában kapható

Etta22

2020. március 25.

Egy sötétbarna árnyalat van meg. Nos ez sehol nem matt. Kicsit sem. Ez egy ajak krém gyakorlatilag. Sűrű pigmentált állaga van, sajnos a szín foltos, de el tudom képzelni, hogy van, ahol ez nem jelenik meg. De mivel, hogy kicsit sem szárad, vagy köt az ajkakon, így ahogy hozzáérsz, szépen jön is lefele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

urbansoul

2020. február 25.

A 102-es árnyalat van meg. Erősen pigmentált szín, felvitel után nehezen szárad meg, de a tartóssága kárpótol érte. Nem tapasztaltam, hogy szárítana.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

miichan987

2020. január 23.

102-es van meg, a régóta keresett szín :)
Ha hagyom utána teljesen megszáradni (ami kb 20 perc) akkor nem ragad és nem fog, evés után picit kopik de ez ennél a színnél nem feltűnő.
Nem a legstrapabíróbb (annak az aden-t ajánlom) de a gyönyörű színéért elnézhető, illetve nekem nem is szárít, kellemes ajakbalzsam érzete van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

102-es van meg, a régóta keresett szín :)

hollieme

2019. november 12.

nekem pont a 101 van meg, és szeretem, bár tény, hogy a fehér bőrömmel kissé kontrasztos, a viselete nem igazán visszafogott. a színe nagyon erőteljes, elég keveset is felvinni az ajkakra, az illata finom, tartós és egyenletesen, szépen kopik a nap folyamán, így ha nem is tudom újrakenni, akkor sem nézek ki úgy, mint egy bohóc a nap végére. az állaga lehetne egy kissé könnyedebb, mert nekem néha nehéz felvinni az ajkakra, de ez sem különösebben nagyobb probléma. összességében ez egy szuper rúzs, valóban nagyon tartós és pigmentált, valamilyen kedvezményben abszolút megéri megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

anno

2019. szeptember 17.

Imádom. Nekem 107, 109, 105 van meg és egyszerűen annyira szép, tartós és nem ragad tőle az ajkam, nem marad a fogamon és nem sűrűsödik össze a szám szélén. A színeket imádom. El is kezdtem gyűjteni őket. Bordó és piros árnyalatokat.
A 101-es valahogy nem jött be. Talán a halvány rózsaszín árnyalatnál nem jó ha Matt, mert olyan betegnek tűnök tőle. De az többi erős színekre megérte kiadni a pénzt. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Szilikonok: Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, CI 45410, Red 30 / CI 73360, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Színezék. Piros.