Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

sreka33

2018. április 16.

Több hónapon át használtam, de sajnos nem sok sikerrel. Erősen szárított így balzsamozni kellett utána. A hajhullást nem csökkentette, de dúsító hatása az volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

TDiana

2018. április 7.

Nekem szerencsére nem hullik a hajam, ajándékba kaptam, és mivel pont kifogyott az előző samponom, ezt kaptam le a polcról. Az illata tényleg nem a legjobb, de nagyon puhává varázsolja a hajat, nem szárítja ki, ami nekem fontosabb tulajdonság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Alida8

2018. április 4.

Eszméletlen büdös a szaga, ha megmosom vele a hajam a közelembe nem jön senki. Viszont a hatását IMÁDOM. Megállt a hajhullás, dúsabbnak ha tőle a hajam. ár-érték arányban kitűnő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

cicaaholdrol

2018. március 30.

Itteni vélemények miatt vásároltam meg. Eddig 4-5x használtam. Állaga rendben, habzása rendben, illata teljesen jó! (hozzáteszem régen a volt anyósomnak stikában használgattam az YR-es arcápoló cuccait, és ezt azt illatot már arctoniknál is éreztem). Hajhullásomat mérsékelte, ez a legfontosabb!

UP: már 1 teljes flakonnal elhasználtam, és már bekészítve a 2. Mostanában nagyon zilált lett a fejem, aztán rájöttem, hogy mi nem stimmel, tele lettem babahajakkal, amik meredeznek az égbe :D hozzáteszem mást nem szedek/használok, így csak ettől lehet. 5* megerősítve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Nika25

2018. március 29.

Szárít és nekem kicsit büdös :D Viszont megszüntette a hajhullásomat, nem zsírosít és sokáig elég. Újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

reka0107

2018. március 25.

Férjem szereti nagyon. Nekem a sampon illata tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Férjem szereti nagyon. Nekem a sampon illata tolakodó.

vviki

2018. március 22.

Nekem a szagával nem volt bajom, de nagyon szárított, állandóan viszketett utána a fejbőröm:( Viszont valóban szépen tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

fannus9

2018. március 18.

A szagat ki nem allhatom..frissen vagott fu es nekem ez fura. Ugy vettem eszre nem segitett a hajhullasomon bar most egy olyan korszakomba vagyok hogy sajna valami miatt nagyon hullik. Viszont nagyon szerettem es hianyolom. Szepen tisztitott es nem nehezitette el a hajam. 4,5csillagot adnek osszessegeben. Arahoz kepest jo kis sampon es jok az osszetevoi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

orik

2018. március 16.

A további hajkárosodástól megóvta a hajam, erősebb, ellenállóbb, és tömörebb azonban nem lett, illetve a hajhullást sem csökkentette látványosan, és a hajnövekedést sem serkentette. Nem zsírosít, viszont szárít - az én hajam alapvetően nem száraz, és a sampont egyébként is kombináltam balzsammal és olajjal. Igaz, nem használtam el teljesen, ugyanis az illata nagyon erős és tartós, számomra elviselhetetlen, de az eddigiek alapján ez a tapasztalatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

IldikoB

2018. március 8.

Itt halottam először erről a samponról és mivel annyi jót olvastam róla gondoltam teszek egy próbát. Egyenlőre kicsit csalódott vagyok. Az illata nem túl kellemes a hajam már a hajmosás másnapján fénytlelen és elveszti tartását, harmadnapra pedig már vállalhatatlan. Talán kevésbé hullik, ezért adok neki három csillagot és még egy kis időt és talán kipróbálom a balzsamot is mellé hátha segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.