Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

natasa

2018. január 2.

Az utóbbi időben elég sokat gyengült a hajam, így igyekszem hajerősítő termékekkel ápolni. Ezt a sampont az eladó csajszi ajánlására vettem. (Nem is samponért mentem amúgy, csak elkezdtünk beszélgetni róla.)
Nagyon szeretem használni. Kellemesen habzik, és nekem tetszik - az egyébként elég megosztó - erős növény illata is. A hajam pedig igen gyorsan kezdett nőni. Amire pedig nem is számítottam: nagyon fényes, puha, selymes is lett. A használatával egy időben egyre többen kérdezgették, hogy mivel festem a hajam (hennával, de eddig is), mert olyan szép árnyalata és fénye van. Ezt a hatást én a samponnak tulajdonítom.
Remélem továbbra is erősíti hosszabb távon, de én most is elégedett vagyok ezekkel a hatásokkal. Nem zsírosítja a hajam, nem szárítja (balzsamot nem is használok), nem nehezíti el. (november 2.)

UPDATE: Na, mégis zavar a szaga. Nagyon. Érdekes, eleinte tetszett, utána kicsit zavarni kezdett, végül pedig eljutottunk addig, hogy nem tudom már használni. Ehhez még az is hozzájárul, hogy többször begyulladt a szemem. Nem állítom, hogy ettől a sampontól, mert nem tudom. Először kaptam rá a szokásos erős szemcseppet, akkor elmúlt. Utána újra begyulladt. Nem használtam utána ezt a sampont, és utána nem jött elő a szemgyulladás. De még egyszer hangsúlyozom: nem biztos, hogy ettől a sampontól volt. Ezt csak úgy írtam, kicsit magamnak is, ha elfelejteném, miért nem használom már. De a hatása ettől függetlenül nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Chrissy

2018. január 2.

Kellemes, krémes állagú sampon a frissen vágott fű illatával...háááát, elég érdekes, ha már illatanyagot tesznek bele, akkor miért pont ezt?! Szerencsére elillan hamar, illetve a többi hajápoló illata érvényesül, amit samponozás után használok.
Őszintén szólva nem hittem ebben a samponban, de a sok jó véleményt olvasva mégis azt gondoltam adok neki egy esélyt. Még csak pár használaton vagyok túl, eddig semmi különöset nem vettem észre a hatását illetően, csak azt, hogy kicsit szárít. Szimpatikus, hogy 2 percig hagyni kell hatni, ebben van ráció, minek amúgy bele a sok jó hatóanyag, ha mosás után rögvest leöblítjük. Nem valami jól habzó sampon, elég sok kell belőle. Én inkább csak a fejem tetején használom, a hajam hosszára egy 2in1 sampont alkalmazok. A hajhullásomon eddig nem változtatott semmit. Elég gyorsan zsírosodik tőle a hajam sajnos, de ezt benyelem, ha hat arra, amire vettem.
Ha elfogy a flakonnal jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Ha elfogy a flakonnal jövök update-elni.

Yvike

2017. december 26.

Nekem nem okozott nagy változást. Az illata borzalmas. Nekem balzsam nélkül nagyon szárította a hajamat, nagyon szálká lett tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

zöldike'91

2017. december 21.

Tényleg fű illata van, de nekem ez kifejezetten tetszik (amúgy a balzsamok után úgyis más illata lesz a hajamnak). Alaposan tisztít és nem kócolódik a szőkített hajam mosás közben. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

vrita90

2017. december 17.

Harom honapja hasznalom, felvaltva a kremsamponnal. Szeretem, joval kevesebb hajam hullik a hasznalata ota. Ket honapja viszont ligetszepeolaj kapszulat ks szedek, az hozta a nagy valtozast a hajamon, ettol fuggetlenul 5 csillag, kiegeszitesnek tokeltes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

szlilly

2017. december 12.

Csodaszer! Bár azt be kell vallanom, hogy az illatával nem sikerült megbarátkoznom. Nagyon szörnyű vágott fű illata van és eléggé tartós is :D de aztán az undoromat legyőzte az a tény, hogy ez a sampon tényleg működik, teszi a dolgát. A vizsgaidőszak miatti stressz mindig kihat a bőröm és a hajam szépségére. Ilyenkor extrán érzem a téli/őszi természetes hajhullás és a stressz okozta hajhullás hatásait, ami nagyon kellemetlen tud lenni. Már 2 hónapja használom ezt a sampont és működik! Megállította a hajhullásom és tényleg segíti a haj növekedését is (bár be kell valljam, hogy több másik hajnövesztő/hajhullás elleni termékkel használom együtt, így a hatás valószínűleg az összes terméknek együttesen köszönhető) Nekem ez a sampon bevált, újra fgom venni, még akkor is, ha az illata borzalmas számomra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Zhilia

2017. december 4.

Az itt olvasott sok pozitív vélemény hatására megvettem ezt a sampont én is, hiszen eléggé hullott a hajam.
Több, mint egy hónapja használom és lekopogom, azt kell mondanom, hogy használt! Imádom ezt a terméket!
Hajmosás után sokkal-sokkal kisebb hajcsomóval találkozom, ami meg már teljesen természetesnek mondható.
Ez nekem nagy öröm és megkönnyebbülés! :)
Az illatával sincsen semmi bajom, én még szeretem is. Picit talán gyakrabban kell hajat mosnom, mint azelőtt.
Együtt használom a regeneráló hajbalzsammal, ami jó a vékony szálú göndör hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Ez nekem nagy öröm és megkönnyebbülés! :)

cskittix

2017. november 22.

Harmadik mosás után azt kell, hogy mondjam, hogy kevésbé hullik a hajam, bár lehet magától is elmúlott volna ez az őszi "hajváltás". Az illata számomra borzasztó, amit a párom sokszor meg is jegyez, bár ő is ezt használja már a hajhullására, így kénytelen elviselni.:) Ha valóban használ számunkra megéri elviselni ezt a szagot. Nekem is száll tőle a hátközépig érő hajam, de antisztatikus balzsammal együtt használom. A korpásodásra és zsírosodásra teszek hozzá teafaolajat és szerintem a csalánsampont is el fogom mellette használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Tatinta

2017. november 13.

Babahajam lett tőle, jó az illata.
Nehezen habzik - kétszer kell vele samponozni.
Nekem hamarabb zsírosodott tőle a hajam, illetve nagyon könnyen szálló volt tőle, emiatt a kettő dolog miatt -1*-ot levonok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Babahajam lett tőle, jó az illata.
Nehezen habzik - kétszer kell vele samponozni.

mazsoletta

2017. november 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a terméket és nem kellett csalódnom. Nekem bejön az illata is és használ! Egyre kevesebb kihullott hajszál bukkan fel a kád alján hajmosáskor. Jól tisztít, kevésbé zsírosodik a hajam és az állaga is pozitív irányban változott, puhább és fényesebb lett. Én és a párom is megadjuk az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.