Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

sdorka

2017. június 20.

A hajam állapotát 1 hónap használat után elkezdte rendbe hozni, a hajhullás kezd megszűnni a hajam nem zsírosodik annyira, mint mielőtt elkezdtem a használatát. Az illata eleinte nem tetszett de azóta már sikerült megszoknom.Árban pedig teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

anettvagyok

2017. június 15.

A frissen nyírt gyepre emlékeztet az illata, de a jó értelemben. Én érzékeltem a hatását, sajnos gyengusz, hullós hajam van, de ez javított rajta. Ára is ahhoz képest rendben van, de tőlem 4 csillagot kap, mert nem egy csodaszer

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Dallie

2017. június 12.

Több hónapon át használtam, és tényleg erősödött tőle a hajam, nem hullt annyira, mint azelőtt. Zsírosabb sem lett tőle, viszont szárított és durva tapintást adott a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

hajkedvelo

2017. május 30.

Nagy kedvencem ez a sampon az yves rochert-tól, nagyon szépen visszafogta a hajhullásom. Rengeteg babahajam nőtt és úgy az egész hajzatom gyorsabban nőtt tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

nicestgirl7

2017. május 15.

Meg kell mondjam, hogy egész jó kis sampon ez. Pedig elég szkeptikus voltam. Aztán az első hajmosásnál néztem a kis szűrőt a kádban, ami egyêbként minden hajmosásnál tele szokott lenni a hajammal, hogy alig van benne haj. Nem azt mondom, hogy nem hullik, de kevêsbê látványosan, mint korábban. Ráadásul a korábbi 3 nap helyett 5 napot is kibír a hajam mosás nélkül. Egyelőre nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Kremcica

2017. május 15.

Egy hónapja használom így azt hiszem előzetes véleményt tudok mondani bár a YR-ban az eladók azt mondták idő kell neki akár több flakon is mire hat. Már első alkalommal is alig hullott a hajam hajmosás közben. Nem mondom hogy megállította, a haj cserélődik és valamennyi mindig fog hullani de ahhoz képest tényleg fele annyi hullik ki mint a sampon előtt. Erős fű szaga van, de szerencsére nem tartós. Előfordul hogy másik szilikonmentes samponnal mosok hajat és második mosásnál használom ezt utána pedig a balzsamot. Eddig teljesen meg vagyok elégedve, lehet ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

noxibaba

2017. április 23.

Beszerezve, kipróbálva. Megelőlegezem neki az 5 *-ot. Az illata, igen fura. De meg lehet szokni,illetve használtam már szagosabb terméket is.
Hajmosás után elég rendesen kellett balzsam, így az hamar elnyomta a "fű" szagot.
Kétszer kellett vele hajat mosnom, másodjára már jól habzott. Elsőre nem igazán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

alfie21

2017. április 21.

A hajhullásommal nem tud mit kezdeni... Teljesen átlagos sampon, semmivel nem jobb, mint bármely másik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

Nuugat

2017. április 16.

Nagyjából elhasználtam már egy tubussal, szóval volt ideje hatni. Tényleg kevéssé hullik tőle a hajam, szebb lett a textúrája, de az illatát képtelen vagyok elviselni, szóval egy másik samponnal is hajat mosok ez után- tudom,hogy így nem egészen jön àt a hatása, de egyszerűen nem bírom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

creamchito

2017. április 7.

Nagyon jól tisztít és erősíti a hajat, valóban tömörebb lesz már pár használat után. Illetve ami a lényeg, hosszabb távon a hajhullás elleni harcban is jeleskedik. De ez több hét után kezd jelentkezni csak (mondjuk érthető). Régóta használom, habár egyes összetevői miatt haragszok, de még nem tértem át másik termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.