Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

PaNel95

2017. április 2.

Már majdnem elhasználtam egy flakonnal, és azt kell mondanom, hogy nagyon szuper! Láthatóan kevesebb hajszálam hullik hajmosáskor, illetve a fésüléskor is utána. Kicsit könnyebben is fésülöm ki a hajamat nedvesen. És szerencsére, ami nem hullik ki hajmosáskor, az bent is marad - tehát nem hullik ki pluszban utána (ettől féltem a legjobban).
Sokáig elég a flakon, már 2,5 hónapja használom, és 4 naponta mosok hajat, és még mindig van a flokonban pár hajmosásnyi adag.
Szerintem nagyon jól is tisztít, és nekem az illata is tetszik. Frissen nyírt fű illatú :) Engem a nyárra emlékeztet. :3
És egy icipicit szerintem dúsít is.
Kicsit vigyázni kell vele, mert hígabb állagú, mint az átlagos samponok. Nekem elsőre sikerült is kicsit jobban meglöttyintenem a kelleténél.
Egyetlen negatívumot tudnék felhozni, mégpedig azt, hogy kicsit nehezen habzik elsőre. 2 rétegben szoktam mosni ezért is, viszont második rétegben kis diónyi mennyiségben bő habot képez. Ezért természetesen nem vonok le pontot, hiszen a hajhullásomat csökkentette.
Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

És egy icipicit szerintem dúsít is.
Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve!

szkzs

2017. március 31.

De örülök, hogy mások is azt tapasztalják amit én :) December óta használom, mert nagyon elkezdett hullani a hajam, rengeteg kijött mosás közben is majd másnap reggel, egy maréknyi :( Azért írok csak most véleményt, mert kíváncsi voltam a hosszú távú hatására. Már 1-2 használat után szinte megállt a hajhullás és leredukálódott a régi néhány szálra, ami nagyon meglepett olyan gyors eredmény volt. Majd ez után 2-3 hét múlva kicsit visszatért mert megint kicsit több hullott ki, de meg sem közelítette a használat előtti állapotot. Azóta minden rendben van :) Köszönöm Yves Rocher és vadgesztenye :) Megérdemli az 5 csillagos csodaszer minősítést. Nyárra kicsit szüneteltetem és kipróbálom valamelyik tápláló samponját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

szandracska

2017. március 29.

Két hete használom, nem igazán hittem benne, hogy megszüntetni a hajhullást (mondjuk nagyon minimális), de kellemesen csalódtam. Még azt a kevés hullást is megállította, és talán mintha kevésbé zsírosodna a hajam is. Egyértelműen 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Banszky

2017. március 17.

Szülés utáni hajhullásra vettem így hát nem fűztem hozzá nagy reményeket mert a hormonális dolgoknak maguknak vissza kell állniuk a helyére hiába teszek én meg bármit a hajamért. Ennek ellenére nagyon megvagyok vele elégedve,már mosás közben kevesebb hajam hullott ki. Kicsit a habzásával van gondom ugyanis azt nem nagyon csinálja de cserébe rendesen tisztít miután a fél flakont magamra borítottam és olyan igazi frissítő illata/érzése van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Dorett

2017. március 10.

Szilikonos sampon után váltottam erre, azért, mert a szoptatás mellett nagyon elkezdett hullani a hajam. Csodát nem vártam, mert erős a hormonális háttér, de mégis csak pozitívan tudok beszélni róla. Kevésbé zsìrositotta a hajam, utána elég kokuszolajat tenni a hajvegekre, és így is hidratáló akkor érzem. A hajhullás továbbra is megvan, de a sampon meggyőzött, hogy jó kis termékcsalád, ezért legközelebb a szérumot is meg fogom venni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

szea

2017. február 13.

Első használat után még sosem érzékeltem ekkora változást! :) Sokkal puhább lett tőle a hajam, és sokkal kevésbé hullik! Ráadásul máskor 2 nap után mosnom kellett, mert teljesen lezsírosodott, most viszont már 4. napja gyönyörű a hajam :)
Hosszútávú hatására nagyon kíváncsi vagyok, de szerintem teljesen meg fogja szüntetni a hajhullásomat (egy sima fésülködésnél egy maréknyi kijött eddig)
A szaga szörnyű, de legalább érezni rajta a természetes összetevőt. Simán megéri.
Sok sampont próbáltam már, de ez messze a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Sok sampont próbáltam már, de ez messze a legjobb!

Vyvcsyke

2017. január 4.

Talán 3 vagy 4 flakonnál tartok, mindig újraveszem mert nagyon jó termék! 2 naponta kellett mosnom a hajam mert annyira zsírosodott, de ha ezzel mosom 3 napot simán kibír és még akkor se szörnyű. Az illatát mára nagyon megszerettem, először elég erőteljes volt, de rájöttem, hogy nagyon nagyon kellemes és friss, imádom szagoltatni a hajam :D Sűrűn akciózzák pár száz ft-al olcsóbb szokott akkor lenni. Kevés kell belőle, így teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Feino

2016. december 27.

Valamiért elkezdett erősebben hullani a hajam és tisztában vagyok vele, hogy belsőleg kell változtatni azért, hogy ne hulljon, de éreztem, hogy nem az étkezésemmel van a probléma. Elkezdtem használni és csodálatosan megszüntette a hajhullásom és még a hajam ereje is kezd visszajönni. Ajánlom +++++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

ssara

2016. december 11.

Egy rendelésemhez adták ajándékba. Eddig csak egyszer használtam, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Sőt még később is zsírosodott vele a hajam, mit szokott. Hajnövesztő hatásáról nem tudok beszámolni, mivel még nem régóta használom, de az eddigiek alapján, bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.