Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2016. augusztus 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Hajsimító sampon,amitől tartósan egyenes marad a haj,és közben hidratálja is azt.

Szilikonmentes.

szilagyikriszta

2013. november 16.

A nevéért vettem meg,de még egyszer nem vennék belőle!A hajam sokkal hamarabb zsírosodott tőle és fura tapintású lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

weeny

2013. november 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódnom kellett. Pozitívum, hogy valóban puhává, könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, az illata is kellemes. Negatívum, hogy elég sok kell belőle, hogy kellően felhabosodjon, személy szerint nekem jobban hullik tőle a hajam, és kb egy nap után már zsíros tapintású a hajtő. Elhasználom természetesen, aztán teszek egy próbát csak a balzsammal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

moncsi29

2013. október 28.

Már második alkalommal használtam,és én el vagyok ájulva tőle.
Az én hajam vékonyszálú,borzasztó dús,és nagy csigákban göndörödik.
Csak sampont használtam,balzsamot nem,mégis könnyen kifésülhető,lágy lett a hajam.Ilyet még szilikonmentes samponnál nem tapasztaltam.
Simán megszárítottam,már akkor is egyenesebb volt a hajam,a hajvasalóval is csak egyszer mentem át rajta,és gyönyörű egyenes,fényes sörényem lett.Nálam ezt eddig csak a John Frieda cuccai tudták elérni.
Meg is fogom venni a balzsamját,és a szérumát is,mert nekem ez tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

Már második alkalommal használtam,és én el vagyok ájulva tőle.
Az én hajam vékonyszálú,borzasztó dús,és nagy csigákban göndörödik.

margareta

2013. szeptember 28.

Nem egy csodaszer... el fogom használni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Nem egy csodaszer... el fogom használni, de nem venném újra.

judit.nemes1028

2013. szeptember 10.

Az illata kellemes, tényleg kisimítja a hajamat és a fésülködés is könnyebben megy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.