Yves Rocher

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Kényeztető gondoskodás a téli időjárás viszontagságaitól szenvedő kezeinek: karitévajban gazdag,intenzív kézápoló balzsam. A hozzáadott bio árnika a környezet káros hatásaival szembeni védelemért felel,a karitévaj pedig az intenzív tápláló hatásért.Táplálja és hidratálja kezeit, bőre újra rugalmas,puha ésselymes tapintású lesz.

BlackLion

2016. november 3.

Szeretem nagyon,olyan régies az illata szerintem. Jól hidratál,hamar beszívódik. Teljes áron elég drága, de akciók alkalmával szerintem megéri.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
anikaa96

2016. október 18.

IMÁDOM!!
Még Malagában vettem meg mert nagyon ki volt száradva a kezem, de nem bántam meg!!
Ez az eddigi legjobb kézkrém amit valaha próbáltam! Mivel az Yves roche mindig ad valami kedvezményt, így nem drága de teljes áron is megveszem mert nekem ez vált be a legjobban az év minden napján, nyáron is és télen is tökéletes. Nagyon gyorsan beszívja a kezem és isteni finom illata van. Nem hagy ragacsos érzetet sem és megfelelően hidratál. Szerintem ez egy nagyon jó kézkrém, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

IMÁDOM!!

Bildiko78

2016. július 22.

Ezzel is próbálkoztam éjszakára használni. Már a boltban tudtam, hogy nagyon nem szeretem az illatát, de olyan jó volt az állaga, és reménykedtem, hogy a szag hamar elillan. Hát nem. Ez volt az a szag, amitől képes volt megfájdulni a fejem. Ha meg már fájt mikor bekentem a kezem, durva hányingeres migrénes rohammá alakult a laza fejfájás. A hidratáló hatása egyébként nagyon jó volt, ezért voltam képes többször is próbálkozni vele. Azt hiszem ez volt az egyetlen kézkrémem amit nem bírtam elhasználni. De úgy látom, sokaknak bejön ez az illat, az én fejemben lehet a hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Argold

2016. április 15.

Nagy szerelem volt a mienk. Nagyon kellemes, nem tolakodó illata van, es nagyon jol hidratal. Csak az ara :( egy tégelyt elhasználtam, aztan találtam sokkal olcsóbban jobbat...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

wdorika

2016. február 26.

Ez a kézkrém szuper. Könnyen beszívódik, bársonyos és puha lesz tőle bőröm, nincs zsíros utóhatás. A téli szeles, hideg időjárás okozta szárazságot jól orvosolja. Az illata (nekem) nagyon finom, bár nem túl diszkrét. Mindenképpen megtartom téli csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

metth

2015. december 13.

Nekem bevált. Amint be áll egy kis hideg, vagy szelesebb lesz az idő, a kezem képes pillanatok alatt vérzésig kirepedni. Amióta használom, lényegesen javult a helyzet. Szeretem, mert gyorsan beszívódik, nincs tőle olyan "zsíros, nem tudok semmihez hozzáérni" érzésem, és selymesebbnek érzem tőle a bőrömet. A feladatát teljesen ellátja, bár az árát kicsit soknak tartom a kiszerelés nagyságához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

bellsy

2015. január 6.

Már a sokadik tégelyt használom, nekem nagyon bejött :)
Jó az illata, pillanatok alatt felszívódik és puhává varázsolja a bőröm. Én csak télen használom illetve akkor, ha olyan helyre utazunk ahol nagyon kemény és klóros a víz. Egyetlen hátránya, hogy hamar elfogy, nekem kb. 3 hétig tart, ehhez képest viszont drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Már a sokadik tégelyt használom, nekem nagyon bejött :)

galagonyanya

2014. december 5.

Nemrég szereztem be. Éjszakára használom, részben a kiszerelése, részben a hatása miatt. Az én meggyötört kezeimnek, sebes körömágybőrömnek igazi megváltás. Felváltva használom az Y.R. sheavajjal, szeretem mindkettőt.

Egyébként kevés is elég belőle, az illata finom krémillat, akciósan szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

Naturka

2014. július 7.

Hamar beszívódik, de télen egyáltalán nem hidratál tartósan, szinte mintha vizet kennék a kezemre. Ami nem is lenne baj, csak besétáltam az üzletbe és kértem valamit az elég száraz kezeimre. Hát nem jött össze. Nyáron viszont kifejezetten jó lehet, bár nm veszem ezért újra. A tubusos tesója kicsit jobban tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

madri

2014. április 20.

télen ez volt a kedvencem, nagyon gyorsan beszívódik és nyugtatja a száraz bőrt. csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.