Yves Rocher

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Kényeztető gondoskodás a téli időjárás viszontagságaitól szenvedő kezeinek: karitévajban gazdag,intenzív kézápoló balzsam. A hozzáadott bio árnika a környezet káros hatásaival szembeni védelemért felel,a karitévaj pedig az intenzív tápláló hatásért.Táplálja és hidratálja kezeit, bőre újra rugalmas,puha ésselymes tapintású lesz.

lumiukko

2014. február 8.

Ajándékba kaptam, de örülök neki, mert tényleg használ. Pont az utóbbi 2 hétben durván kijött a hideg ekcéma a kezeimen, durván hámlik és reped a kezem. Éjszakára ezzel szoktam vastagon bekenni a kezeimet, és reggelre szinte tökéletes állapotba hozza őket. Napközben viszont sajnos nem tudom kenni, mert elég zsíros, nehezen szívódik be, de éjszaka ez nem zavar. Az illata is fincsi, nekem bevált, lehet újravételes lesz, ha elfogy. Amit sajnálok, azok a parabének, de mivel ilyen jó szolgálatot tesz, most el tudok ettől tekinteni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

gabriella_gaspar

2014. január 24.

Télen ezt a krémet szoktam használni esténként, nekem bevált, de nap közben nem viszem magammal, mert nekem nem kényelmeg a tégelyes kiszerelés, jobban szeretem út közben a tubusos verziót használni, de ha ugyanez lenne tubusban, akkor ezt vinném. Elég jól beszívódik annak ellenére, hogy nem könnyű krém, az illatát sem kellett sokáig szoknom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Ivett0502

2014. január 12.

Nemrég vettem meg és nekem nagyon bevált.Az illatával is ki vagyok békülve. Biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Tél előtt vettem meg és nagyon jó vétel volt! Isteni az illata, a kirepedezett bőrömet nyugtatja és rendbe teszi. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

FEV

2013. április 20.

Felkenéskor valóban azonnal puha lesz a bőröm, azonban kézmosás után, vagy amint kimegyek az utcára és kis szél éri a kezem, azonnal kicserepesedik, berepedezik a bőröm. Nekem az illata is túl erős - éjszakára nem is tudom használni, mert nem tudok elaludni tőle... Ennyi pénzért egyáltalán nem ezt vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 20.

adri251982

2013. április 4.

Nem akarok ünneprontó lenni, de sajnos az én kezemen ez (sem) segít. Már annyi kézkrémet kipróbáltam, elég elkeserítő, de ez van. Az illata tényleg jó, viszont nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

rekag

2013. március 5.

Egyszerűen imádom! Az illatát, a hatását, mindent. Számomra kezelhetőbb ez a tégelyes forma, mint a tubusos kiszerelés, ezért is vettem meg, aztán függő lettem. Én a lábamra is ezt kenem. Most féláron láttam az üzletben, úgyhogy vettem belőle még 2 tégelynyit. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

fazekas.fandi

2012. december 13.

Van benne pár adag tartósítószert, de amennyire jó hatással van a kezemre, hogy feledteti velem a kellemetlent. Gyorsan beszívódik, nincs zsíros, vagy filmréteg hatása, és az illata... Piros cserepes, repedezett kezeimet kíméletesen táplálja. Nem csíp mint más krémek.
Szeretem, boldogság. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

Szeretem, boldogság. :)

Shea

2012. október 29.

A legeslegjobb krém amit valaha használtam!! A hidegtől és a sok kézmosástól véresre kirepedezett kezemet kb. egy éjszaka alatt rendbehozta!!! (bocs a horrorért!) Azt hittem már sose találok olyan kézkrémet ami megküzd ezzel a problémával (elmúlt időszakban legalább 50 félét kipróbáltam) de ez valami csoda!! Egyetlen negatívuma, hogy 50ml és hamar fogy (és nem olcsó). Érdemes leárazáskor betárazni belőle. (Most pl 40%os akcióban van!)

update: A BHT-t most vettem észre benne, ettől egy kicsit alábbhagyott a lelkesedésem, de sos krémnek jó lesz. Továbbra is keresem a hasonló hatásút kevesebb káros összetevő nélkül... :-S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

momo

2012. július 14.

Hű,én függővé váltam ettől a kézkrémtől. Az illata, az állaga, hmmmmmmm... Én most nyáron kezdtem el használni és nem sok, így gyanítom, télre ez picit kevés. De nagyon addiktív kis cucc ez. Nem olcsó,mert picike, mindössze 50 ml. De ezt kenegetni olyan brrrrrrrrr, hmmmmm, ahhhh. A fene a parabénekbe egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.