Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A bőr azonnal vízhez jut és 48 órán át folyamatosan hidratált marad. Az eredmény friss és élettel teli arcbőr reggeltől estig.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Dii
Állapot: Új, bontatlan, fóliás-dobozos csomagolásban, Helyszín: Budapest (és Debrecen), fizetés: Személyes átvétel Budapesten, időnként Debrecenben
urbansoul

2020. február 24.

Jól hidratál és nem érzem úgy, hogy zsíros érzetet hagyna a bőrömön, de szerintem kicsit túl van árazva. Ennél olcsóbban is hozzá lehet jutni hasonlóan jó hatású arckrémekhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Jenni9408

2020. február 21.

Nagyon szeretem. Általában hyaluronsavval keverve használom.Feltöltödik tőle a bőröm élettel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

vrita1998

2020. február 11.

Száraz bőröm miatt vettem meg az eladó ajánlására. Pár napja használom, eddig bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

detti23

2020. január 21.

Meg vagyok vele elégedve. Körülbelül két hónapja használom rendszeresen. Nekem problémásabb a bőröm, de ez a krém egész jól kordában tartja. Megfelelően hidratáltnak és puhának érzem tőle a bőröm, élettel telibbnek, nem okoz több bőrproblémát a krém. El kell találni a megfelelő mennyiséget. Egészen kevés kell, épp csak amennyit elbír a bőr és beszív egyszerre. Ha picit többet kenek valóban ragacsos lesz az én bőröm is, bár engem egyrészt nem zavar, másrészt kb 10 perc alatt ez is elmúlik, mert beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

tothblancsi

2019. december 26.

Ajándékba kaptam, de újra meg fogom venni, mert eddig nagyon elégedett vagyok vele. Nyárra valószínűleg túl zsíros lenne még annak ellenére is, hogy gél állagú, de ősszel és télen tökéletes. Mindig nagyon jó érzést hagy maga után. Nem pattanásos a bőröm, de ez se hozott elő semmit. Nem teljesen értem a negatív kommenteket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

Tviki993

2019. december 18.

Többször újra vettem már ezt a terméket.
Sima hidratáló, de nekem ez az első olyan krém ami nem okozott még több pattanást. Ennek már örülök így ezért használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Többször újra vettem már ezt a terméket.

fdorottya

2019. december 16.

Télen nagyon kiszárad a bőröm annak ellenére, hogy zsíros a bőröm. Sajnos ez a krém nem vált be. Pattanásokat okozott nálam. Nem szívódik be gyorsan, hagy egy zsíros érzetet a bőrön. Illata kellemes. Nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

barnajudit87

2019. december 7.

Nem problémás a bőröm, de télen eléggé kiszárad. Próbáltam ezt a krémet, de nekem nem igazáb jött be. Próbáltam a sensitive vegetalt is, hogy hátha, és az sem. Mind a kettő viszonylag hamar beszivódott, de valahogy mégis ragacsos érzetet hagyott maga után, és a hydra vegetalnak volt egy érdekes illata ami egyáltalán nem tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

dorinaerdelyi

2019. november 30.

Még tavaly ilyenkor bementem egy Yves Rocher boltba, és majdnem 20ezer forintnyi cuccal jöttem ki, mondván végre “felnőtt” vagyok, albérletet fizetek, így ideje elköltenem egy nagyobb összeget a bőröm épségéért.
Na mostanra ezt meg is bántam.. ami Yves termek elfogy, már olvasok is utána, hogy mit ajánlanak.
Ezt az arckremet is megvettem, de elég nagyot csalódtam. Nincsen szörnyen érzékeny borom, sőt szinte semmi extra, de télen azért eléggé megviseli a hideg levegő. Több hétig kentem, mint a kisangyal (emellett este maszk, tisztítás minden ami “előírás”), de esküszöm, úgy éreztem inkább ront a helyzeten és pluszban szaritja is..
valamiért nekem az Yves egy hatalmas nagy koppanás, remelem azért másnak hatásosabb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

erdspetra

2019. október 28.

Nem problemas a borom, de 3 nap hasznalat utan elleptek a pattanasok... csatlakozom az elottem szolokhoz nekem sem szivodik fel es ragacsos fenyes marad a borom. Talan kezre elhasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin