Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A bőr azonnal vízhez jut és 48 órán át folyamatosan hidratált marad. Az eredmény friss és élettel teli arcbőr reggeltől estig.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Dii
Állapot: Új, bontatlan, fóliás-dobozos csomagolásban, Helyszín: Budapest (és Debrecen), fizetés: Személyes átvétel Budapesten, időnként Debrecenben
csaktimi

2019. július 1.

Imádom az illatát, a hatását, mindent! Gyorsan beszívódik, akármilyen "ragacsos" az előtte használt krémektől a bőröm, ezután lemattul, sima és puha lesz! Nagyon kevés kell belőle, nekem kb 1 év alatt fogyott el, majdnem mindennapos használattal. A tavalyi nyarat számos leégéssel vittem végig, és ez a termék meg egy aloés gél mentett meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

erasm98

2019. június 21.

Szeretem a márkát, de az arckrémekkel mindig hadilábon állok. Ragad, kipattogok, mitesszereim lesznek tőle. Ilyen árban már ezerszer jobb hidratálókat találni.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

geniko

2019. június 9.

Én ezt egyszerűen nem értem. Jartas vagyok a dologban, ugyhogy altalaban mar elso tapintasra is tudom, mit szeret a borom: konnyu allagu, zseles hidratalokat. Kiprobaltam a kezfejemen a tesztert, tokjo lesz, megvettem, hazahoztam, aztan olyan dolog tortent, ami meg soha egy krememmel sem (pedig vagy 15 felet hasznaltam mar, rossmanntol beautybayig, olcsotol dragakg): egyszeruen nem akart beszivodni, ragacsos es ragados maradt, baromi kellemetlen erzes, sminket ra azt felejtsetek el. Ezen tulmenoen pedig fenyes mint allat, de nem a jo ertelemben, nem egeszseges fenye van, hanem olyan mint a lakk, baromi hulyen nez ki. Ja, es cirka 3 ora alatt kb. 5 db. izmos nagy pattanasom lett tole, pedig nem vagyok ilyesmire hajlamos. Lepasszoltam anyukamnak, ha nem jon be neki, kezre-testre majd valahogy elhasznalja. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

LxndrHrvth

2019. május 12.

Éppen ma dobtam ki. Nincs bajom az Yves Rocher-val, a tusfürdőket szeretem, a zöld teás testápolót és a málnás hajecetet imádom, de ez a krém nem csinált semmit a bőrömmel. Azaz igen. Viszketett tőle, ahogy a maszkjától is. Tartogattam pár hónapig, de mindkettőtől megváltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

GyDorka

2019. május 2.

Én nagyon szeretem ezt a krémet. Kifejezetten mindig a géles hidratálókat keresem, ez tökéletes választásnak tűnt. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, semmilyen réteget nem hagy a bőrömön, sminkelni is szépen tudok rá. Nekem nem zsírosítja, nem is szárítja a bőrömet. Viszont hidratálhatna egy picivel jobban. Tehát amíg tovább keresem azt a bizonyos "nagy ő" hidratáló krémet, addig ez a termék marad a "kis ő". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Aniko19870805

2019. április 15.

Sokan lepontozzák, nekem mégis a favorit. Tavasszal, nyáron, és még kora ősszel is a tökéletes zárása a koreai, rétegzős rutinomnak. Alkohol illata nekem nem bántó, hamar elillan, és utána remek illat marad utána. Géles, nagyon kevés kell belőle. Azt gondolom, hogy önmagában egyik krém sem tesz csodát, de kellő rétegzés, megfelelő előkészítés után remekül kihasználható. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

dniki

2019. március 13.

Barátnőm ajánlására próbáltam ki a márkát.
Számomra nem igazán vált be több okból kifolyólag:
-nem levegőzött alatta a bőröm a textúrája miatt
-nagy változást nem éreztem a bőrömön utána
-a legfőbb ok,ami miatt az egyik barátnőmnél landolt , pedig az,hogy a több,mint 1 éve eltűnt ekcémám újra világot látott :c

Viszont az,hogy nekem nem vált be, nem jelenti,hogy másnak sem fog. Mint említettem odaadtam egy barátnőmnek,aki pedig imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Barátnőm ajánlására próbáltam ki a márkát.
Számomra nem igazán vált be több okból kifolyólag:
-nem levegőzött alatta a bőröm a textúrája miatt
-nagy változást nem éreztem a bőrömön utána

Hathor14

2019. március 10.

Én nagyon szeretem, nappali krémnek használom, illetve cc krémmel keverve szoktam használni. Az előttem szólókkal ellentétben, nekem nem ragacsos a bőrömön, szinte azonnal beszívódik. Viszont nekem télen nem vált be, kevés volt.:/ Viszont nyárra tökéletes lesz, abszolút nem zsírosodik tőle a bőröm, sőt, szerintem még kevésbé fénylik az arcom a nap második felére, mint amennyire szokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Dhewilgirl

2019. február 27.

Az adventi naptárban volt egy picike kiszerelés belőle. Nem vagyok bele maradéktalanul megelégedve, ragacsos, filmes réteget hagy maga után, ráadásul délutánra már zsíros tőle a bőröm (ami a szokásos arckrémem esetén nem fordul elő). Nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

bernadettu

2019. február 26.

Még tavaly nyáron vettem 1+1 arcápolós akció során, szóval kb. csak azért vettem meg, mert ingyen kaptam az egyiket.
Az állaga nagyon jó géles, a kombinált bőrnek ideális, de nálam a pozitívumok kb itt ki is merülnek, mivel valamelyik összetevőjétől kipirosodik az arcom, a nyakamat is irritálja,biztos nem veszem újra.
A hidratáló hatása szerintem azoknak lehet elég ilyen időben, akiknek csak néhány helyen száraz az arcuk pl. orcákon, egyébként inkább a melegebb évszakokhoz illik, mint hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin