Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A bőr azonnal vízhez jut és 48 órán át folyamatosan hidratált marad. Az eredmény friss és élettel teli arcbőr reggeltől estig.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Dii
Állapot: Új, bontatlan, fóliás-dobozos csomagolásban, Helyszín: Budapest (és Debrecen), fizetés: Személyes átvétel Budapesten, időnként Debrecenben
CeCeDrake

2019. január 30.

Éjszakai krémként használtam egy tégellyel, arcra, nyakra, dekoltázsra. Gyorsan fogyott, nem spóroltam vele.
Irritációt nem okozott. Teljesen átlagos hidratáló, nekem nappalra sok lenne. Az ára elég baráti, de ennél könnyedebb, gélesebb formulákat részesítek előnyben még éjszakára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

csillam94

2019. január 18.

Jól hidratálja a kombinált és problémás, de mégis száraz bőröm. Napi egyszer használom csak, mert kétszeri használat már sok a bőrömnek, akkor már csillog, zsírosít. Nagyon hamar beszívódik, és nagyon kevés elég belőle az én bőrömnek, így nagyon sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Pyross

2019. január 12.

Kellemes az illata, gyorsan beszívódik. Többet vártam tőle. Nem érzem a 48 órás hidratálást de 24 órásat sem. Irritációt nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Denny

2018. december 21.

Akciósan vettem, 50 %-kal olcsóbban. Az illata tetszik, szolid, nem pedig orrfacsaróan tömény. Az állaga is jó, könnyű eloszlatni, viszont sokáig ragacsos marad tőle az arcom, nem szívódik be rendesen. Hidratálásával is meg vagyok elégedve, bár nálam nem hat 48 órán át. Ebben a hidegben viszont jól ápolja a bőrömet. Nyáron viszont nagyon sok, fullasztó. Árban szerintem lehetne olcsóbb, teljes árat nem ér, de ha akcióban lesz, lehet gondolkodom rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Erina

2018. december 13.

Pixiben kaptam én is, nemrég fogyott el. Nagyon nagyon minimális mennyiséget használtam belőle minden reggel, így szépen beitta a bőröm, és remekül hidratálta egész napra. Az illatát is nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

mujerconfused

2018. december 10.

Pixiben volt, nem venném újra. A bevált hidratálómat nem fogom lecserélni rá, a maga kategóriájában szerintem egy átlagos krém. Én nappalra kenegetem, gyorsan beszívódik bár egy kis ragacsos réteg marad utána, szerencsére sminkelni szépen lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Emiii

(!)
2018. november 24.

KM tesztelésre kaptam. Most, hogy már a fél tégelyt elfogyasztottam, bátran kijelenthetem, hogy számomra teljesen bevált. Pedig nem indult túl jól a kapcsolatunk, mert a zárt, celofános dobozon keresztül is éreztem már az illatát. Be is pánikoltam, hogy milyen lángvörös lesz a fejem, ha ezt magamra kenem. Persze a szokásos lépések (lemosó/toner/szérum/ez-az) nem maradtak el előtte, de nem veszett össze egyik kencémmel se. Nem kukacosodik, lehet rá sminkelni, csupán azt a szabályt kell betartani, hogy csak lehelet vékony réteget szabad felvinni. Az első pár alkalommal még a szokásos arckrém adagot próbáltam felkenni, de az sok volt.
Nappali és éjszakai krémnek is bevált. Az alkoholtartalma nem okozott gondot, pedig erre finnyás vagyok. Ha nem lenne ilyen erős illata még az 5 csillagot is megérdemelné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

PerfumePippi

2018. november 21.

Nyárra, nyaralásra mindig megajándékozom magam "extra könnyű, extra hidratáló" krémekkel az esetleges leégések kezelésére - rendszerint az YR valamely termékével. Nekem az előző kék széria arckrémjei nem jöttek be, kivéve a szérumot és az arcpakolást (ezekből még mindig van, mert bespájzoltam belőlük); így idén a Balcsira a régi szérummal, ezzel a gélkrémmel, valamint az új kamillás arckrémmel (éjszakára, bőrnyugtatónak) indultam el.
Azért a gél mellett döntöttem, mert boltban a krém verzió túl soknak és nehéznek tűnt - valahogy a gélt sokkal hűsítőbbnek gondoltam. És azt hiszem, ez a kombináció teljesen bevált: nyaraláskor kifejezetten nem spórolósan kentem, de szerintem nagyon kiadós, szépen beszívódó és jól hidratáló krém. Az illata diszkrét. Télre kevés lenne (maximum úgy, ha utána még valamit felkennék), de nyári időszakban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 21.

kati545

2018. november 18.

Csak a szeptembertől a mostanáig terjedő időszakban használtam, erre pont jó volt. Pixiboxból van, megvenni nem fogom. Hidratálta a bőrömet, gyorsan beszívódott, de elájulva nem vagyok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Lolychan

2018. november 2.

Pixibox különkiadásában volt. Szerettem is, meg nem is. Jól hidratál, puhává varázsolja a bőrt. Ahogy lentebb is írták, nyárra nagyon nehéz, de télre már kevés. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin