Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A bőr azonnal vízhez jut és 48 órán át folyamatosan hidratált marad. Az eredmény friss és élettel teli arcbőr reggeltől estig.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Dii
Állapot: Új, bontatlan, fóliás-dobozos csomagolásban, Helyszín: Budapest (és Debrecen), fizetés: Személyes átvétel Budapesten, időnként Debrecenben
Lolychan

2018. november 2.

Pixibox különkiadásában volt. Szerettem is, meg nem is. Jól hidratál, puhává varázsolja a bőrt. Ahogy lentebb is írták, nyárra nagyon nehéz, de télre már kevés. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Boriskajuliska

2018. október 28.

Akciósan vásároltam fél áron, gondoltam kipróbálom. Az illata a legjobb benne, az állaga elsőre jónak tűnt de nem szívodik fel egyáltalán, így nappalra használhatatlan legalábbis ha elmegyek itthonról. Éjszaka ez nem zavaró de gondolom a párnám már elég hidratált lehet. Sajnálom hogy nem komfortos, mert a bőröm reggelre puha és egyáltalán nem irritálja. Az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy más is használok eggyütt ezzel a krémmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

VelvetTeddy91

2018. október 19.

Zsíros érzetet hagy maga után, fulladozik a bőröm, pedig azt hittem, hogy tényleg egy könnyed, géles hidratálóval lesz dolgom. Ráadásul alkoholos. Ülj le fiam, 1-es. :D Kézkrémnek jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Gretoo

2018. október 12.

Tesztelésre kaptam én is. Első benyomás az illat volt, nagyon tetszett, kis nosztalgiaillat, nagyon emlékeztet a gyerekkorra, valakinek a családban volt hasonló illatú kencéje. Engem itt már megvett kilóra. Aztán felvittem a szokásos arcápoló adagot és jött a megdöbbenés. Rettenetesen kevés kell belőle, így nagggggggggyon sokáig ki fog tartani. Az én bőröm a téli időszakon kívül nem igényel ilyen mértékű ápolást, így nem használtam minden nap, csak mikor épp éreztem hogy feszül. Télen viszont biztos, hogy nagyon jó szolgálatot fog tenni. Egy kicsit lassan szívódik be, egy ideig zsíros érzetet hagy. Összességében pozitív élményt nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Milkycaster

2018. szeptember 20.

Nyárra nagyon nehéz, még éjszakára használva is. Nekem sajnos semmi különlegeset nem adott, talán télre jobb lesz. Az illata és az állaga is nagyon kellemes, de nagyobb változást nem vettem észre. Az arcomon lévő szárazabb részeken egy kicsit segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

liliomszirom

2018. szeptember 15.

Nagyon száraz bőrre vásároltam, bíztam benne, hogy a géles változatot nagyon gyorsan be fogja szívni a bőröm. Nem így lett. Tényleg kell neki kb. 10-15 perc mire nem ragad az arcon. Hidratálni jól hidratál, de egyáltalán nem mondanám könnyű krémnek. Emiatt egy nap egyszer használom csak, ezt azt gondolom pozitívumként említhetem. Az illata nyárias, bár néha tolakodónak érzem. Akciósan 2000 ft-ért vettem, teljes áron biztosan nem vennèm újra. Kíváncsi vagyok, hogy az ősz folyamán változni fog e a véleményem. Sminkelni csak minimálisan szoktam nyáron, így az alapozós, púderes próba még hátra van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Moni86

2018. augusztus 28.

Tengerparti nyaralásra vittem magammal. Úgy gondoltam este a napozás után jó lesz az egész családnak...
Nekem jó volt. Tényleg kell a hidratálás nyaraláskor. A gyerek panaszkodott hogy csípi. 10 éves. A páromnak jó volt. Nyilván a 48 óra valótlan. De estétől reggelig elég. Akcióban 2000ft. Annyit ér. 4000-ret nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

poisonvert

2018. augusztus 22.

Valahogyan nem volt számomra az igazi; sokszor úgy éreztem, hogy fullad alatta a bőröm. Reggelre puha, hidratált arc helyett egy krémben tocsogó, fényes arc nézett velem szembe a tükörből. Az Yves Rocher szintén Hydra Vegetalos lemosóját használva a hidratáltság megmaradt.
Kétszer vettem újra, de inkább maradok a La Roche Hydreane Licht krémjénél, azt issza a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Jadviga

2018. augusztus 12.

KM nyereményjátékon nyertem én is. Első benyomásként meglepődtem a viszonylag erős illatán, a koreai kencék után elszokott már ettől az orrom, mindenesetre kellemes illata van. Ezt a véleményt bő egy hónap használat után írom. A hidratáló hatása számomra kielégítő, bár nyilván a 48 óra költői túlzás. Szerettem volna a reggeli rutinomba beilleszteni, de egyrészt igen lassan szívódik be, másrészt rólam sajnos ez is lemorzsálódik. Így az esti rutin végén kapott helyet, de még reggel is ott ült egy furcsa, filmszerű réteg az arcomon. Mondjuk lehet, hogy ez zárja be kicsit a hidratáló anyagokat a bőrbe. Amúgy a Laneige Water Sleeping Mask jut róla eszembe, vaskosabb kivitelben. Zselés állaga miatt azt hittem, a nyári melegben ideális lesz, de sajnos, sok. Most félreteszem télre, amikor a világ hidratálója nem elég. Akkor majd jövök frissíteni, egyelőre egy igen jóindulatú négyes, mert valamennyire tényleg hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

pindurmau

2018. augusztus 5.

nincs vele bajom, az előző változatát is használtam azzal mindig olyan érzésem volt, hogy ragacsos réteget hagy az arcomon, na ez ebben is meg van bár azért szelídebb! szóval én nem mondanám, hogy gyorsan beszívódik, mert ez a réteg itt marad !! na de ez azért nem olyan ragacsos érzetű, mint elődje szóval, nekem ez ahhoz képest egy új pozitívum, illata rendben. nem csíp, nem pirosodik nem pattanásosodik a bőrőm tőle ( habár ettől az arcomon maradó zsírosabb rétegtől az a kényszerképzetem, hogy bele ragad a por :D ) Jól hidratál, igazából SZERETEM.
Tényleg kevés kell belőle, azt jól el kell oszlatni. és egy öt-tíz perc alatt a zsíros réteg érzése is megszűnik csak ki kell várni, szóval valahol az 5 és a 4 csillag közé tenném, nem tudom :D

[a krémes verzió alatt @jvivi hozzászólása felkeltette bennem az érdeklődést, mert nekem is van olyan alapozóm (Catrice HD), és múltkor használtam is és szerintem akkor már ezt a krémet használat sminkelés előtt (semmi csomósodás nem volt) de most újra ki szeretném próbálni a kettőt, hogy valóban jól működnek-e együtt! majd megírom :)]

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin