Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A bőr azonnal vízhez jut és 48 órán át folyamatosan hidratált marad. Az eredmény friss és élettel teli arcbőr reggeltől estig.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Dii
Állapot: Új, bontatlan, fóliás-dobozos csomagolásban, Helyszín: Budapest (és Debrecen), fizetés: Személyes átvétel Budapesten, időnként Debrecenben
Kimera2020

2018. június 11.

Kb. egy hete van meg, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. A napnak és a természetes víznek hála állandóan száraz a bőröm, de ez a krém teljes egészében vissza adja a rugalmasságát. Kicsit lassan szívódik be, és nálam gyorsan fogy, de emiatt nem veszek le tőle csillagot, mivel az egyik legjobb hidratáló amit próbáltam (a Helia-D tokaji aszúsa mellett), és nekem egyáltalán nem okozott pattanásokat, ami nálam hatalmas plusszpont! Féláron vettem, de nyárra teljes áron is megvenném. Télre szerintem nem lesz elég tápláló. Pár hét múlva jövök Updatelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

dorika993

2018. június 7.

Csak egy hete használom, de első körben nagyon meg vagyok vele elégedve. Szuper könnyű és kellmes az állaga nem erős az illata sem. Így főleg a nyári melegben biztos helye van a nyaralós neszeszeremben :) Plusz pont, hogy fél áron jutottam hozzá az akciónak köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

NoemiToth

2018. június 5.

A bőröm folyton száraz bármit kenek rá. Amikor megláttam ezt a krémet, egyből tudtam, hogy ez kell nekem. Tényleg egyből vízhez jut a bőr és azonnal hidratál, valamint isteni az illata. Imádom, és biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni, amint elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

pacsirszkyh

2018. május 27.

Szuperkönnyű, gyosran felszívódó krém hidratáló hatással, az illata is nagyon kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

s_kitty

2018. április 9.

Meglepődve tapasztaltam, hogy még nincs róla vélemény, de kicsit utána nézve rájöttem, hogy egy ennyire új termékről van szó.
Tehát akkor első véleményezőként.. szerintem csodás arckrém. A bőröm mitteszeres, helyenként pattanásos, zsíros és szuper érzékeny is egyben szóval nekem jutott minden jóból.. mindenesetre több év tapasztalat után jöttem rá, hogy a szárítás helyett inkább hidratálnom kell a bőröm. Így legtöbbször kerülöm a kifejezetten zsíros bőrre való cuccokat. Így bukkantam rá a boltban erre a krémre és nagyon megtetszett a teszter szuper illata/állaga. A kézfejem is pikk pakk beszívta. Le bolt árazva 3000 Ft-ra így annyira nem is fájt a megvétele.
Szerintem szuper arckrém. Bátran próbáljátok ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Szerintem szuper arckrém. Bátran próbáljátok ki.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin