Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Thirteen, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a bőrradír azonnal felfrissíti és táplálja a bőrt. Az Yves Rocher kutatói a juharfa növénynedvet választották a bőr vízmegtartó sejtjeire gyakorolt regeneráló hatása miatt. Lágyan radíroz, bőre megszabadul a szennyeződésektől és az elhalt hámsejtektől. Bőre simábbá, világosabbá válik és visszanyeri természetes ragyogását.

A juharfa növénynedv a környezetet tiszteletben tartó gazdaságból származik. Több mint 92%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Színezék, ásványi olaj, polietilén molekula és parabénmentes.

handig

2017. november 24.

Szerintem nagyon jól végzi a dolgát.
Én egy elektromos arctisztítóval használom hetente 2x és nagyon szép így a bőrőm. Az árát kicsit sokallom de általában akcióban veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Szerintem nagyon jól végzi a dolgát.

Pirkko

2017. november 16.

Számomra túl kicsik a szemcsék, így nem túl nagy a hatása. Ár-érték arányban sokkal jobbakat lehet nála találni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

mdalma46

2017. október 30.

Nem rossz, de túl sok hatása sincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Nem rossz, de túl sok hatása sincs

Mano1234

2017. október 16.

Csomagban vettem, így olcsóbb volt, teljes árat egyáltalán nem ér meg. Túl kevés és finom szemcse van benne, ezért nem elég hatékony. Az illata viszont kellemes és irritációt sem okoz, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

flamingo-80

2017. október 1.

Én is azt tapasztaltam, hogy egyáltalán nem radíroz... A kíméletesség érzékeny bőrnél mindenképp pozitívum, de ez azért már túlzás :-) Nem gondolom, hogy eltávolítaná az elhalt hámsejteket. Mintát kaptam belőle, de az is alig akar elfogyni... Az illata kellemes, és nyilván ártani nem árt, de két csillagnál többet nem tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Timitami

2017. szeptember 29.

Nagyon elégedett vagyok vele, pont olyan, amilyen a leírása: frissít, tisztít, világosabbá, simává teszi a bőrt. Meg is lepődtem az eredméyen, persze pozitívan. Nagyon finomak a szemcséi, nekem ez elegendő, mert eléri a hatását. Kellemes az illata, az állaga, és heti 1-szeri, esetleg 2-szeri használattal is sokáig kitart, mert 2 borsónyi elég egy alapos arcradírozáshoz. Nagyon kellemes vele "dolgozni" az arcon, úgyhogy én adok neki 5 csillagot, bár nem vagyok nagy arcradír szakértő, korábban a Balea kék, lótuszvirágos radírozóját használtam, ahhoz képest ez sokkal finomabb és üdítőbb, továbbá az eredmény is sokkal látványosabb. Igaz, drágább is, de mint YR törzsvásárló én csak 750 forintért jutottam hozzá, ami külön öröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

kovecs.ildiko@gmail.com

2017. szeptember 28.

Radírozó hatást nem észleltem ,de kellemes az illata, állaga, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Radírozó hatást nem észleltem ,de kellemes az illata, állaga, nem irritál.

Felhi1

2017. augusztus 30.

érzékeny bőröm van, arra kellemes és elég a radírozó hatása, de nem tökéletes az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Nagyon gyenge. Mivel problémát nem okozott, így elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

PrincessRevenda

2017. augusztus 4.

Semmiféle radírozó hatást nem eredményez. Túl finom szemcséjű és igen kevés is benne a szemcse, ezért nem lehet nagy változást elérni vele. Az ára meg ehhez képest igen magas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.