Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Thirteen, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a bőrradír azonnal felfrissíti és táplálja a bőrt. Az Yves Rocher kutatói a juharfa növénynedvet választották a bőr vízmegtartó sejtjeire gyakorolt regeneráló hatása miatt. Lágyan radíroz, bőre megszabadul a szennyeződésektől és az elhalt hámsejtektől. Bőre simábbá, világosabbá válik és visszanyeri természetes ragyogását.

A juharfa növénynedv a környezetet tiszteletben tartó gazdaságból származik. Több mint 92%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Színezék, ásványi olaj, polietilén molekula és parabénmentes.

Mityesz

2017. augusztus 2.

Már a 2. tubust használom belőle, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Már a 2. tubust használom belőle, nekem bejött.

kneva

2017. július 6.

Több tubussal elhasználtam belőle. Szerintem kicsit kevés benne a szemcse. Szárazabb vagy érzékenyebb bőrre jó, nem lehet vele túlzásba esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

CupcakeQueen

2017. július 2.

Finom szemcséjű, nem karcolja a bőrt használat közben. Kicsi a tubusa, de nagyon kis mennyiség elég egy használatra, úgyhogy heti használat mellett nagyon sokáig kitart. Nagy változást nem eredményez az arcon, de frissítő érzés használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

mliptak

2017. május 23.

Nem láttam a használata után semmi változást, kicsit talán puhább lett a bőröm rövid időre, de ennyi. Az állaga tetszik és az illata sem rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

eviviktoria

2017. május 4.

Legjobb arcradir. Kimeletes es nem irrital. Az arat sokallom erte de egyebkent akcioban megeri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Esztelle

2017. április 26.

Nagyon kellemes használni ezekkel a finom szemcsékkel és gél állaggal, főleg a Garnier sokkal durvább szemcséjű és nehezebb állagú radírja után. Az érzékeny bőrőm nem pirosodik ki utána, viszont remekül frissít és nagyon puha a bőröm utánna. Örülök hogy rátaláltam, akció keretében nagyon kedvezményes áron jutottam hozzá, de teljes áron is újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Rendoca

2017. március 13.

Elmondhatom, hogy kellemesen és lágyan radíroz... nem tartalmaz durvább szemcséket, nem sérti fel a bőröm... akár mindennapi használatra is tökéletes. :) Hidratál és hűsít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

barbusus93

2017. március 13.

A jobb hatás érdekében én száraz bőrre szoktam felvinni, mert utána sokkal puhább lesz tőle az arcom, mintha vizes arcbőrön használtam volna. Összességében meg vagyok vele elégedve, puha és tiszta lesz tőle a bőröm és az illata is kellemes. Továbbá egy másik arcradírhoz képest, ettől nem zsírosodik be az arcom pár óra múlva. Egy-egy átbulizott éjszaka után életmentő szokott lenni a frissítő hatása. Bár ha nem lett volna akciós meggondoltam volna, hogy megvegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Zsan21

2017. január 4.

Kellemes, apró szemcsés. Hetente kétszer használom és meg vagyok vele elégedve. Az ára elrettentő lehet(ne), de folyamatosan akcióban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

crazycatlady

2017. január 3.

Szeretem, jól tisztít, az illata is remek. Van nála jobb is, de lehet még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.