Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Thirteen, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a bőrradír azonnal felfrissíti és táplálja a bőrt. Az Yves Rocher kutatói a juharfa növénynedvet választották a bőr vízmegtartó sejtjeire gyakorolt regeneráló hatása miatt. Lágyan radíroz, bőre megszabadul a szennyeződésektől és az elhalt hámsejtektől. Bőre simábbá, világosabbá válik és visszanyeri természetes ragyogását.

A juharfa növénynedv a környezetet tiszteletben tartó gazdaságból származik. Több mint 92%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Színezék, ásványi olaj, polietilén molekula és parabénmentes.

Dhewilgirl

2017. január 3.

Nagyon szeretem, jól radíroz, nem bántóak a szemcsék. Kellemes, friss érzetet hagy utána a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

H4niko

2016. október 30.

Fürdés közben heti egyszer használom, és nekem bevált. A bőröm jól reagál rá.Nincs irritáció. Szépen megtisztítja a bőröm. Utána a nappali krémét szoktam használni, és másnapra szép puha lesz a bőröm. A kis szemcsék is nagyon jók benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

zdoreebaba

2016. szeptember 2.

A nyár nagy részében őt használtam radírozóként. A meleg időben a legjobb választás! Felfrissíti, regenerálja és nyugtatja a bőrt, ráadásul simává és üdévé varázsolja azt. Az illata valami csodálatos, hirtelen nem tudom semmihez hasonlítani: friss és kellemes érzés az orrnak. A radírozós kis szemcsék mérete pontosan megfelel az elvárásaimnak, kicsi fehérek, mégis dörzsölő hatásuk van, amivel könnyen eltávolíthatók az elhat hámsejtek. Mivel törzsvásárló vagyok így teljesen ingyen, ajándékba megkaptam. Jelen pillanatban a kedvenc radírozóm, ami 750 forintért újra kapható törzsvásárlóknak, így nemsokára lecsapok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Ciprus

2016. augusztus 23.

Nekem nagyon bejött a finom kis szemcséivel

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Nekem nagyon bejött a finom kis szemcséivel

bigbogesz

2016. július 10.

Az arcom T vonala nyáron nagyon zsírosodik,s egy kíméletes, frissítő, kevésbé illatos arcradírt kerestem,ami segíti helyretenni,s használata után nem égeti le a pofázmányomat. Ez a radír ennek teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

BecCc

2016. július 8.

Könnyű, ám relatíve kevés szemcsét tartalmazó radír. Nem szárítja ki a bőrt; esetenként használat után úgy éreztem, nem lett elég tiszta az arcom. A termékcsalád többi termékeivel használom, úgy azt tudom mondani, hatásos. Nem vagyok még biztos abban, hogy újra vásárolom, mert voltak már ennél sokkal jobb radírjaim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

ftmea13

2016. július 7.

Régebben, főleg télen nagyon szerettem. Imádtam az illatát, könnyen levitte a felesleges dolgokat az arcomról, könnyen tudtam használni, viszont úgy éreztem picik a szemcsék, bár nem tudom ez mennyire gond. Nagyobb szemcséseket jobban szeretem, de a termék tette a dolgát, szerintem sokkal szebb volt az arcom használat után. Alapjában véve nagyon jó kis darab:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

CandyPop

2016. június 19.

Nagyon szeretem! Télen vettem meg,akkor kezdtem el a használatát,és úgy tapasztalom,hogy nyáron zsírossá teszi a bőrömet. Télen viszont tökéletes volt,szóval ez számomra egy téli termék lesz. A radírozó hatása kellemes,az illatával sincs problémám,talán az egyetlen gond,hogy kicsi a kiszerelés :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

MsKors

2016. január 12.

Ez az első és egyetlen arcradírom, nem nagyon szoktam ilyet venni inkább csinálom magamnak, ha éppen rám jön a vakarhatnék.
Szeretem az illatát, szerintem megfelelőek a szemcsék, bár néha kevésnek tartom. Nagyobb szemcsékkel dolgoznék bár tény, hogy így nagyon kellemes és kis kedves az eredmény.
Mivel teszi a dolgát és nagyon jó illata van, nem nagyon tudom lehúzni - nem is akarom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

mucli0525

2016. január 6.

Túl kicsik vagy puhák a szemcséi nekem. Szeretem,ha érzem,hogy dolgozik a bőrradír. Ez nem az. Pedig árban nagyon vonzó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.