Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CandyPop, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. május 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A hidratáló arc- és sminklemosó bársonyos szerkezetének köszönhetően eltünteti a sminket és a szennyeződéseket mindamellett, hogy azonnali kellemes érzést ad a bőrnek. Eredmény: tökéletes sminkeltávolítás, a bőr puha, ragyogó és hidratált.

Megababa

2019. november 10.

Nem rossz, szépen előkészíti a bőrt a krémeket, de az Yves Rocher ezen terméke is olyan nekem, hogy àrkategóriàjàban vannak jobban teljesítő arcàpoló termékek. Régen azért vettem meg mert àllatkísérlet mentesnek volt reklàmozva, amiről később kiderült hogy nem igaz. Szerintem ennyiért vannak jobb arctisztítók a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Maje

2019. október 20.

Nagyon jó termék. Nem csípi a szemet, nem irritál. Kellemes érzet az arcon. Enyhe illat. Nekem bevált, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Lidia88

2019. május 9.

Ajándékba kaptam, magamtól nem valószínű hogy megvettem volna de nem is baj. Kellemes érzetet hagy a bőrön, nem húzódik utána az arcom, viszont nem tisztít elég jól, ami nálam alapelvárás. Maximum reggeli arctisztításra ajánlom, valószínűleg én is így fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

javi

2018. március 17.

Update: az alapozómmal mégsem bírkózik meg olyan könnyen.:(
Az utolsót vettem meg az üzletben, mint kiderült épp akció volt szóval duplán örültem.
Használata után nem húzódik a bőröm, jól tisztít, nem csinál pandaszemeket, az illata nem nagyon tetszik de ez legyen a legnagyobb baj.
Garnier micellás gélt cseréltem le erre, és nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Update: az alapozómmal mégsem bírkózik meg olyan könnyen.:(
Garnier micellás gélt cseréltem le erre, és nem bántam meg.

2018. január 23.

A viszonylag száraz bőrömre nagyon bevált, elég könnyen leszedi a vízálló sminket is. A nagyrészt teljesen ártalmatlan összetevői miatt nem aggódok akkor sem, ha éjszakára rajtam marad, és nem mosom le vízzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Kira279

2018. január 21.

A vízzel együtt használom. Ezt a smink lemosáshoz, a vizet a reggeli tisztításhoz. Nagyon szeretem. Érzékeny a bőröm, az állaga mégis sokkal jobban bejött, mint a rózsaszín termékcsaládnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

hopiheD

2018. január 9.

A micellás vízzel ellentétben ez leszedi a sminket és hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

A micellás vízzel ellentétben ez leszedi a sminket és hidratál is.

Lourdes

2017. július 17.

Sokkal jobb, mint a micellás víz ebből a termékcsaládból. Tökéletesen leszedi a sminket, még a vízálló fekete szempillaspirálomat is. Az ára is kiváló és a tulajdonságai is nagyon jók. Rendszeresen használom, pedig nagyon érzékeny a bőröm, sokszor próbáltam többféle márkás terméket, de hozzá mindig visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Adnilem

2017. január 2.

Nekem is bevált, még jobban, mint a micellás víz ebből a családból. Vattakoronggal pillanatok alatt leszedi a spirált és a szemfestéket, hidratál és finom az illata is. Szeretem. Nekem vízhiányos a bőröm, nem zsírosít és pótolja a vízhiányt. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

pluca

2016. október 19.

Egy barátnőmtől kaptam, mert neki nem vált be. Nem vártam tőle sokat, de egy álom. A bőröm nagyon száraz, vízhiányos, de ez az arclemosó egyáltalán nem szárít, sőt, hidratál. Szépen lehozza a sminket, nekem a szemem kissé csípi, ha egy kicsi belemegy, de ennyit bőven elviselek, mert nagyon elégedett vagyok vele.
A legjobb simnklemosó az én bőrtípusomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

A legjobb simnklemosó az én bőrtípusomra.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak