Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Tökéletes tisztítás és hidratálás egyetlen lépésben. A frissítő, könnyű micelláris víz megtisztítja a bőrt a smink maradékaitól és az egyéb szennyeződésektől. Eredmény: tökéletesen tiszta, hidratált és ragyogó arcbőr.

deborika

2014. március 5.

Nagyon szeretem, napi 2 alkalommal is használom, szépen megtisztítja a bőrömet és puha lesz utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

barbara.asztalos

2014. március 4.

A szemfesték lemosására nem a legmegfelelőbb, pedig ezt is ígéri, így csak 3 csillag. Sima tonik helyett használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

agica0723

2014. február 13.

Én meg vagyok elégedve vele! Nem szed le mindent,de szerintem az ára rendben van(főleg kedvezménnyel). 40%-os kedvezménnyel vettem 1380Ft-ért.
A nyári kuponfüzetben is van olyan kupon, ami felhasználható rá, szerintem érdemes tenni egy próbát! ;) Én tuti veszek még belőle :)

200ml terméket tartalmaz. :)

U: Kipróbáltam a Garnier micellás vizét és nagyságrendekkel jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

200ml terméket tartalmaz. :)

U: Kipróbáltam a Garnier micellás vizét és nagyságrendekkel jobb ennél.

Ljudmilla

2014. február 11.

Valamiért a bőröm nagyon szereti az YR termékeket :) Féláron vettem még január elején, gondoltam adok neki egy esélyt, az Alverde olajos lemosója már úgyis kezdett kikergetni a világból a szemcsípésével. De ez Tökéletes!!! Szépen lemossa a sminkemet, a vízálló tus sem akadály neki, kellemesen hidratálja a bőrömet. Ha ezt tudtam volna, egy raklappal veszek belőle még féláron :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

adrienne

2014. január 22.

Csípi a szememet, a szem körüli bőrömet égeti, a sminket pedig nem szedi le. Azért adok 2 csillagot mert van olyan lemosó ami ennél sokkal jobban csíp és ennyire sem szedi le a sminket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

tanarilla7

2014. január 15.

Féláron vettem meg, eddig a Biodermát használtam, az nekem tökéletes volt, szóval kicsit tartottam attól, hogy milyen lesz, de szerintem egész jó kis lemosó ez, én ezt is csak szemsmink lemosásra használom, mint a Biodermát. Nem csíp, leszed mindent, jó az illata. Azért csak 4 csillag, mert a Bioderma valahogy jobban megnyugtatta a szemem vagy nem is tudom, de ez még változhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

olin

2014. január 1.

Rendben leszed minden sminket és szennyeződést, de talán nem hidratál annyira, mint a "testvére", a sima agapé nedves tonik, és nem is szívódik be olyan könnyen. Ennek ellenére szeretem használni, de inkább más micellás arclemosókat is kipróbálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

Rild

2013. december 17.

Jó kis arclemosó, de az én bőröm nem tűri a mindennapos használatát. Pattanások (vagy kiütések?) jönnek ki az arcomon tőle. Heti 1-2 alkalommal használom úgy teljesen jó. Puha, selymes lesz tőle arcbőröm, tiszta érzetet ad. Az illata nagyon kellemes. 40% akcióval vettem. Így megérte. Eredeti árán nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

gini88

2013. november 7.

Tetszik az illata és a hatása is. A szememen is kipróbáltam, nekem egyáltalán nem csípte. Finom puha és tiszta érzetű bőrt hagy. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Sheila

2013. november 7.

Bíztatónak tűnt, de micella ide vagy oda, nekem konkrétan rendesen csípte a szememet. Amúgy nem lett volna rossz, de így csak tonikként tudom értékelni, az meg már nem ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Oleth-20 ti I eu 1 0