Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Tökéletes tisztítás és hidratálás egyetlen lépésben. A frissítő, könnyű micelláris víz megtisztítja a bőrt a smink maradékaitól és az egyéb szennyeződésektől. Eredmény: tökéletesen tiszta, hidratált és ragyogó arcbőr.

sargaeper

2013. november 5.

Már két flakonnal elhasználtam egy lényegesen drágább micellásat, de az inkább szárított, így végül nála kötöttem ki. Én inkább tonikként használom vagy ha csak át akarom törölni az arcomat és nagyon bevált. Szépen lehoz mindent, emellett hidratál is,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

emagdi

2013. november 5.

Jól eltávolítja a bőrről a szennyeződéseket (sminket is). Nem szárít, hidratált érzetet kelt használat után a bőrön.
Elég tartósnak nézem (lassan fogy), így érdemes kipróbálni ha épp akciós, vagy van rá valamilyen kedvezményes kuponod :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 5.

annacskaa

2013. október 19.

Hát nekem nagyon bejött. Igaz nem rég használom, de napi többször átkentem az arcom, mert a stressztől kijött pár pattanás, és megnyugtatta a bőröm, és úgy vettem észre hogy hamarabb elmúltak tőle a pattanás helyei. Ja és nagyon jól hidratál. Egyetlen rossz tulajdonsága hogy gyorsan fogy... Igaz sokat használtam. Szerintem újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Berenice

2013. szeptember 25.

Csak ismételni tudnám az előttem szólókat.
Szeretem, működik, érdemes volt kiadni rá az árát.
Azt gondoltam egy-kettőre elfogy így, hogy reggel-este használom, de tévedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Csak ismételni tudnám az előttem szólókat.
Szeretem, működik, érdemes volt kiadni rá az árát.
Azt gondoltam egy-kettőre elfogy így, hogy reggel-este használom, de tévedtem.

wircsa

2013. szeptember 23.

Kicsit bizonytalan voltam, hogy valóban szükségem van-e erre a lemosóra. 3hetes használat után bátran állítom, hogy iiigen!:) Szempillaspirált gond nélkül teljesen eltávolítja, és egyáltalán nem csíp, ami nekem nagyon fontos!
Fürdés közben az Yves Rocher kamillás lemosóját használom, és sokszor még ezzel is letörlöm az arcom, hogy az alapozó 100%-a eltűnjön...amíg fehér nem marad a kis pamacsom. Használat után még leöblítem az arcom, de csak azért, mert nem szeretem, ha bármi is rajta marad. Nekem eddig nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Adnilem

2013. augusztus 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg tegnap a kuponnal. Este volt az elős próba és nagyon szépen leszedte a sminket dörzsölgetés nélkül is. Előtte ebből a családból használtam a lemosó tejet, de szerintem ez jobban tisztít. Jól hidratál is, nem éreztem, hogy húzódott volna a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

maladicta

2013. július 27.

Ez az első micellás lemosóm, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Leszedi a sminket és a koszt, de se nem csíp, se nem szárít. S tényleg lehet nyugodtan szemkörnyéken is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Guttmann Natasa

2013. július 26.

Ha valaki azt kérdezné, hogy jelen pillanatban melyik a kedvenc termékem, habozás nélkül vágnám rá: Yves Rocher Micelláris Víz!
A márka Hydra Végétal vonalából a tonikkal nagyon meg vagyok elégedve, így két hete tettem egy próbát ezzel is. Csinos, átlátszó műanyag flakonban árusítják, a micellás oldat pedig világoskék és a márka arcápolóira jellemző, növényi nedv illata van. :-) 100% pamut vattakorongra csöpögtetek belőle és néhány másodpercig ebben ''fürdetem'' a szempilláimat, majd egy könnyed mozdulattal letörlöm a sminket. Az illata egészen hosszan érezhető, az ápoló-hidratáló hatása szintúgy. Napi kétszeri (azaz reggeli és esti) használat mellett sem okozott irritációt a sokszor árpás, kontaktlencsés, hiperérzékeny szemem körül-ennek én kifejezetten örülök. A bőrre kenve kissé olajos, síkos érzete van, de nem kell megijedni, mert ahogy letörlöm az anyagot, csak a hidratált, puha bőrt érezni. :-)
Néhány csöpp elegendő a két szemre, az egész arcot pedig egy löttyintéssel le lehet kezelni, és még belefér a nyak és a dekoltázs is, tehát nagyon gazdaságos.
Bátran ajánlom mindenkinek, ebben a hőségben különösen jól jön!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Bátran ajánlom mindenkinek, ebben a hőségben különösen jól jön!

IceLdy

2013. június 13.

Tévesen van kiírva a bőrtípus, mivel a címkén normál/kombinált bőrre ajánlják, de ez igazából részletkérdés. Ma jutottam hozzá alig vártam, hogy kipróbáljam tökéletesen leszedte az alapozót és mivel egy kicsit többet öntöttem a vattára gondoltam had ne dobjam már ki tettem egy próbát és a szemem is ezzel töröltem át, maradék nélkül szedte a vízálló tust és szempillaspirált úgy, hogy egyáltalán nem csípett:)))))akkor döbbentem rá,hogy ebben nincs alkohol :) eddig az esti rutinom tej+tonik+krémes szemfesték lemosó volt ezentúl csak 1 terméket kell használnom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Oleth-20 ti I eu 1 0