Yves Rocher Hydratation Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

Yves Rocher

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   390 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melpomene21, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Kombinált

Intenzíven hidratálja és táplálja a száraz bőrt. A bőr láthatóan hidratálttá válik, és visszanyeri rugalmasságát.

Yves Rocher testápolási termékek
Ár: 600Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
SunnyBunny

2019. november 23.

Szeretem! Hidratál és az illata valami nagyon szuper. Főleg nyáron használom, mert akkor jól esik ezt az illatot hosszan illatozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

bero931028

2019. október 21.

Öt csillag, mert tökéletesen hidratál, mégsem tömény és zsíros, gyorsan beszívódik. Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. A 'nagyon zöld' csomagolás miatt gondoltam, hogy majd tuti nagyon bio illata lesz, de nagyon pozitívan csalódtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Debko

2019. október 14.

Nagyon kellemes illatú, könnyű állagú, gyorsan felszívja a bőr, még ha sokat is kenek magamra. Puha, hidratált bőröm lesz tőle. Szeretem nyáron-télen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

krisztinakasza91

2019. október 3.

Könnyű állagú, nem zsíros, gyorsan beszívódik és jó, friss illata van. Télen a lábszáramon a bőr durván száraz, viszketős, fájdalmas is szokott lenni, de ha ezzel bekenem zuhanyzás után a bőröm akkor elmarad a pikkelyesedés, kirepedezés. Frissen borotválkozás után sem irritálja a bőrt. Ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Chrissy

2019. szeptember 1.

Eszmeletlen jo ez a testapolo! Baratnom ajanlotta, azt mondta"ha jot akarsz magadnak ilyet vegyel!". Nem kellett 2x mondania. Hat persze, hogy jot akarok magamnak!

Konnyed, balzsamos allaga van, simogato erzes, ahogyan a borrel erintkezik. Luxus erzetet kelt. Az illata ude, friss, olyan erzesem van miutan bekentem vele magam, mintha most jottem volna ki a zuhany alol. Nem tolakodo, kellemes krem illat, aloe es bambusz, ami eszembe jutnak rola.
Hamar beszivodik, nem ragad es nem zsiros. A bor azonnal puha es selymes lesz tole es ez a hatas hosszan tart, ha este bekenem magam reggel is puha a borom. Nagyon megszerettem, még ebben a nagy nyar vegi kanikulaban is jo erzes hasznalni, nem erzem soknak vagy kevesnek. Rendszeres hasznalata mellett a borom egeszseges kinezetu es jol hidratalt.
Pumpas kiszerelese nagyon praktikus, egy megfelelo strategiai ponton elhelyezve mindig kezre esik es kezkremkent is remekul funkcional, mivel gyonyoruen beszivodik es istenien puhit. Kesz csoda ez a testapolo! Ha nem hiszed, jarj utana! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

gedozs

2019. augusztus 8.

Nagyon kedvelem ezt a testápolót, közel 2 éve használom és még sosem okozott csalódást. Száraz bőrömön kiválóan kifejti hatását. Olykor, a combomon megjelenő ekcémás foltok halványításában is remek segítségem. A pumpás kiszerelését vásárolom rendszeresen, a flakon teljes kiürítése általában gondot okoz, mivel az utolsó cseppeket elég nehéz kinyerni belőle. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

LadySpyro

2019. június 14.

Nekem ez A Testápoló. Az alfa és az omega. Most már 2 éve használom, egyszerűen tökéletes, a hidratálása, az illata, minden. Használat után még a pikkelyesre száradt bőröm is csodálatosan puha és élettel teli lesz. Az illata friss, lédús zöld növényeket idéz mint az uborka vagy az aloe vera. Az ára a minőségéhez képest kifejezetten kedvező főleg ha még valami jó kis akció keretein belül vásárolja az ember.
A pumpás kiszereléssel gondjaim szoktak adódni amikor a végét rúgja a flakon, az utolsó 1,5-2 centi adag már csak úgy jön ki ha fejre állítom majd letekerem a pumpát és a kezemre csorgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

boglarka8

2019. április 30.

Szuper! Érzékeny bőrre is kiváló, hamar beszívódik, kellemes illata nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

tara95

2019. április 22.

75 mles kiszerelésem van és csak dicsérni tudom én is. Nagyon kellemes fluid állaga van, a vízhiányos bőröm nyeli, de nem kell sok belőle. Az illata aloe vera, ezt vagy szeretik vagy nem, én nagyon odavagyok érte. Szépen hidratál, nem ragacsos, a pasi is szívesen használja a kiszáradt mancsaira. Egyetlen amit sokallok, az az ára, de erre vannak a kuponok :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Lucaanyukaja

2019. április 6.

Nem vagyok nagy testápolós,de ez rendesen fogy!! Nagyon finom az illata,könnyen beszívódik és gyönyörűen hidratál. Ez az eddigi legjobb testápoló ,amit próbáltam. Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine