Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

vrgdo1991

2017. november 26.

A favorit tusfürdőm! Az illata egyszerűen isteni, ráadásul még testápolót sem kell utána használnom. Imááádom! 😊 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

miskvx

2017. november 14.

Hát ez valami nagyon jóó. :) Isteni tejeskávé illat - amit nem tudom hogy pakoltak bele ebbe a dobozba. Nagyon jó használni, finom illata van utána a bőrömnek, nem szárít, nem irritál. Viszont irgalmatlan gyorsan fogy.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

alidak

2017. november 7.

A kedvenc tusfurdom. Forro cappuccino illata van, isteni. Kremes es nem szarit. Sajnos ma mar nem talaltam a polcon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Geo8

2017. november 7.

Nagyon szuper az illata, de kicsit azért többet vártam ennél. Nekem nem tartós, viszont kiegészítő tusfürdőnek jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

aaancsiikaa

2017. november 1.

Ez a legjobb tusfürdő ami létezik! Hasonló illatban láttam ismerősnél, de én ezt az erősebb változatot választottam és egyszerűen csodás az illata, nem szárítja a bőrt. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

domcsismiracle

2017. október 19.

Én is nagyon szeretem! Reggelente ezzel szoktam zuhanyozni ha egy kis energiára vágyom, és nagyon bevált. Más Yves Rocher termékkel szemben ez nem szárította a bőröm, még most napközben is érzem a hatását, jól habzik és az illata valami csodálatos. Imádom, ahogyan reggel belepi a fürdőt ez az illat és már másokat is rászoktattam erre a tusfürdőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

mse02

2017. augusztus 28.

FINOM!
Minden kávé rajongó legalább egyszer ki kell próbálja, akár férfi akár nő az illető.
Férjemmel közösen használom, nálunk nagyon jól teljesít, nem szárít, nem irritál,
Finoman tisztit és lelket melenget :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

FINOM!
Finoman tisztit és lelket melenget :)

PrincessRevenda

2017. augusztus 4.

Oda vagyok a kávé ízéért, illatáért, állagáért. Ez a krémesen lágy tusfürdő megtestesít mindent amit szeretek a kávéban. Mint egy ínycsiklandó édesség vagy fagylalt. Szerelem volt első látásra😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

IViki93

2017. augusztus 2.

A legnagyobb kedvencem ez a tusfürdő!! Imádom az illatát, kellemesen habzik, a mérete ellenére egész sokáig kitart és nem szárítja a bőröm. Zuhanyzás után is hosszan tart az illata. Többször újravettem és fogom is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

laracroft

2017. július 21.

Krémes, jól habzik, nem szárít (legalábbis engem). A nagy hype miatt erősebb illatot, több kávét vártam, de azért így se rossz... ;) Picit édeskés, amolyan jegeskávés illata van, vaníliafagyi tejeskávéval, tejszínhabbal, frissen pörkölt kávészemekkel díszítve. Érdekes, mert az édes jellege ellenére is kiérezni belőle a pörkölt kávészemek jellegzetes illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol