Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

szybylla

2017. február 13.

hááát vegyes véleményekkel vagyok róla. Az illata miatt 5+ csillagot kapna, viszont az én esetemben iszonyatosan szárított. Már a boltban beleszerettem az illatába... egyszerűen csodás, tényleg mintha egy friss zacskó kávét nyitottam volna ki (kávé függőként ez evidens hogy tetszeni fog) viszont 1-2 hét használat utána a karom felső része, illetve a lábszáram is kiszáradt, pedig nem vagyok az a fajta. Testápolót nem nagyon szoktam használni de így már muszáj volt. Valószínűleg nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

szofiaa

2017. február 5.

Számomra a legkedvesebb tusfürdő, imádom az illatát! Egyébként is nagyon meg vagyok elégedve a márkával, eddig még csak pozítív tapasztalatom van a termékeikkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Klajdi

2017. február 3.

Csodás az illata, mintha tejeskávét locsolgatnék magamra! Nagyon jól habzik, tisztít és hidratál. Ajándékba is remek, kávéimádóknak, de mindennapos tusfüdőnek sem tömény. Biztos nem az utolsó alkalom, hogy megvásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

eviviktoria

2017. január 29.

Mintha lattéban fürödnék, teljesen megegyezik az illata egy kellemes latte illatával. Nekem kicsit mondjuk nagyon édes és sok, de aki szereti a kávé -cappucino-latte illatát ennyire, annak biztosan tetszeni fog, összességében egy nagyon édes és intenzív kávés illat.Nem rossz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

barbusus93

2017. január 27.

Bátran kimerem jelenteni az első használat után, hogy életem tusfürdője. Tökéletesen felvihető, jól habzik és az egészben a pláne, az ILLATA. Egyszerűen mintha a kávé mennyországban lennék, ráadásul még pár óra elteltével itt-ott megérzem ezt a csodás illatot. Nem érzem a bőröm száraznak de erről a tulajdonságáról még nem tudok sokat. Nem ez az első csodaszer, amit a krémmánián olvasott vélemények után vettem meg. Most sem csalódtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

TimiK

2017. január 25.

Ha egy szót lehetne rá mondani, akkor az a FANTASZTIKUS! :D Az illata, az állaga és a hangulat ami magával ragad :) Legszívesebben tényleg megkóstolná az ember :D
Három hete használom kb, nem szárított, jól habzik, úgy hogy megvenném máskor is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Csipetke

2017. január 17.

Mikor az üzletben megszagoltam kicsit túlzásnak és furának tartottam,hogy fürdés után kávé illatom legyen.De kíváncsiságból megvettem ,egy próbát megér.És egy percig nem bántam meg,hogy így tettem.A reggeli zuhanynál használom és csodás.Már az illatával felébredek :) Jó az állaga és habzik rendesen ahogy azt kel..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

CzFru

2017. január 16.

Amit tud, az nem kiemelkedő, sőt átlagos! De az illata miatt néha bekattanok és újraveszem. Utána a fürdőszoba olyan illatú, mintha egy pörkölő üzemben lennék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

hemese

2017. január 12.

Az első termékem a márkától és teljesen beleszerelmesedtem. Az illata valami káprázatos, tényleg kávé imádóknak csak ajánlani tudom (de nem kávé imádóknak is ) Nagyon kellemes krémes tusfürdő.
Az egyetlen negatívum nálam hogy túl kicsi :D Szívesen vásárolnám nagyobb tubusban is akár.
De ez nem ront a minőségén , és szerintem ár-érték arányban is teljesen korrekt amit ez a tusfürdő nyújt ! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

csill87

2017. január 11.

Valamiért nagyon meglepődtem rajta, hogy krémes állaga van, valamiért másra számítottam. Az illata valóban olyan fantasztikus, ahogy leírták. Nem vettem észre azt sem, hogy szárítana.

Ez az első tusfürdőm a márkától, de biztos hogy lesz még több is! Ráadásul a csomagolása is annyira szuper, a kupakja teljesen barátságos, amit azért emelek ki külön, mert a TBS tusfürdők drágábbak ettől és azok teljesen kiborítanak a csomagolásukkal, mert körömletörés nélkül szinte lehetetlen kinyitni őket. De ez annyira praktikusan záródik, ami hosszú körömmel igenis fontos szempont :D Imádom, hogy még erre is figyelnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol