Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

agnesbagi

2017. január 9.

Imádom a kávét, de nem gondoltam, hogy tusfürdőben használni tudnám, aztán kipróbáltam ezt. Fantasztikus az illata, nem mű, határozottan lehet érezni a kávéillatot, de mégsem tolakodó. Újravettem, pedig tusfürdőnél olyan óriási a választék, hogy ilyet nagyon ritkán csinálok :-) Kellemesen krémes az állaga, egyáltalán nem szárította a bőrömet. Nem csoda, hogy átlagban ilyen magas pontszámot kapott itt az oldalon :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

doroti1994

2017. január 9.

Karácsonyi ajándékként kaptam és már az első használat után nagyon megszerettem. Alapból imádom a kávé minden fajtáját, ennek a tusfürdőnek pedig nagyon finom illata van, ami tartós is. Persze emiatt még nem lenne a kedvencem. Aminek igazán megörültem az, hogy nagyszerűen hidratál, így amikor ezzel fürdök, testápolót már nem is kell használjak utána, ez pedig az én esetemben elég ritka, mert a legtöbb tusfürdő nagyon kiszárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

biusjj

2017. január 8.

Kevés olyan termék van amit mindig újra veszek. Ezt, amióta itthon is megjelent veszem hűségesen. Finom kávé illata van, egyáltalán nem szintetikus, hanem szinte bele lehet kóstolni. Jól habzik, szépen tisztít, arról, hogy mennyire szárít nem nyilatkozom, mert amúgy is nagyon száraz a bőröm. Teljesen kikapcsol mikor ezzel fürdök. Aki szereti a kávét, annak érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

petrezselyem

2017. január 7.

Nem kávézok, mégis imádtam ezt a tusfürdőt. <3 Egy kevéske is elég volt belőle, és sokáig kitartott, csak azt sajnálom hogy elfogyott, mert mesés illata volt. Amint alkalmam lesz, beszerzek néhányat tartalékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

VaGa

2017. január 4.

Ha kuponos akció miatt venni akarok valamit, akkor ez az amire beruházok, max továbbadom mert ezt az illatot vétek kihagyni.
Habzás is rendben van, elég krémet - és még a reggeli kávét sem kell egyből meginnom ha ezzel inditom a napot a kádban.
JÓ, hogy variáltak a nyitójával, mert nagyon szétszadizta az ujjamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

JÓ, hogy variáltak a nyitójával, mert nagyon szétszadizta az ujjamat.

Dhewilgirl

2017. január 3.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, hihetetlenül intenzív az illata. Kevés kell belőle, jól habzik és nem szárít. Az illata inkább fürdés közben érződik, utána viszonylag hamar elillan, de amíg megmarad...mesés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Roxxy

2017. január 3.

Hihetetlen,hogy milyen tartós az illata!Mellesleg nem az a mű kávé illat,hanem nagyon friss.Imádom :) Csak ajánlani tudom.Plusz pont a kecses kis üvegért,amit praktikus használatot biztosít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

ksfrani

2017. január 3.

Már nem is vagyok hajlandó más tusfürdőt venni, az illata megszállottá tett! Érzékeny a bőröm, sok tusfürdőtől viszket sajnos, de ez a termék nagyon bevált, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

gygabcsi

2017. január 2.

Imádom az illatát. *.* Olyan igazi kávéillat. Kávémániásoknak (mint én is) kötelező, egy fürdés vele reggel, és fel is ébredek. :D
Sajnos picit viszkettem tőle, bár én télen amúgy is, annyira kiszárad a bőröm, úgyhogy nem őt hibáztatom ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

AlmásiKriszta

2017. január 2.

Ma sokadszorra is vettem. Amikor először használtam meghökkentem az intenzív illatától, majd barátkoznom kellett vele, de ma már imádom. Intenzív de finom, sokáig megmarad a bőrön. Jól habzik és kellemes még az én száraz bőrömnek is, bár ezt az összes Rocher tusfürdőről el tudom mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol