Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

weronyyy

2017. január 2.

Nagyon jó illata van, mint egy frappénak. Jól habzik, sokáig érezni még utána az illatot a fürdőben és a bőrömön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

szigabika

2017. január 2.

Csodás illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Csodás illat :)

Jelizz

2016. december 20.

Nagyon tetszik az illata *-* imadom a kavet. Az egesz furdoszobat elarasztja a kave illat ha ezzel furdok . Ez az elso Yves tusfurdom. Tetszik,de sajnos nem marad a voromon es nem hidratal es kicsit dragalallom a 200 ml ert a 700/800 ft ot . De lehet hogy veszek meg mas illatba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

etoc

2016. december 11.

Azt hiszem, a legjobb tusfürdő a világon! Finom, lágy krémes állagú, fantasztikus kapucsínós illatú, mely sokáig körüllengi az ember auráját és pizsamáját.
Persze előnyös, ha a használó szereti a kávét, máskülönben nem biztos, hogy tetszene neki.
Nekem a kedvenc tusfürdőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Nekem a kedvenc tusfürdőm.

CupcakeQueen

2016. november 30.

Ez az első Yves Rocher tusfürdő amit kipróbáltam, nagyon fincsi illata van és eléggé intenzív, de pozitív értelemben. Jól habzik és az állaga is tökéletes. Igaz, hogy nem nagy adag, de sokáig kitart mégis. Teljesen megéri az árát számomra és újra fogom vásárolni, de kíváncsi vagyok a többi illatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

KremVivien

2016. november 30.

Jegeskávéra emlékeztető illata van, nagyon intenzív, a használata után az egész fürdőszobát elárasztja ez az illat. Aki szeretné átélni azt az illúziót, hogy éppen jegeskávéban fürdőzik, annak mindenképpen ajánlom kipróbálásra. :) Nekem túl tömény, néha már émelyítő többszöri használatot követően, ezért a pontlevonás. Az érzékeny bőrömet szárítja is, ha minden nap ezt használom.

mautika

2016. november 29.

Annyira de annyira imádom a kávét és mindent aminek kávé illata van, hogy muszáj volt megvennem :D és milyen jól tettem, kedvenc tusfürdőm lett. Egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

alphecca

2016. november 29.

Talán az egyetlen Yves Rocher termék amit újra veszek és nem tudok belekötni.
Minden más használható termék lassan megszűnik...5 csillag nincs, mert nem természetesek az összetevői, ezért örök rejtély,hogy mégsem viszketek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 29.

Talán az egyetlen Yves Rocher termék amit újra veszek és nem tudok belekötni.

kalavirag

2016. november 3.

Az Yves Rochertől a kedvenc tusfürdőm amit legalább másfél évig újra vettem, nagyon nagyon jó az illata, a Dove tusfürdőivel vetekszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

nanne

2016. október 29.

Hatalmas kedvenc, nem csak nekem, anyukámnak is, akinek nagyon érzékeny a bőre. Nem szárít, nem irritál és isteni illata van, egyáltalán nem mű. Többször újravevős darab, még apukám is rájár néha. Habzása megfelelő, átlagosan fogy, 590-ért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol