Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Vikuszfikusz

2016. október 28.

Húúúúú, hát ennek az illata!!! Valami elképesztően szuper! Nem mű, nem vegyszeres illat. Mint a jegeskávé! Viszont csak addig érezni, amíg zuhanyzom, és sajnos nekem feszül tőle a bőröm, azonnal testápoló kell utána. :( Pedig annyira szeretném újra vásárolni, mert az illata tényleg páratlan. Azért még adok neki esélyt, mert még csak kétszer használtam. Ha jobb lesz a helyzet, akkor átpontozom, de egyelőre csak hármas, az is az illata miatt.

UPDATE: Muszáj hármasról négyesre pontoznom, mert annyira jó illata van, hogy nem tudok betelni vele. Illetve plusz infó, hogy nagyon kevés kell belőle és elképesztően jól habzik. Viszont a bőröm továbbra is feszül tőle, csak ezért nem öt pontos. :(
Újabb UPDATE: Minél tovább használom, egyre inkább csak az illatát tudom pozitívnak mondani. Azt is csak addig, amíg zuhanyzom. Utána rögtön elillan, nem marad meg a bőrön sem. Szóval újra csak három pont. :/

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
reku0304

2016. október 24.

Nagyon szeretem az illatát, ami nekem kávés- karamellás, de mindenesetre nagyon édes. Nem szárítja a bőröm, jól habzik.
Az illatából lehet, hogy 2 hét alatt elegem lenne, de mindig 3-4 tusfürdőt váltogatok kedvem szerint. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

lavender

2016. október 23.

Akciósan vettem az itteni vélemények alapján. Hiába szeretem a kávét, ennek a tusfürdőnek az illata nem jött be. A harmadik flakonnál már alig vártam, hogy elfogyjon, szárított is, és az illatától is émelyegtem. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Mariposa07

2016. október 17.

Nekem ő a tökéletes tusfürdő. Mivel amúgy is kávéfüggő vagyok, így nem volt kérdés, hogy ki kell próbálnom. Az illata csodás, nem mű, és fürdés után az egész fürdőszobában kávéillat érződik. Kevés is elég belőle, elég jól habzik. Már többször újravettem és a párom is előszeretettel használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

zsufri

2016. október 17.

Nekem túl édeskés volt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Nekem túl édeskés volt az illata.

eperturmix

2016. október 15.

Különleges ezzel a kávé illattal,nekem a bőrömön kicsit megszelídül inkább mint egy latte :) (zuhanyzás után mar nem érződik semmi,de a fürdőbe jó illatot csinál )Viszont ha mindennap használom,beleunok,es elég gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

borb.biaa

2016. október 12.

Nagyon szeretem a kávét, és az illatát is, úgyhogy kb. egy hete megvettem, és imádom! Olyan illata van, mint egy pohár forró cappuccinonak, egész nap szagolgatnám. :) 100%, hogy újraveszem, ha elfogy, mert régóta nem voltam oda ennyire egy termékért sem, mint most ezért.
Egyébként engem nem szárít, bár nem is hidratál, jól habzik, tetszik a krémes állaga, és tényleg kevés kell belőle (bár én legszívesebben az egész flakont magamra önteném, annyira imádom :D).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

gyumocs

2016. október 11.

Az egyik kedvenc tusfürdőm. Az illata nagyon kellemes, télen különösen jó. Krémes állaga van, nem kell belőle nagy mennyiséget elhasználni. A habzása közepes (de ez nem is baj). Figyelni kell az akciókat, mert szokott lenni 2-t fizet 3-at kap akció, akkor nagyon megéri betárazni belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

anitram

2016. október 6.

Korábban az volt a bajom ezekkel a tusfürdőkkel, hogy nagyon gyorsan fogytak, mert tusfürdőhöz képest híg az összes. Az állaguk nem változott, de rájöttem, hogy nagyon kevés kell belőle, így - ésszel használva - elég sokáig elég.

A hideg időre tekintettel épp tegnap cseréltem le a tusfürdőmet erre a kávésra, hogy kicsit "megmelegítsen". :) Az egész fürdőszobát belengte a illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

hladpat

2016. október 5.

Ez annyira finom, félek, hogy egyszer magamba harapok :)
Alapvetően nem szeretem a kávét, de az illatát imádom, így ezért a tusfürdőért is teljesen odavagyok.
Finom krémes állaga van, sokáig megmarad a bőrön - és a fürdőszobában is hosszú ideig érezhető.
Mindig betárazok a 2-őt fizet 3-at kap akciók alkalmával. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Ez annyira finom, félek, hogy egyszer magamba harapok :)
Mindig betárazok a 2-őt fizet 3-at kap akciók alkalmával. :)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol