Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ljudith78, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

fagas

2013. március 6.

Nagyon szeretem az illatát, én sem vettem észre, hogy száraz lenne használata után a bőröm, de tény, hogy gyorsabban fogy, mint másik tusfürdők - igaz, a kiszerelése is kisebb, mint a többié. Nekem nagyon bejönnek ezek a tusik, így ez is 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 6.

adri251982

2012. november 10.

Finom illata mellett külön piros pont jár azért, hogy nem szárítja ki a bőrömet. Nem azt mondom, hogy kidobom a testápolóm, de ezután a tusfürdő után nem igényel a bőröm további hidratálást, és ez nálam ritkaságszámba megy. Újravásárolandó termék, ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 10.

Lina85

2012. október 12.

Finom az illata, krémes, nem szárítja a bőrt, és fürdés/tusolás után is megmarad az illata. Férjem is használja, nagyon meg van vele elégedve ő is. Valóban nagyon gyorsan fogy, nálunk kb. 4 nap után félig volt már csak a flakonban. ( pedig nem használtunk többet ebből, mint más fajta tusfürdőből ) Ez miatt -1, mert az árát így nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

huncutka

2012. október 1.

Hihetetlen jó illata van, imádom :) Nem szárítja a bőröm kellemes krémes állagú. Jó vele zuhanyozni. Utána még egy darabig érzem az illatát. Amit sajnálok, hogy nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

kim88

2012. szeptember 3.

jajj, hát nagyon finom, 2-t fizet 3-at vihet akcióban vettem. sajnos hamar elfogyott, de igyekeztem spórolni. kellemes illata van, csak kicsit híg az állaga..ezért 4 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

zoraoff

2012. augusztus 26.

Ez a kedvencem! Párom is használja, szóval hímkompatibilis, sőt, szerintem férfiakon még finomabb ez az illat. Reggelre nem annyira ajánlom, mert az illata miatt inkább egy fárasztó nap után jó. Kicsit olyan, mintha egy finom kakaóval fürödnék:) Nem szárít, nem lemoshatatlan, nem viszketek tőle. Talán ezekből a mandulásnak van a legfinomabb illata, de az annyira karakteres, hogy én ezt jobban szeretem, mert ez idomul a legjobban a bőr alapillatához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

eper.288

2012. július 26.

Nagyon finom illatú, csak a kiszereléssel van bajom, h hamar elfogy! :) Én nem viszkettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 26.

u.nonó

2012. július 20.

Finom az illata, nem szárította a bőrömet, nagyon jó kis tusfürdő, akárcsak a társai. Az ár miatt négy csillag, és azért mert nálam az illata nem veszi fel a versenyt a kávébaboséval :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Pipacs

2012. június 29.

Finom az illata, nekem nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Finom az illata, nekem nem szárította a bőrömet.

vanett

2012. május 18.

Nagyon szeretem az illatát, de annyira kiszárította a bőrömet, hogyha nem kentem be rögtön fürdés után, falra másztam. A férjem is szereti: ő csak ezzel fürdik, így nem kell nélkülöznöm az illatát! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin