Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

97,8%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

Növényi eredetű összetevők: makadámdió-olaj és bio mezőgazdaságból származó szezámolaj.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Christi

2016. február 5.

úúú de sokáig nem jöttem rá mihez hasonlít az illata és most olvasom hogy valaki a fagyitölcsérhez hasonlítja, és tényleg :) nekem nem jött be, nem veszem újra. hatása olyan mint a többi yves rocher tusinak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

ylexe

2016. január 28.

Az illata olyan, mint a fagyitölcsér és a sütibaba illatának keveréke. Legszívesebben egész nap érezném, de sajnos nincs belőle se parfüm, se testápoló. Nem szárít, jó az állaga, sűrű, krémes. Örök kedvenc és visszatérő darab a fürdőmben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

OCsilla

2016. január 24.

Nagyon szeretem. Isteni illata van és nem szárít. Az egyik kedvencem a hidegebb időre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

juditjanka

2016. január 21.

A jelenlegi best of nálam :DD Nagyon fincsi, tartós illata van. Engem nem szárít egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

fdorottya

2016. január 21.

Imádom! Nagyon finom az illata és a börömön sokáig meg is marad! Kevés is elég belőle. Egy kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

Adél Zsanna

2016. január 13.

Random vásárlás volt, bementem és ez volt az első,amit megszagoltam! Azonnal jött is velem, ameddig hazaértünk (Bp.-ről) többször is megszagoltam, teljesen oda voltam/vagyok érte!
Krémes, kellemes habot képez és az illlata :D Nem szárít viszont nagyon gyorsan fogy! :(
5* és, ha legközelebb az Yves Rocher üzletek közelében leszek biztos, hogy megint jön velem egy! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

laural

2016. január 8.

Finom az illata (viszont hamar elillan), kicsit karácsonyi-süteményes, ezért én csak télre tudom elképzelni. Nem szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

aguatic

2016. január 7.

Imadom. Csodas illata van ami tusolas utan betolti az egesz furdoszobat. Boron nem erzem sokaig sajnos. Nem szaritja a borom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

missmomsen

2016. január 4.

Ó, igen, hosszú ideig érezhető a tusfürdő illat. Többször vettem már újra, bár nem érzem olyan krémesnek, nem szárítja a bőrömet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Szilvi87

2015. december 29.

Hosszan tartó, finom illat, könnyű és habzó állag, a kedvencem eddig az Yves Rocher tusfürdők közül, amiket próbáltam, vagy szaglásztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)