Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

97,8%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

Növényi eredetű összetevők: makadámdió-olaj és bio mezőgazdaságból származó szezámolaj.

Orsi94

2017. október 27.

Az illata isteni, rögtön beleszerettem. Használat után nagyon selymes bőröm lett, egyedül az zavar,hogy az illata rajtam valamiért nem olyan tartós,kb. 10 perc és már nem is érzem magamon. Ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

angelboo

2017. augusztus 19.

Az általam valaha használt legjobb tusfürdő a világon. Az illata mennyei, bár ez egyéni preferencia kérdése, de hatásában is kiemelkedő. Érthetetlen számomra, hogy már nem gyártják, hacsak vissza nem fog köszönni a márka egy másik termékcsaládjának a vonalán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

PrincessRevenda

2017. augusztus 4.

Visszafogottabb illat, enyhe habok, hidratàló táplálás. Rendszerint újra megvásároltam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Valentine

2017. július 9.

Nagyon megtetszettek az YR tusfürdők. A kávés után ezt is kipróbáltam. Nagyon kellemes illata van és nem szárítja a bőröm. Már ezt is újravettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

katyalin

2017. július 7.

Nagyon kellemes édes illata van. Krémes formulája a kávés társához hasonló: lágyan habzik, könnyen leöblíthető, és nem szárítja a bőrt. A flakon jól záródik, utazáshoz praktikus darab.
Az ára meghaladja a drogériás tusfürdőkét, viszont időszakos kedvezmények - például a nyaranta hirdetett mennyiségi kedvezmények (kettőt fizet, hármat kap) alkalmával érdemes betárazni belőle annak, aki megkedvelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Anett15

2017. július 6.

A szerelmem lett. Nagyon krémes, kevés kell belőle és az illata...órákig érzem magamon. Sokszor újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

barbidu

2017. március 10.

Óóó, nagyon nagy a szerelem. Imádom a krémes formuláját főként a hidegebb hónapokon, az illata meg valami mesés! Legalább egyszer mindenkinek ki kell próbálnia! :)) Pillanatok alatt elfogyasztom, ez az egyetlen bajom vele..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

barbusus93

2017. február 22.

Szeretném, azzal kezdeni, hogy a termék család (jardins du monde) meg fog szűnni, igen én is teljesen ki voltam akadva, mikor most kezdtem el használni ezeket a tusfürdőket és meg fog szűnni. :( Eddig, még csak egy tagot próbáltam a termék családból, ezért kipróbáltam ezt is és egyből szerelem volt. Imádom az illatát, megmarad egy rövid ideig, továbbá nem szárít, kevés is bőven elég belőle, tökéletesen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

buba83

2017. február 21.

Időről-időre visszatérek hozzá, mert nagyon szeretem az illatát és nem szárítja a bőröm. (Az Yves Rocher krémes-jellegű tusfürdői nekem jók, az "átlátszók" sokszor kiszárítják a bőrömet.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

zsofiabrasch

2017. február 8.

All time karácsonyi/szülinapi/névnapi ajándék minden barátnőmnek és anyósjelöltnek. Fantasztikus illata van, meg is marad a bőrön, jó az állaga, szóval tényleg csak jót tudok mondani róla. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)