Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2018. december 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A gránátalma ínyenc és lédús magjaiból nyert kivonat élénkíti a testet, felüdíti a szellemet, puhává és selymessé varázsolja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

atunderi.lonka

2013. július 17.

Imádom, a kedvenc tusfürdőm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Imádom, a kedvenc tusfürdőm!

vedina007

2013. május 15.

A flakonban nagyon tetszett az illata, fürdésnél már kevésbé. (A barátom viszont nagyon szereti.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

katalinmyy

2013. május 8.

Sajnos nekem sem vált be. Utóbbi rendelésem alkalmával a kosaramban landolt 6 különböző illatú yves tusfürdő. Ez a kedvenc illatom, de sajnos nem tart semeddig egyik sem :( Zuhanyzáskor elvész az ereje, magamon meg pláne nem érzem egyiket sem. Nagyon híg, így gyorsan is fogynak. Ennyi pénzért jobbat is lehet venni.. tusfürdőt yvtől többet nem veszek :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

Sussie

2013. április 18.

Nagyon jo illatu, amikor a flakonba szagolok bele, de zuhanyozasnal elvesz az ereje. Mast en nemigen varok es elemzek egy tusfurdonel, igy 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

quinnie0715

2013. március 29.

Kiárusításon vettem, az első YR tusfürdőm. Igazából semmi különöset nem tud. Nagyon híg, ha nyomok belőle, rengeteg folyik ki feleslegesen a flakonból. Az illata nem túl jó, de frissítő, és viszonylag tartós is. Jól tisztít, Összességében semmi baj nincs vele, de nem is egy nagy szám..nem tervezem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

kattancs

2013. március 28.

Nagyon sokáig ez volt az állandó darab a fürdőben, mert annyira felvidított az illata. Viszont mivel nekem nagyon hígnak tűnik és hihetetlenül gyorsan fogyott ezért kicsit parkolópályára állítottam, most a grapefruitos társát használom ami szerintem sűrűbb. A kupakról nem beszélnék, mert azt mindenki tudja, hogy majdnem lehetetlen kinyitni ha vizes az ember keze. Ezért és mert hihetetlen hamar fogyott nekem csak négyes, de lehet nyáron még feldobom vele a hangulatom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

noxibaba

2013. március 10.

Tegnap vettem egy ismerősömtől 690Ft-ért. Nem tudom, hogy boltban mennyiért lehet hozzájutni, még nem találkoztam vele sehol. Az illata nagyon megfogott és a színe is. Kicsi is elég volt a fürdőrózsára és nagyon nagy habot csinálta, alig akartam abbahagyni a zuhanyzást. :D Az illata érződött a bőrömön, igaz nem túl sokáig. Zselés tusihoz képest, elég jól hidratál is. Egy kicsit így is sokallom az árát 200ml-ért, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

rekag

2013. március 6.

Nagyon jó illata van, nem szárít, jól habzik, jól tisztít. Én csak utazáskor használom, mert pici, jól elfér a neszeszerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

fagas

2013. március 3.

Ne, ez a "kakukktojás", szeretem a többi, már kipróbált "társát", de ez valahogy nem jött be. Illatra sem, meg viszketett utána bőröm, úgyhogy ez most csak 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 3.

lau0502

2013. február 16.

Fincsi, hosszantartó illat, kellemes zselés állag, jó habzás, elérhető ár, jó összetevők. Kell ennél több egy tusfürdőtől ? :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid