Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2018. december 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A gránátalma ínyenc és lédús magjaiból nyert kivonat élénkíti a testet, felüdíti a szellemet, puhává és selymessé varázsolja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mesi

2013. február 14.

Engem szárított sajnos...
Illatra egyébként tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Engem szárított sajnos...
Illatra egyébként tetszett.

indingo

2013. február 14.

Nekem a levendulás vagy a mandulás illata jobban bejön. Ez olyan jellegtelen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Nekem a levendulás vagy a mandulás illata jobban bejön. Ez olyan jellegtelen.

Harmony29

2013. február 13.

Isteni illata van és viszonylag tartós is, nagyon szerettem. Elképzelhető,hogy fogok még ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

pöttömpanni

2013. február 6.

Nagyon finom az illata és tusolás után eléggé sokáig lehet érezni a bőrön és nagyon jól hidratál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

kmaja

2013. január 10.

Az illata isteni, tényleg feldobja a napomat!

A kupakja... Nos, valóban bajos, ezért én nem zárom be, így folyamatosan bevetésre készen áll a fürdőszobapolcon :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Az illata isteni, tényleg feldobja a napomat!

ginaaa91

2012. november 7.

Fúú én is mennyit bajlódtam mire kinyitottam! Szörnyű..:D Az illata viszont mesés, sokáig érezni a bőrön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

hopihe87

2012. november 7.

Nagyon szeretem ezeket a tusfürdőket, nem szárítanak, és kellemes az illatuk, és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

lucacica

2012. október 8.

Szerintem túlértékeltek ezek a tusfürdők. Nehéz kinyitni, az összetevők sem a legjobbak, ahhoz képest, hogy természetes stb., kevés is, és szerintem drága is.
Az illata jó, de inkább maradok a baleánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Az illata jó, de inkább maradok a baleánál.

stilusnaplo

2012. szeptember 14.

Nekem tetszik, jól tisztít, nem hidratál, de nem is szárít erősen. Hűvösebb időben kb. 2 naponta kell testápolót használnom utána. A csomagolása viszont vicc, vizes kézzel képtelen vagyok kinyitni... Az illata számomra kellemes, nem marad meg sokáig a bőrömön, de nem is bánom. Nálam ez a "biztosan újraveszem" listán van.

Update: a legutóbb vásárolnak már könnyebben kezelhető a kupakja. Még nem tökéletes, de már vizes kézzel is ki tudom nyitni. Így részemről már megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Indira

2012. augusztus 28.

Nekem is az illata miatt nyerő, plusz nem szárít, ami ugye az ilyesmi gyümölcsös tusfürdőknél ritka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid