Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2018. december 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A gránátalma ínyenc és lédús magjaiból nyert kivonat élénkíti a testet, felüdíti a szellemet, puhává és selymessé varázsolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

edi01

2017. augusztus 4.

Nagyon jo illata van.Szeretem hogy sokaog megmarad az illata.Alig fogy es jo az ara is. Nem szatitja a borom tusolasnal de egy kadban ulos furdesnel lehet kiszaritana nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

lilianamelodykiss

2017. augusztus 2.

Franciaországban vettem, és ott csak 0,75 euro (kb 250 ft) volt. az illata csodás, és nagyon üditő vele fürdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

csudex

2017. július 20.

Nem ez a kedvenc illatom ezek kozul a tusfordok kozul, de nagyon frissito kellemes tusfurdo. Enyhez szarit, de szerintem minden geles tusfurdo egy kicsit szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

nanana

2017. július 12.

Illatra isteni, de nagyon szárítja a bőröm. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

Illatra isteni, de nagyon szárítja a bőröm. :(

Kingácska0807

2017. július 12.

Tetszik ez az illat,igazi nyári energiabomba. Meglepően kevés kell belőle,rendesen habzik. Az árát teljes áron sem sokallom,ugyanis nálam sokáig elég ez a kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Elizabeth20

2017. július 4.

Nagyon szeretem az olyan finom illatú tusfürdőket, amiknek az illata még másnap este is érződik a bőrömön. Ez pont ilyen tusfürdő :) Abszolút csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

CupcakeQueen

2017. június 29.

Eddig nagyon sok Yves Rocher terméket próbáltam, de ez az első amivel annyira nem vagyok elégedett..Ennek ellenére elhasználom, szerencsére már a tubus alján járok, de a szagától már egyenesen rosszul vagyok. A kávés tusi ezermilliószor jobb. A bőrömet pedig olyan szinten kiszárítja, hogy jó zsíros testápoló után is hámlik. Azért annyira nem szörnyű, hogy a kukába dobjam, de kizárt, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

TundiPapp

2017. június 10.

Isteni az illata! Igazi nyari tusfurdo! Es meg az amugy erzekeny borom aem viszket tole!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Kremcica

2017. június 1.

Nagyon finom illata van tusolás közben. Rajtam a tusfürdők illatának 90%-a nem marad meg, így ettől sem vártam csodát, nem marad illat rajtam. Picit hígabb mint szeretném, könnyen kifolyik a kezemből és hamar fogy. Engem nem szárít de általában váltogatok 2-3 tusfürdő között hogy épp melyiket használjam. Így nem szárítja a bőröm. Nagyon jól habzik, érezhetően tisztít. Nyáron biztos még jobb lesz, már most nagyon kellemes vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Hanimany

2017. május 29.

fincsi illata van.szárít

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 29.

fincsi illata van.szárít

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract