Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2018. december 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A gránátalma ínyenc és lédús magjaiból nyert kivonat élénkíti a testet, felüdíti a szellemet, puhává és selymessé varázsolja a bőrt.

mina2020

2017. május 2.

Csodás illat, állag, egyáltalán nem szárít, pedig érzékeny bőröm van. De sajnos nem tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Krin003

2017. április 18.

Legelső YR tusfürdőm volt, akkor szerettem bele a márkába. Az állaga, az össztevői, hogy pontosan annyira habzik, amennyire kell.. Minden YR tusfürdő jellemzői, amitől szeretelembe estem, és azóta nem is használtam másat. A gránátalmás illata annyira nem nyerte el a tetszésem, vélményem szerint vannak sokkal jobbak a polcokon, de nem nevezném mellényúlásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Lifeforce

2017. április 1.

Jó illatú és az a jó benne, hogy más, mint a megszokott. Viszont én nem szeretem, mert sok dezodott használok és kétszeri tusfürdőzés után is úgy ėrzem, hogy még mindig ott a dezodor és nem mosta le.
Nem adnék ki rá egy fillért sem. Időről-időre kapok ilyen márkájú tusfürdőt, de azonnal tovább is adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Szandra0718

2017. március 30.

Nővéremtől kaptam eggyet . Kis mennyiség kell belőle , jól habzik . Kicsit viszont szárítja a bőrömet. Viszont az illatát még másnap reggel is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

aaFruska

2017. március 26.

Az állaga jó de az illata sajnos nem túl tartós . Szerintem jó az illata csak hamar elszáll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

hadri

2017. március 11.

Egy évvel ezelőtt kaptam, akkor nagyon tetszett az illata, gyorsan el is használtam, kb. 1 hét alatt el is fogyott az egész flakon. 2 hónapja újra vettem (2 tubussal is vettem egyszerre) és nem tudom változtattak-e rajta valamit, de tusolás után a bőrön nagyon fura, egyáltalán nem gránátalmára hasonlító szagot hagy maga után. Igy már egyáltalán nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

boglarka88849

2017. március 6.

Hmmm, nagyon finom az illata, de sajnos semmi köze a gránátalmához, de attól még frissítő és feldob engem is. Nem igazán lett tőle puhább a bőröm, pedig ezt használom hetek óta. Szerintem jó kis tusi, és megéri kipróbálni legalább egyszer. De ebben a szériában vannak hitelesebb illatok és sűrűbb, tápláló formulák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

mafalda

2017. február 15.

Nagyon erős illata van mindig feldob ha rossz a kedvem!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Nagyon erős illata van mindig feldob ha rossz a kedvem!!

eviviktoria

2017. január 29.

Én ezt a tusfürdőt asbzolút ajánlom az ébredezős edzések előtti reggelekre, annyira frissitő és energizáló az illata,hogy biztosan újra fogom venni. Kapásból 4 illatban vásároltam a tusfürdőkből, de ez a kedvencem. Nem szárít,kellemes illata van, és felfrissít. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Mandy133

2017. január 26.

Jól habzik, viszont nagyon csúszós az állaga és zuhanyzás után rögtön elmúlik az illata, ami egyébként kellemes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid