Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2018. december 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A gránátalma ínyenc és lédús magjaiból nyert kivonat élénkíti a testet, felüdíti a szellemet, puhává és selymessé varázsolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

hearteu

2016. május 22.

Bár az illatának semmi köze nincs a gránátalmához és végre akartam valanit amivel beleköthetek a márkába (anyukám már szinte fanatikusan imádja :D), nagyon szerettem ezt a tusit :D Kellemes, nem-édeskés illata van. Az ára annyira nem tetszik, de lehet hogy kipróbálok még más illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

rubinell

2016. április 29.

Annyira akartam hogy jó legyen, de kiszárította a bőröm, amit nem szoktam tapasztalni a tusfürőknél :( nagyon nagyon szomorú vagyok, mert isteni az illata, de az sem valami tartós...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Black Fairy

2016. április 25.

Finom az illata, bár nem túl tartós; nem szárít, kellemes az állaga, jó az ára, nem irritál, szépen habzik...jó termék, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

pcksz

2016. március 10.

Kellemes, édeskés-fanyar illat, megszokott YR tusológéles állag. Semmi bajom nem lenne vele, ha nem szárítana ennyire. Nem volt olyan viszketős-irritálós szárító hatása, mint a bio mézes társának, de nagyon húzódott és kifehéredett a bőröm a szárazságtól, amit okozott. De ha valakinek nem ennyire brutálérzékeny a bőre, mint nekem, annak tökéletes választás lehet. A gélállagú tusfürdőktől amúgy sem számít szerintem senki komolyabb hidratálásra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

DaranyiDora

2016. március 6.

Ajandekba kaptam nagyon jo illata van😊 az egyetlen igazan jo Yves Rocher termekek ezek a tusfurdok☺ bar ezek kozott is van ami elegge szarit pl.:a levendulas😡 De azert jar az 5 csillag😉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

madri

2016. február 28.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem, nagyon jó az illata, jól habzik, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

mmartina97

2016. február 28.

Szárítja,irritálja a bőröm,viszketek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

Szárítja,irritálja a bőröm,viszketek tőle.

TIsmile

2016. február 17.

Teljesen véletlenül bukkantam rá az illata egyből magával ragadott. :) Barátom nagyon kritikus, de ez az illat nagyon tetszett neki rajtam. Nagyon finom, gyümölcsös illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

zentaidora

2016. február 17.

Az illata finom gyümölcsös, jól habzik, kellemes, viszont az illata nem marad meg a bőrön. (Nem bánom, nem szeretem amikor a parfümmel keveredik a tusfürdő illata.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

kobarbika

2016. február 13.

Az egyik kedvenc Yves Rocher termèkem. Felfrissít, kellemes az illata ès nem szàrìt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid