Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: mihrek, Módosítva: 2018. február 15.

Lelőhely:   Yves Rocher szaküzletek, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő a malájziai csillaggyümölcs frissességével.

Malájziai csillaggyümölcs kivonatot, biogazdaságból származó Aloe Vera gélt, valamint 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Biológiailag könnyen lebomló formula. A flakon 100%-ban újrahasznosítható.

ALettah

2016. november 10.

Napsütészuhany, bizony! Nem győzöm mondogatni, hogy az YR és az Original Source termékek a kedvenceim tusfürdő témában, ezeknek a márkáknak a termékeiben még soha nem csalódtam. Ez is egy szuper termék, mennyei, friss illata van, habzik, tisztít, nem szárít, és nem kell egy maroknyit nyomni belőle ahhoz, hogy elég legyen egy zuhanyzáshoz. Mikor akciósan vannak,mindig egy zsákkal veszek belőlük, szerencsére sok tagja van a Jardins de Monde családnak, nem unom meg őket. A legnagyobb kedvencem közülük a kávés - annak a trónját nem veszélyezteti ez a kis sárga, de ott áll ő is a többivel az elsők között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

missmomsen

2016. október 18.

Ezt a fajta tusfürdőjét szeretem. Ezt az illatot ma próbáltam ki először. Iszonyat jó. Órákig érzem az ilaltát, tök jó tapintása lett a bőrömnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

krémparádé

2016. szeptember 16.

Együtt választottuk életem Párjával, ez tetszett a legjobban és a grapefruitos. Finom illatú, frissítő, de a nyílásán valósággal dől belőle az anyag, ha nem figyelek oda (márpedig tusi közben lazulnék, nem pedig koncentrálnék). Így ez elég veszteséges, nem veszek többet ebből a termékczaládból, azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Ancsika1213

2016. szeptember 1.

Már többször vásároltam ezt a tusfürdőt. Én szeretem, annak ellenére,hogy hamar elfogy. Kellemes az illata. Szárít-e? A lábamon egyébként is szárazabb a bőr, de más márkájú termékek használata után is. Szóval nem gondolom,hogy pont ez a tusfürdő szárította volna ki. :) Máskor is fogok ilyet vásárolni....na meg a többi illatból is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

boglarka88849

2016. augusztus 26.

Nyári friss illat, szép színű, csinos csomagolás. Nagyon odavoltam, hogy ez natúr, növényi tusfürdő, ám most, hogy látom, hogy BHT is van benne, csalódtam...Eszembe se jutott volna megnézni az összetevőlistát, ha itt nem látom meg. Elképesztő, ezt nem gondoltam volna az Yves Rocher-ról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

eniko04

2016. augusztus 3.

Kipróbáltam, mert kíváncsi voltam. Az illata friss, de engem rettentően kiszárított, kézmosónak használtam el. Egyébként gyorsan fogyott. A végére a tenyerem is hámlott tőle, nekem nagyon nem volt jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

zdoreebaba

2016. június 11.

Megláttam a Duna Pláza Yves Rocher üzletében, levettem, megszaglásztam és egyszerűen kellett!!
Első használatára gyulai üdülésem alkalmával került sor. Nagyszerű volt, főleg a hosszú napozások után használni. Tipikus nyári tusfürdő, máskor nem tudnám elképzelni. Kis helyen is elfér, így bárhová magunkkal tudjuk vinni. Kellemes, kicsit savanykás, édeskés illata van. Az állaga gél állagú, egyáltalán nem krémes és sajnos egy picit folyós is, de nagyon jól habzik. A bőrömet hidratálta és puha érzést kölcsönzött neki. Az árát sokalltam, de minőségi termékeket meg kell fizetni, ehhez már hozzászoktam. Újravásárlást tervezek belőle, mert már fogyóban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

encicsipke

2016. május 20.

Nagyon szeretem az YR tusfürdőket, ez az egyik személyes kedvencem. :) Ár-érték arányban is megéri beruházni rájuk. Ez a tusfürdő gél állagú, jól habzik és megfelelően tisztít. Nekem nem szárítja a bőrömet sem. Az illata fantasztikus! Fanyar, citrusos de picit ananászos is, frissítő! Ha elfogy, valószínű hogy újraveszem mert nyárra tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

kobarbika

2016. március 7.

Nagyon tetszik az illata, de sajnos teljesen kiszárítja a bőrömet. Ez meg is lepett, mivel a többi - általam próbált - Yves Rocher tusfürdőnél nem tapasztaltam ezt a hatást. Kár érte, mert az illata tényleg finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

fanni1226

2016. január 21.

Az YR tusfürdőkbe eleve szerelmes vagyok, de nyáron csak ezt veszem, egyszerűen fantasztikus!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid