Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Több mint 97%-ban termèszetes összetevőket tartalmaz. Növènyi eredetű összetevők: kaliforniai mandula kivonat ès bioszezámmag olaj. Parabènmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fairynorah

2016. február 19.

Nagy kedvenceim az édeskés illatú tusfürdők ezekben a hideg napokban, ennek az illata is nagyon tetszik :) Nem túl erős, és nem olyan tartós szerintem,mint mondjuk a makadámdiós,de nem tudok nem 5 csillagot adni neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

jrenata

2015. december 3.

A legjobb tusfürdőjük szerintem. Nagyon jó illata van, ami sokáig tart és nagyon jó krémes az állaga. Nem is kell belőle sokat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Adnilem

2015. november 2.

Akkor szoktam ezekből venni, ha valami akció van (2-őt fizet 3-mat vihet, ajándék tusi stb). Nagyon szeretem őket, csak nekem alapból az ára kicsit sok. Viszont kevés kell belőle, habzik és krémes, nem szárít. Az ára miatt csak 4, de egyébként tökéletes. A Baleásnál számomra jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

2015. szeptember 29.

Tetszik, abszolút nem szárít, krémesen habzik, fürdőrózsával használom mert azzal kis mennyiség is jól felhabosítható, ahogy látom milyen ütemben fogy szerintem 5-6 hétig lesz elég a flakon. Tetszik az illata is, visszafogott, kellemesen mandulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

szakszil

2015. szeptember 18.

nagyon finom illata van krémeses ápoló igazi wellness a tusolás vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

nagyon finom illata van krémeses ápoló igazi wellness a tusolás vele :)

Matilda

2015. szeptember 6.

Ez volt az első alkalom, hogy az üzletben a tusfürdőket is megszemléltem. Megmondom őszintén, hogy kicsit jobbra és különlegesebb illatokra számítottam az itteni vélemények után. Szerintem ennek az egynek a kivételével az összes tusfürdőre rámondható, hogy Balea, ha nem látom, hogy mit szagolok. Ennek van egyedül annyira különleges illata, hogy 250 Ft helyett 600-at is kifizessek érte. Tusolás közben semmi különlegeset nem nyújt, nem szárít, nem hidratál, az illata sem marad meg. A csomagolása baromi idegesítő, ahogy azt már előttem is leírták, nagyon nehéz kinyitni úgy, hogy a körmöm ép maradjon. Még a bio aloe verásat kipróbálom, aztán nekem ennyi betekintés elég is volt ezekből a tusfürdőkből.
Kettőt fizet, hármat kap akcióban vettem, így megérte az árát, de teljes árat már nem fizetnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

zsofigirl

2015. augusztus 5.

Jó kis tusfürdő, tetszik a nem mindennapi illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Jó kis tusfürdő, tetszik a nem mindennapi illata.

Redlips

2015. július 10.

Egy kicsit nekem túl édes illatú ebben a nagy nyári melegben, de szeretem, mint az eddig próbált összes többi YR tusikat. :) Kellemes ez a mandulaillat, jó krémes és jól is habzik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Miskulancia

2015. július 7.

A Jardins du Monde család besztofja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

A Jardins du Monde család besztofja!

Csicseri

2015. június 15.

Engem nagyon szárít, viszketek tőle, ellenben az ugyanilyen típusú golyós dezodorral, amit nagyon szeretek és jól hidratál. Jól habzik és aki szeretei a mandula illatot, annak tökéletes lesz ez a tusfürdő. A flakont, a márka többi tusfürdőjéhez képest kb. lehetetlen kinyitni. Vagy leesik egy körmöd, amire kinyitod, vagy a záró kupak csorbul ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin