Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Több mint 97%-ban termèszetes összetevőket tartalmaz. Növènyi eredetű összetevők: kaliforniai mandula kivonat ès bioszezámmag olaj. Parabènmentes.

cicafun

2015. június 3.

Nagyon szeretem az illatát, mert nem az a tolakodó, gej édes mandula illat hanem az a pont jól eltalált természetes illat, éppen ezért nyáron is használható. Tetszik az állaga is, finom krémes, fürdőrózsával jól habzik és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

OCsilla

2015. április 22.

Imádom az illatát. Akármilyen rossz napom volt, mindig képes kicsit megnyugtatni. Télen kötelező darab. Az én bőröm finom puha is tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Lena800805

2015. április 21.

Télen szoktam alkalmanként használni, mert nagyon szeretem az illatát. Jól habzik, nem szárít jobban, mint a többi tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

asztromélia

2014. december 2.

Valami karácsonyt idéző illatú tusfürdőt szerettem volna (mikor vettem még nem volt a boltokban a körte-karamella cucc és társai) ő állt legközelebb hozzá. Nem rossz, nem tapasztaltam hogy szárítana, de az illata nem marad meg egyáltalán. Újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 2.

Bnemrita

2014. szeptember 16.

Friss: helyesbítek-> 4 csillagra fölviszem az értékelést. Napi használattal egyre jobban tetszik... Kisfiam mondta rá, hogy legszívesebben lenyalogatná a flakon széléről a lötyit. :) Tényleg kellemes édes, marcipános illat, de az 5 * a kávésé.

Ezt vettem utoljára a kávés mellett. Lehet, nem kellett volna. Az is lehet, túl sokat vártam. Jó az állaga, nem folyós, hidratál is, ezzel nincs is gond, de az illata, nekem nem jön be túlságosan, nem tehetek róla, valami marcipános csodát vártam, az üzletben még tetszett is az illata, de otthon, fürdéskor már csak közepes osztályzatot adtam gondolatban neki, most is azt fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

nyarigabi

2014. augusztus 26.

A marcipán a kedvenc édességem, ez az illat levett a lábamról. Dús, krémes habja van, nem szárít. Nagyon jó tusfürdő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

SweetViolet

2014. augusztus 26.

Egy krémes, intenzív mandula illatú tusfürdő, amely ugyanolyan tápláló hatású, mint az indiai gyapotos verzió. Egész megkedveltem az illatát annak ellenére, hogy irtózom minden mandula és marcipán illatú terméktől. A bőröm ugyanolyan hálásan reagál a használatára, mint a többi krémes Yves Rocher tusfürdőére. Úgy hiszem, hogy a szerelmünk a márkával még tartani fog egy darabig, bár ennek az illatnak a beszerzését sem fogom túlzásba vinni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

minimano81

2014. augusztus 11.

Kedvenc tusfürdőm! Krémes, nagyon finom marcipánillata van, ami rajtam nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

laraworld

2014. július 16.

Szeretem benne ezt a fülledt eső utáni, trópusiasabb föld illat felhangot, érdekes kertbe vezet ez a darabja a kollekciónak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

butterfly.6927

2014. május 23.

Az összes tusfürdőjük közül ez a legfinomabb szerintem :)
A flakon felnyitása viszont szörnyű... egyik körmöm meg is sínylette :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Az összes tusfürdőjük közül ez a legfinomabb szerintem :)
A flakon felnyitása viszont szörnyű... egyik körmöm meg is sínylette :(

Gyulladáscsökkentők: Allantoin